irw.....ma tean seda, et ma ei talux ennast 35 korcena 7 tundi päevas välja ja sedasi 5 päeva nädalas :D ...minu kaastunne õpetajale, kes vajax nac rohkem puhkust ja mõistvamat suhtumist :D
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

Dropdead

Vaesed inimesed olete, tunnen täiega teile kõigile kaasa. Meil on selline füssaõps kes juba koridoris karjuma hakkab, et aga rohkem karjutud saaks. Mina sellele õpetajale küll kaasa ei tunneks, suhtlema peab ikka oskama.
Miks ta teie peale üldse karjub, esta kuulub ju kergemate ainete kilda?

oi jah meil oli ka kunagi esta õpsiga probleeme. Õnneks õpilased ja nende vanemad võitlesid ja saime tast lahti. iseenesest kui tagasi mõelda oli ta suht norm õpetaja vähemalt andis kõva tambiga neid asju. oih jah kõige lihtsam on vist õpetajaga rahulikult rääkida või siis tõesti rääkida õppenõukogu või õpilasomavalitsusega. ja lihtsalt sellest ei piisa et ta on NAPAKAS vaid te peate oma seisukohti ikka põhjendama ka ja näiteid tooma. Ja parem kui on klassis ühisrinne.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

esta õps süüdistas mind selles, et lasin kellegil kohustusliku lektüüri sisu ette jutustada ja pani mulle kolme..talle ei saanud kuidagi vastupidist tõestada :D 8)
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

Nii...

Silli kle iga õpetaja on ka inimene,võib olla akrjub ta asja eest.Äkki su sõbranna,segab tundi,v6i lihtsalt ei kuula.Kui tal on põhjust karjuda ta peale,siis ta ei saa yldse IDIKAS olla. :) Meil on sama moodi koolis matemaatika õpetajaga,mu ees istuv poiss karjub koguaeg ta peale ja segab tundi,ja ta muutis oma suhtumist õpetajasse sest ma rääkisin talle et meie matemaatika õpetaja on ka inimene nagu meie kõik ja nüüd ta saab häid hindeid ja saab õpetajaga ästi läbi.Sa proovi mõista seda õpetajat ta ei pea ju koguaeg olema nii.Räägi oma sõbrannaga äkki on ta midagi teinud teie eesti keele tunnis ja kui on siis on sinu probleem käest,las ta suhtub õpetajasse nagu inimesse sest seda ta on :D Mitmendas klassis sa käid :?: .Sest eestikeel on väga tähtis koolis,seda peab lihtsalt õppima ja sina ära pane selelst tunnist poppi vaid õpi ka õpetajat tundma.Ütlen veel kord:Õpetaja on ka inimene,mõiske teda ja ta mõistab sind. :roll:

archskorpion kirjutas:oseda õpetajatega on sedasi, et nad seavad mingi mõttelise piiru ja kui keegi selle ületab, siis tagasi enam ei saa....vmt :D
See on minu arvamusel liigne jäikus nende poolt. Iga inimene võib eksida... ning võib eksida kaua aega. Aga ta võib ju enda viga HETKEGA mõista ning muutuda. Siis oleks mõttekas temasse ka uutmoodi suhtuda ehk: kui inimene aru sai, et ta eksis ning muutus, siis võiks ka suhtumine temasse muutuda. ;)
Ei konsulteeri enam.

Karjuvatest õpetajatest...

Kui õpetaja karjub, siis on küll põhjus pöörduma vähemalt direktori poole.

"Ehk paluda teda mõjutada õpetajat rohkem rahulikuma suhtlemisstiili suunas. Ehk kui õpetajal pretensioone kellegi suhtes, et prooviks neid rahulikult esitada."

Kui aga direktor ei suuda (või muul põhjusel) asja lahendada võib mainida, et Teil (selleks ajaks kindlast peab olema mingi tunduvalt suur grupp õpilasi, kes õpetaja käitumusega rahul ei ole) on soov asja lahendada teisel tasandil ja teiste abivahenditega. See võib asja üsnagi mõjutada.

Aga arvestage sellega, et (nagu siin juba mainitud) igal asjal on põhjus. Ning kui see põhjus on kellegi oma "ebakorrektne" käitumine, siis saab sellest üsna korralik probleem ka sellele inimesele. Sest kui tema käitumine läheb juba direktori tasandil aruteluks... siis ma teda küll ei kadesta.

