keemia

ma jäin klassi kordama... ´ja mure seisneb keemia õpetajas... ta enamasti nokib mu kallal...ja veel mõndade kallal kellel pole just kõigeparemad hinded ja ma kardan et ta võib hakata veel rohkem nokkima mu kallal nüüd , mida ma peaks tegema juhul kui ta hakkabki ? näiteks kui ma tahan küsida millegi kohta siis ta tavaliselt käsib õpikust uurida... kuigi ise enne ütles et küsige kui vaja -.- ja üldiselt kui ma kuulan ja istun... ta arvab et ma istun niisama ..aga.. ma kuulan ja ma ei saa samal ajal kirjutada ja kuulata...

Re: keemia

Kui võimalik, siis küsimuse algul vihja kohe sellele, et vaatasid õpikust. Või võta õpik kaasa ning midagi: "Ma sellest kohast siin sain aru, aga see on veidike keerulisem mõista". Kas ta järelaitamistundides on ka samasugune, veidi nokkiv?

Kasuks võib tulla ka see,et kui keemia on raske aine, siis lasta mõnel teisel õpilasel endale seletada. Ehk nt leiad mõne abiturendi, kes näiteks keemiaeksamit teeb ja kellele endale ka kasuks tuleb (paljud õpivad kõige rohkem läbi selle, et teistele seletada). Tema seletamismeetod võib olla teistsugune ja lihtsamini arusaadavam.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”