Õpetaja solvab ja kiusab

Lugu algas peale sellest kui oli esimesel veerandil esimene kokanduse tund ja oli nii et mingeid tööjuhisrid polnud kuidas seda kooki lahti lõigata ja pm kui ma olin selle lahti lõiganud ss ta ütles et see kook on inetu ja ilmetu ja ei kõlba kuhugi pluss ta veel mõnitab teisi õpilasi hullusti. Nii ja teisel kokanduse tunnil oli niimoodi et mul jäi pasta bolognese jaoks hakkliha maha ja ss mul emps tõi selle ja peale seda oli niimoodi et klassiõde küsis mu käest midagi ja ma vastasin ja ss õps pm karjus mu peale et sa tundi hilineja julged veel minuga samal ajal raakida, jultumatus. Mul oli sellel päeval seljas ilus soe kampsun ja ss ta ütles et see on täiesti valeriietus. Naq mis õigusega ta ütleb mida mina seljas kannan. Siis veel klassiõde laks dressikat pealt ära võtma ja ss õps ütles et misa sa sätid seal ennast. Ta ise ütleb et ei tohi ollA lahtiste juustega kuigi ta ise on ja nagu teada ta teinekord aitab ja ss me oleme toidu seest temA juuksekarvu leidnud. Nii palju on kirjutada aga see on haige ja paluks abi mida teha:( kui tahate veel midagi et täpsustaksin ss küsige

Re: Õpetaja solvab ja kiusab

Kirjelduse järgi vaadates on endal umbes sarnane õpetaja käsitöös/kokanduses või kuidas iganes seda kutsuda, ja pigem on see just see et ta õpetabki etiketti ja selliseid asju mis peab korras olema, see ei ole mingi kodus millegi valmis nikerdamine vaid kõik peabki olema korrektne ja õige. Kõik mis tundi segab (hilinemine, jutustamine tunni ajal) muidugi ärritab õpetajat. Riietuses osas tõesti on mõningaid asju mis on ebasobilikud ja mida õpetaja võib mainida, aga ei oska siinkohal rohkem kommenteerida kuna ei tea ju mis sul sellel päeval täpsemalt seljas oli. See et õpetaja kokanduse tunnis nõuab et juuksed kinni oleksid on väga õige.
Ega õpetaja ei peagi koolis sulle sõbranna eest olema, ja kui väga leebeks kätte minna ei valitseks ju üheski tunnis vabatahtlikult korda, eksole. Mulle endale tundub et siin pole midagi hullu ja sa ei peaks midagi ette võtma, kuid kui väga soovid võid pöörduda õppealajuhataja poole, kellele see jutt siis uuesti üle rääkida, kuigi ma ei usu et sa sellega miskit tarka saavutad kuna mulle ei tundu hetkel küll et õpetaja midagi valesti teeb. Seda õpetaja juuste kinni panemis asja võite temaga omavahel arutada, et äkki saaks ka tema söögi tegemise ajaks juuksed kinnitada kuna juuksekarvad toidusees on tõesti ebameeldiv.
Aga edu :)

Tead üks variant on võtta ühendust ka oma kooli õpilasesindusega, kui teil selline tegutseb. Vaadata, ehk nemad saavad aidata. Aga räägi jah kooli psühholoogiga kah :) Ta tõenäoliselt oskab professionaalsemalt asja lahendada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Külaline kirjutas:Lugu algas peale sellest kui oli esimesel veerandil esimene kokanduse tund ja oli nii et mingeid tööjuhisrid polnud kuidas seda kooki lahti lõigata ja pm kui ma olin selle lahti lõiganud ss ta ütles et see kook on inetu ja ilmetu ja ei kõlba kuhugi pluss ta veel mõnitab teisi õpilasi hullusti. Nii ja teisel kokanduse tunnil oli niimoodi et mul jäi pasta bolognese jaoks hakkliha maha ja ss mul emps tõi selle ja peale seda oli niimoodi et klassiõde küsis mu käest midagi ja ma vastasin ja ss õps pm karjus mu peale et sa tundi hilineja julged veel minuga samal ajal raakida, jultumatus. Mul oli sellel päeval seljas ilus soe kampsun ja ss ta ütles et see on täiesti valeriietus. Naq mis õigusega ta ütleb mida mina seljas kannan. Siis veel klassiõde laks dressikat pealt ära võtma ja ss õps ütles et misa sa sätid seal ennast. Ta ise ütleb et ei tohi ollA lahtiste juustega kuigi ta ise on ja nagu teada ta teinekord aitab ja ss me oleme toidu seest temA juuksekarvu leidnud. Nii palju on kirjutada aga see on haige ja paluks abi mida teha:( kui tahate veel midagi et täpsustaksin ss küsige
jap
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”