Mida ma tegema peaksin? 9 klass, suvetöö

Jäin inglisekeeles suvetööle (9 klass), tahtsingi teada, kaua see kestab, kui mul on 3 veerandit olnud kahed ja viimane veerand 3, kuigi oleks saanud 4 peale.
Asi selles, et vahetasin kooli ja vanas koolis oli inglisekeel 4-5, siin teine koormus ja ma küll õppisin kodus, aga kuna kool on rühmadega, nõrgad, keskmised ja head (käin kõige raskemas rühmas) siis pole antud rühm minu võimetele, aga mul ei lastud ka rühma vahetada, ei tea miks.
Kui parandaksin ainult ühe veerandi ära, näiteks teeksin nelja peale, või kolme.. siis kas see päästab mu aastahinde? Ja kuna aega on vähe (19 juuni lõpetamine) siis oleksin nõus iga koolipäev koolis vastama, kasvõi 4 tundi järjest, peaasi et see päästaks mu aastahinde, nädalaga...
Niisiis, mida ma tegema peaksin? Matemaatika eksami sain samuti kahe, kuna olin terve 9 klassi nõrgas rühmas ja meie klassis olid KÕIK kahelised, meid oli umbes 13 ja tõesti on matemaatikaga raskusi, kuigi õpin kohutavalt.
Sellega pean järeltöö tegema, ja küsimus on ka, et kas järeltöö tuleb kergem? Teab keegi?

Re: Mida ma tegema peaksin? 9 klass, suvetöö

matemaatika eksam on ilmselt natuke kergem jah, kui ikka süsteemid samad on, mis vanasti, et õpetaja ise koostab teile selle uue eksami. aga õppima peab ikka.

inglise keele osas räägi õpetajaga! ja võimalikult kiiresti! kuna praegu on laupäev, siis rääkida ei saa, aga äkki saad talle näiteks e-mailile kirjutada? ehk on lootust, et ta seda nädalavahetusel vaatab ja sulle vastab. kui ei, siis lähed kohe esmaspäeva hommikul rääkima ja vastama.

Re: Mida ma tegema peaksin? 9 klass, suvetöö

Eelnev õhtu ja tänane hommik mõtlesin kohe esimene asi selle suvetöö peale, sest jubedalt kardan, et ma äkki ei saa seda kuidagi tehtud. Neljapäeval käisin temaga rääkimas, aga ta ütles, et tal on kiire ja täna ei saa, reedel oli eksam ja peale seda käisin veel koolipealt teda otsimas, aga teda ei olnud koolis..
Mõtlesin ka e-maili peale, ehk aitab.. aga pean tõdema, et esmaspäev kooli ma ei lähe, kuna sõidan Tallinna arstile.. aega jääb aina vähemaks ja see teeb muret.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”