Juhul aga kui õpetaja on lihtsalt selline et ta ei suuda rahulik olla ... siis peab kahjuks tunnistama, et ta ei ole kuigi sobilik sellele kohale (kuigi inimlikult temast on tõesti siis kahju). Sest on kindlalt teada et kooliõpetaja töö ON KÜLL SUURT PINGET PAKKUV, NING TUGEVAT PINGETALUVUST NÕUDEV TÖÖ.

See muide on Teile kõigile kallid õpilased vihje/komplement. Ehk saage aru see pinge on suuresti teie pärast tekiv. Ning õpetaja töö on igati austamist/lugupidamist ja tänu väärt.
(On teil kooli õpetaja päevad, millal saate ise endast õpetaja rollis proovida? ;) )
Ei konsulteeri enam.

Kas ta ikka on nii hull???

Meil oli ka inga õps, kes pidevalt karjus. See oli siis kolmandas klassis. Kõik muidugi vhkasid seda õpsi. Aga nüüd just hiljuti ühe klassikaaslasega arutasime, et ta küll karjus, aga see oli ikka asja pärast ka. :roll: Ja nüüd on meil inga hoopis selgem, kui näiteks vene, kus õpetaja põhimõtteliselt midagi ei tee, annab meile tunni alguseks ülesanded ja laseb tunni lõpus lahti. Venet ei oska meie klassist loomulikult keegi :D Niiet, vaata natuke tagasi, äkki ta karjus asja eest?
Tahaks, et keegi mind aitaks... Aga samas tahaks teisi aidata...

vaata end!

Kurja õpetaja käes kannataja!
Vaata end, jälgi, mida sina tunnis teed. Milleks oled sa tundi tulnud?
Õppima küll mitte. Sõbrannaga lobisedes ei pane sa tähelegi, et õpetaja on juba pikemalt sind silmitsenud, oodates, millal temale suvatsed tähelepanu pöörata. Kui sõnatu kontakt tulemusi ei anna, ei jää õpetajal muud üle kui häält kõrgendada. Sina pole ainuke korrarikkuja. Tegelikult
pole teie klassis õppimine üldse pop. Kodutööd on reeglina tegemata,
raamatuid loeb vahest üks kolmandik kogu klassist. Grammatika on teie
jaoks kõige viimase tähtsusega asi. Ausalt öeldes, kõige parem, kui saaks segamatult terve tunni mõnusat seltsielu elada. Nagu te tegelikult
enamikus tundides oletegi teinud. Loomulikult on õps idikas, kui ta Sind
ja sõbrannat häirib, ja veel pealegi vastiku valju kärkimisega.
Aga vaata end kriitiliselt, mida oled Sa enne seda teinud, kui õpetaja karjuma hakkab.

Kuskil kooli eeskirjades pole öeldud, et "õpilane" ei või neid õpetajale otse näkku midagi avaldada. Tavaliselt, kui keegi 11-16 aastastest õpilastest hakkab vaikselt õpetajatel suu kinni panema, siis ükski õpetaja ei suuda seda endale tunnistada ega lubada. Liiga suur ego on õpetajatel, endale tunnistada, et miski 4-9 klassi nn. "nolk" neil suu kinni pani.

Seda ei saa nad endale lubada, kui teised õpilased näeksid, millega üks õpilane hakkama sai, siis hakkavad ju kõik nii tegema. Tegelikult on ju asi nii! Nii, kui õpetaja tunneb, et ta on ohustatud, alavääristatud
õpilase(te) poolt, hakkab ta sellist jama Teile kõigile kokku keerama, et teil ei jää muud üle, kui alistuda.

Ma nimetaks seda kooli poolt - "power abuseks" - "võimu väär kasutamises". Mis kuradi õigusega nad peavad meie närve rikkuma?
No andke andeks. Ei ole.

Ma tõesti mõistan ka seda, et alati ei ole õpetajad süüdi. Kindlasti näevad õpetajad probleemis teist külge, - mida õpilane ei mõista.

