Abi kehalise õpetajaga :/

Minu mure siis selline:

Sellest aastast tuli meil uus kehalise õpetaja, naissoost. Paar tundi on meil ainult väljas olnud, enamasti toimuvad need sees ja enamasti teeme akrobaatikasaalis mingeid harjutusi. Olen märganud, et kui me esimest korda asju proovime, siis õpetaja abistab kõik teised ruttu ära ja ütleb, et sul on korras, mine tee individuaalselt edasi nüüd vms, või et võtke teised juba paaridesse ja hakake tegema (enne kui mina olen jõudnud ära teha, ja jääb mulje, nagu ta siis tahakski, et mina ei valiks endale ruttu paarilist ära). Minu jätab siis alati kõige viimaseks ja kui ta mind aitab, siis seda tehes tekib tunne, nagu ta otsiks minuga võimalikult palju füüsilist kontakti. Kui ta mind aitab ja kätega suunab, viib käed alati mu tagumikule/rindadele ja selleks, et mul siis nö 'tuge' oleks, surub end ise suht minu vastu vms. Või kui me teeme nt paaris kõhulihaseid, siis jällegi, keegi väga minuga paaris olla ei taha, sest ega ma pole väga sportlik ja mul pole kuigi head füüsilised soodumused ja kõik on juba suht harjunud, et õpetaja abistab mind, ja siis ta ka istub mulle nagu kaksiratsi peale ja vb ainult mulle tundub nii, aga veits jõnksutab end mu otsas edasi-tagasi vms. Ükskord näitas mulle mingit harjutust ja siis ütles, et 'pepu peab pinges vms olema, katsu' ja siis sõna otseses mõttes viis mu käe enda tagumikule ja ise vaatas mulle otsa. Ja siis ütles, et proovi nüüd sina ka, ja siis ma pidin tagumiku sisse tõmbama ja tema naerdes andis mulle nö 'sõbraliku laksu' vastu peput, et seda siis 'kontrollida', et mul ikka pinges oleks. Olen ise ka tüdruk muidu, 13 saamas, õpetaja nii 30 ma pakuks? Kuna sellises vanuses polegi veel väga orientatsiooni välja kujunenud ja ilusad ja vormis naised, nagu tema, ikka erutavad ka, siis mul pole väga midagi selle vastu, aga kardan, et teised täheldavad ka samu asju ja siis on imelik... Ei taha sellest mingit awkward momentit teha, et ütlen, et ma saan ise, ärge käppige vms... Abi! :S

Re: Abi kehalise õpetajaga :/

Seda saabki nüüd kaheselt vaadata. Ühelt poolt võib seda tõesti näha sellena, et õpetaja käitub ebaprofessionaalselt, olgu see siis teadlikult või soovist "äge ja lahen noortepärane õpetaja" olla.

Teiselt poolt siis ta võib näha, et sul on raskusi (nagu sa ise ütled, et pole väga sportlik), tahabki sind toetada ja abistada (mis nõuab siis ka rohkem füüsilist abistamist kui neil, kes on sportlikumad) ja liitub sinuga paarisharjutustes, sest ei taha, et sa üksinda jääksid ja tunneksid end. See käte suunamine, viimine ja see, et sina end ebamugavalt tunned, võib olla ka seoses sellega, et teil on vanusevahe. 30aastasena ja eriti kui sa teed tööd, ei pruugigi aru saada, et teismelisele võib midagi ebamugav olla (nt see vastusurumine või siis suurem füüsiline kontakt, kui sinu ja teiste klassikaaslaste vahel).

Kui sind see olukord siiski häirib, siis ürita endale ise paariline leida. Nt räägi juba enne tunni algust kellegag, et äkki oleksite paaris täna ja ta siis ootab, kuni ka sina individuaalse osa tehtud jõuad, et ei pea sa jääma õpetajaga pidevalt paari.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”