Armastan õpetajat KIIRE

Tere,lugu ss selline, et mulle meeldib oma koolist üks õpetaja, meeldib on tegelt vähe öeldud, ma lihtsalt ei kujuta temata elu enam ette, isegi nädalavahetused on rasked üle elada, aga järgmisel aastal olen ma teises koolis ja koguni teises linnas :( Ma ei oska öelda kas ta täpselt teab mida ma tema osas tunnen või ei, aga ilmselt ta aimab, samuti ei ole ma kindel kas mina talle meeldin ( tal peret pole).

Meil on temaga koos tegelikult vähe tunde, aga mina olen temaga alati rohkem seotud olnud, olen käinud olümpiaadidel ja ns olen temaga kokku juhtunud ja tema aines olen isegi valikuga tasemetööd teinud, et temaga rohkem aega koos veeta.Temaga on alati lahe, ta alati naljaga pooleks vaidleb minuga mingite asjade üle, eriti nüüd kui ma nata julgem ise olen olnud, ennem ta kiusas mind et ma temaga rohkem räägiks( ise ütles et sellepärast kiusab).Mul on temaga raske rääkida, sest pidevalt on selline tunne nagu midagi jääks rääkimata, nagu me mõlemad tahaks midagi öelda aga ei ütle vaid vaatame sellest mööda ja räägime muust.Tihti on ka pikem pilguvahetus, eriti nüüd kui ma sellel aastal ennem tasekat tema ja veel paari õpilasega konsultatsioonis istusin, vahepeal see segas õppimist nii palju, et üldse enam keskenduda ei suutnud ja nt taseka ajal ta koguaeg jälgis mind, mul oli nii raske keskenduda :? Samuti ta käitub minuga teisiti kui teistega, ta teab minust rohkem, ta lubab mul teha rohkem, ta räägib minuga rohkem ja põhiline ta AITAB mind , vahel aitab hinnetega nt paneb 4 kuigi 4st oli 8 punkti puudu, või lihtaslt töö aeg ütleb ette.Ta on mind ka autoga koju viinud ja ss olime me küll natuke aega imelikult lähedal, aga ma ei osanud nagu midagi eriti teha , kuigi ta justkui ootas, aga never know. See kõik annab mulle alust arvata et ka temal must vast päris suva pole, aga tegelikult ma ei tulnudgi siia oma traagilise lõpuga armastusest rääkima vaid nõu küsima.

Nimelt, ma ei tahaks siit koolist lihtsalt midagi talle ütlemata ära minna, sest siis jääks asjad kuidagi eriti imelikult lahtiseks, aga ma ei tea kas peaksin temaga nagu otsesemalt rääkima sellest mis ma temast arvan või midagi, olen küll jutukas, aga sellisel puhul mul tavaliselt on üliraske rääkima hakata, liiati et ma peaksin temaga ss ju sellest koolis rääkima, või ss ma peaks talle kirjutama ( kuigi risk et keegi teine loeks oleks liiga suur) ( fb-s oleks jällegi mitte tõsiselt võetav) Mida teha? Aega on mul max 2 päeva et teda näha, seega ootaks ettepanekuid aga kiiresti...

Re: Armastan õpetajat KIIRE

Soovitan ka seda, et saa üle. Esiteks võid sa neid temapoolseid tundeid eelkõige ette kujutada, seda on väga lihtne teha, kui oled noor. Eks mõni inimene meeldib ikka rohkem kui teine, ka õpilaste hulgast, paratamatult ei suuda õpetajad suhtuda kõigisse võrdselt, tundeid see siiski ei näita. Ilmselt on teil siiski ka päris suur vanusevahe ja mina ei soovitaks küll midagi ette võtta. Paari aasta pärast on sul hea meel, et midagi ette ei võtnud ega juhtunud. Tean ka ühte kergemat põhikoolilõpetaja vanuses õpilase ja a la 35-40-aastase õpetaja lühiajalist suhet, mis tundus ka tol ajal vist mõlemale suur armastus, aga nüüd vaatab see tüdruk sellele pigem tagantjärele, et piinlik osa elust see semmimine. Muidugi ühte juhtust tean veel, kus õpilasel ja õpetajal juba koos pere loodud, aga nende puhul polnud ka vanusevahe nii suur.

Tere taas, koolilõpp nüüd möödas ja asjad ei läinud üldse nii nagu oleks võinud:
Ma ei saanud temaga põhimõtselt kokkugi selle aja jooksul, või noh ma kohtasin teda küll aga siis see oli ainult korraks ja lisaks oli ta millegi väga tähtsaga tol hetkel arvutis hõivatud ja teised õpsid olid ka ümber nii et jah ...
Ka koolilõpupeol ei saanud temaga rääkida ega lilli viia vms, sest ta oli ära mujal ( ta ennem kirjutas et ei tule, ma ei osanud sellele eriti midagi vastata)
Seega... nata hiljaks jäin vist.. :(

No hea ma küll ei ütleks, suht nõme just... ei oska nagu midagi edasi teha... suht hulluks ajab, lihtsalt istun toas ja mõtlen( pole tahtmist eriti käia väljas, ja kui käingi ss käitun liiga riskantselt, sest mul on kõigest savi, see on mulle varsti eluohtlik), kogu aeg on nagu üks lõputu jube nädalavahetus :?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”