Me kõik teeme ju noorena lollusi. Selle-jaoks meile noorus antud ongi. Lõbutseda, lollusi teha, ning hiljem neid naerdes meelde tuletada. Lollused aga jätkem mõistlikuse piiridesse.
Võõra võlg on võõra oma.

olen nõus õps'iga. :P..vaevalt et nüüd õpetaja tuleb tundi ja jumala lambist hakkab karjuma. kujuta nüüd ette. klass istub jumala vaikselt ja äkki tuleb õpetaja klassi ja hakkab karjuma? vaevalt küll.juhuslikult olete ikka teie ennem teinud midagi mis teda häiris. õpetaja on ka tegelikult ju inimene. kas sulle meeldiks kui sa üritad midagi seletada ja keegi ei kuula sind? lihtsalt karjub üle? oleks hästi tore? :P..mõelge vahest teiste peale kah.

ei noh...

:shock: või teil on hullud õpsid. meil terve kool kubiseb neist. üks õps on prostituut. kogu aeg on lapseootus puhkusel. kui kooli tagasi saab läheb paar kuud ja kõik hakkab jälle otsast pihta. üks õps lihtsalt röögib meie peale isegi siis kui me midagi teinud pole. üks kord panime talle knopka toolile :wink: hihihi. üks õps lõhkus mu klassivenna telefoni. kutt kõndis koridoris käed taskus. ühes käes oli mobla(ka taskus).õps tuli tõmbas käed taskust välja. mobla lendas tükkideks. õps ütles lihtsalt oih :twisted: ja läks minema no on idikas

Helistatud Tallinna Haridusametile... vastus on:

"Kui õpetaja karjub laste peale... mida teha?"

Tallinna Haridusameti vastus sellele küsimusele oli selline:

Kõige pealt pöördub lapsevanem(ad) kirjaliku avaldusega kooli administratsiooni poole (direktori poole.)

Kui see ei mõju ja taoline õpetaja käitumine jätkub siis tuleks pöörduda Kohaliku Haridusameti poole. See lahendab asja edasi.

Tallinna Haridusameti kontakt on 6404590
http://www.tallinn.ee/ametid/haridusame ... d4c4eed596

Õpetajal ei ole õigust karjuda laste peale.

... probleemi juurde tagasi. no enne keegi pakkus, et ta valab viha teie peale välja. see on ka võimalus, aga siis juhuslikult miski teie (või mõne teise klassi) juures ajas teda vihale. proovige õpetajaga suhelda normlaaselt mis siis, et tema vastu karjub. kui te hakkate talle vastu siis ta vihastab ju veeel rohkem ja hakkab veeel rohkem karjuma(uskuge mind. see on võimalik. õpetajad teevad tugevamat häält kui te arvate.). seega. olge mõistlikud. õpetaja on ka inimene. vahest lihtsalt inimene kes on ületöödanud..

napa

aime napa oli kunagi meie õps ka aga siis käisime me 5. ja nalja tegi kohutavalt see et ta tunni ajal vett jõi ja me sinna sisse igasusgu asju toppisime :P päris kõvasti nalja sai temaga :D vahest ta närvas ka :cry: aga muidu oli ta meil käpa all temega oli kõigil eta 5 :)

:P

napa oli minu eta õps ka(ma käin -huumor- ga ühes klassis:D
tegelikult kui kõik olid rahulikud, oli see õps ka normaalne
kui sa tunnis halva käitumisega silma ei hakanud, siis sa said kergelt veerandi 5
näiteks 1 veerand oli mul 3, sest ei käitund just hästi aga teine oli5 sest käitusin normaalselt

ükskord poisid viskasid tunni ajal paberi kuuli õpsile joogiklassi ja õps ei tenud midagi, lihtsalt võttis klaasist kuuli, pani prügikasti ja pani klaasi uue vee...isegi närvama ei hakanud

soovitus: püüdke ise tunnis rahulikumad ollla ja õps on ka!! tean omadest kogemustest!!!
:!: aga selle õpsiga te eesti keelt selgeks ei saa!

