suhtlemisprobleem...

Tahaks nii rääkida õpetajatega või vastata aga ei julge.Hullem veel, ei julge otsa vaadatagi, vaatan kõrvale.Ni, nii tahaks suhelda...
Mingi psühh ütles, et ma olen kinnine...Whatever see tähendab...
Teistega olen tavaline,irtvitan, karjun, räägin nii et suu vahutab,elan.
Kas ma olen liiga häbelik we?

angelika kirjutas:ei tahaks ülbitseda,aga kas saaks veits pikemalt
Tegelikult oleks selline soovitus just sinu poole suunatud. Kuna su lühikesest seletusest ei ole arusaadav, mis on sinu tegelik probleem. See pärast oligi valitud kaks põhi asja, mis mulle tundusid sulle probleemi tekitavat. Kui probleemi ring on natukene kitsamaks tehtud, siis sellega on palju kergem hakkama saada.

Seega kirjuta, palun, mis on sinu tegelik soov? Mis on sinu tegelik probleem? Just Sinu jutu alusel võib areneda meie dialoog. Kui infot on vähe, siis me oleme sunnitud täpsustada ja üle küsida.

Oodates Su vastust.
Ei konsulteeri enam.

Inglise keele naisõpetaja. Oli mingi hümn ja meil oli vaja sinna ise juurde mõelda(Nt... bring her candibars, cookies and teddy bear)
Ma ei tahtnud seda ette lugeda ja ta tegi sellise lolli nalja minu üle et, mis ah, mis sa kirjutasid et saatke talle palju mehi ja hea suguelu???
Mul oli nii paha olla, pärast tunni lõpus küsis ta näha mida ma kirjutasin ja kukkus siis vabandama.Liiga hilja.Muideks, see oli minu esimene tund selle õpetajaga.
Selliseid nalju on ta veel teinud, nüüd ma üritan teda vältida igatmoodi...

Vastus Angelikale

Selliste naljade viskamine õpilaste üle on küll märk sellest, et õpetajal on veel, mida õppida ÕPILANE/ÕPETAJA suhetes... ütleks et see ei olnud inimlik ega professionaalne...

Seega sinu reaktsioon on täiesti arusaadav ja loomulik.

Aga ütle palun, kas sa siis sooviksid just selle õpetajaga kontakti saavutada või üleüldse õpetajatega? Kas teiste õpetajatega on ka probleeme?

Ning täpsusta palun missuguseid "andmed" Sa tahtsid siit kustutada... kas enda kirju või?
Ei konsulteeri enam.

...

Mingi psühh ütles, et ma olen kinnine...Whatever see tähendab...
Teistega olen tavaline,irtvitan, karjun, räägin nii et suu vahutab,elan.
Kas ma olen liiga häbelik we?

Mul sama probleem. Mulle ütles ka psühh.
Mida see tähendab? Enda arust ma kinnine ple

Re: suhtlemisprobleem...

Minu arvamus:
No eks see tõenäoliselt on see, et sa tunnetad, et ta on õpetaja, midagi tähtsat. Tembeldad ise end mõnes mõttes nagu alamaks.

Ma arvan, et seda asja tuleks alustada ühest õpetajast. Võta üks õpetaja korraga. Vali kooli pealt kõige-kõige sõbralikum õpetaja. Ning suhtle temaga (asjalikul teemal siiski). Kui tunned temaga kindlalt suheldes, võta järgmine.
Hea suhtlemistreening on ka see, kui klassi minnes nt. ütled õpetajale "Tere hommikust/päevast" Usu mind, halba ei tee see mitte mingil juhul.

Edu!
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”