Meeldib noor õpetaja

Tulin uude kooli ja siin on üks meesõpetaja, kes mulle jubedalt meeldib. Ta on nii ilus ja armas ja sõbralik ja suurem ajugeenius. Tegelikult ta ei annagi ühtegi kohustuslikku ainet, aga ma käin põhimõtteliselt ainult tema pärast olümpiaadikursusel kohal. Üritan alati kõik ära lahendada, et talle silma paista, aga ei oska midagi muud ette võtta. Ta tundub nii kiire eluviisiga ja ei ole mind vist siiani tähele pannud.

Olen kahevahel. Ta on küll õpetaja, aga samal ajal alles tudeng. Mina olen 16 ja tema 20, niiet vanusevahe polegi kõige hullem. Tahaksin nii väga temaga midagi, aga ei oska midagi teha.

Andke mulle nõu!

Re: Meeldib noor õpetaja

Kuigi vanusevahe pole kõige hullem, on teie staatus täiesti erinev. Sina oled tema õpilane, tema sinu õpetaja. Juhul kui teie vahel peaks midagi juhtuma, on see täiesti ebaeetiline ning seab ohtu nii õpetaja töökoha kui ka tema tulevased töökohad koolis.

Keegi ei keela sul tema aines eriti palju tähelepanu pöörata, kuid romantiliste tunnete avaldamisega oota, kuni oled lõpetanud.

Re: Meeldib noor õpetaja

Probleem iseenesest lihtne.

Kui antud meesõpetaja annab veerandi lõpus hinde Sulle aine sooritamise ees, siis ära ennem armumist tunnista, kui hinne käes. Peale seda on OK tunnetest rääkida (nii olen minagi korra teinud ja oleme siiani koos :)).

Kui meesõpetaja ei anna Sulle hinnet aine sooritamise eest, siis võid kasvõi kohe rääkida tunnetest.

Vanusevahe on teil väga väike, mis teeb asja veelgi lihtsamaks!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”