Mul ka mate õps e. klassijuhataja mega idikas . Ta eesnimi on Peeter, seepärast kutsume teda lihtsalt Petsiks . Hull inimene, ütleks . Varem kui ta tunnis oli ja "õpetas" ( ta ei oskaa . ) siis olid tal rõve viinahais küljes ja nii umbes pool aastat . Mingi paar kuud tagasi kuulsin Ring FM - st mingit Õlle 17 reklaami ja lõpp oli selline : "Ja naised kütab kuumaks üliseksikas Peeter ... " ( ei hakka perekonnanime mainima ) Selle kuulutuse kohta :
1) Ta pole üldse seksikas :lol:
2) Ta on jumalast ahvi näoga .
Tal on mega kõva hääl ja see käib nii pinda, enamus ajast lahkutakse mate tunnist peavaluga . :? Ja siis see et ta kannab sttringe :shock: :lol: :lol: :lol: ehhhh . Ta tuli mingi eelmine aasta me kooli ja sellest ajast peale kellel ta on mata / füssa õps on kõigil hinded kõvasti langenud . Ta hakkab tunnis ültse muust rääkima . Näiteks keset murde hakkab rääkima millal Neil Armstrong kuule jõudis ( seda mäletab ta ainult sellepärast, et see oli ta sünniaasta ) . Minul on nt matas praegu kolme seis tema pärast . Varem oli ikka viie - nelja vahel aga nüüd kolm, üritan seda elueest parandada et kolmesid ei tuleks tunnale . Tavaliselt õpin ikka neljadele viitele . Mitte et ma mingi tuupur oleks, aga õppima ju ikka peab ! Kahjuks jah :D Igastahes ta ei korralda meile isegi klassiõhtuid, puhtalt sellest et ta ei taha . Järgmine aasta, olen kuulnud, et ta laseb me koolist jalga 8) . Whoaaa . :twisted: :lol:

Ps ! See esta õps on küll vist sul mingi eriline debiil :D

Aa ja siis seda kaa , et hästi mõnus on tunnis talle marki täis teha :wink: :lol:
Mu pinka näitab talle tavaliselt tunnis keskmist sõrme . Siis on ta kasutanud veel selliseid lauseid :
"Ma saan aru, mida sa öelda tahad, aga PasaPeeter oled sa ikkagi ."
"Õpetaja, kas teadsite, et teie nimi on norra keeles Peer ?"
See viimane on tõsi kaa :D
Osasid õpetajaid kutsume nii :D :
Tuuli Vetel - Vedel
Tarmo Vana - Vana
Marju Purge - Burger jne . :D
There's just too much the time cannot erase .

aime- aimetu
napa- napakas

tegelt peax ju saama tema karjumist lindistada (telefoniga, kui su telefonis sellist võimalust ei ole sis kellelgi teie klassist kindlasti on)

a ja ole õnnelik et teie õpetajad kaine peaga tundi annavad sest meie füüsika õpetaja on meile mitu korda täis peaga tundi andnud- hea et ta tunnis veel ropsind pole :)
Viimati muutis hull-tydo, 16 Okt 2005, 16:32, muudetud 1 kord kokku.
Kõnnin sihitult mööda eluteed sihtide poole...

kui ma oleks õpetaja siis ma paneks teid kõiki peldikusse kinni. kadakas* ilastage seal siis ja ajage oma lolli ila tatikad kadakas*. malakat teile vaja mitte hella hoolitsust, pussis kadakas* keegi istet ei paku teiesugused pole rohkemat väärt. tuppa sisenete siis mütsid on üle pea nagu ke*ikummid, ei või ära võtta.. vanem inimene astub ruumi.. teie sügate ikka oma kubemepiirkonda, ei tõuse ega vaevu isegi teretama

endalgi oli kunagi selline eesti keele õpetaja kes karjus ja hüppas (see õnneks kõigest ühe korra selles aastas mis ta mulle eesti keelt andis)
aga tegelikkuses olin kõige hüppamises ja kargamises ikkagi mina süüdi tagantjärele mõeldes... kuigi ükskord seekord kui ta hüppas sai ka õpetajal suu kinni pandud sai talle üteldud: kui teil on mulle veel midagi karjudes vaja öelda siis võite 10 hüpet moepärast kah lisada juurde...
edasi jäin pealetunde ja sain järgmise testi 0 aga rohkem midagi ei juhtunud :)
Tänan !
Teie Hr.Tundmatu
Pilt

ära tee välja.
Mul ka suht närvar õps...karjub mu peale...ütlen lihtsalt: kuule pane suu kinni. :D :D
siis on tal nii mark olla.
Kahte ta mulle panna ei ole julgenud, ta teab , et ma ei lase endale pähe istuda. 8)
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”