mida arvaksite teise sellisest õpetajast?!

asi on selline et mulle on meeldinud juba tükk aega üks minust kolm klassi suuremas klassis käiv poiss. ma saan aru et ma olen vb temajaoks ebameeldivalt käitunud vms sh temast rääkinud. no ja nüüd räägib õps mulle ja mu ühele sõpsile et me ahistame tead. noo vb jah aga miks õpetaja meiege sellest räägib? seeleks on ju teied isikud.
aah ja me võisime täna kunsti tunnis joonistada mis ise atahame ja ma joonistasin pildi kus on poss ja tüdruk tagantvaates ja hoiavad käest kinni. ütlesin veel naljaga et mina ja martin (nimi muudetud) oleme need. ja siis jõudis see jutt mu klassijussile ja ma sain järjekordselt õiendada et sa ahistad teda. et sa võid teda armastada aga sa ei TOHI seda välja näidata.
ps see õps on üle 60mne
ja küsimus ongi siis et mida aravate teie sellisest õpetajas? eriti veel kui see on isiklik elu
ja siis ta ütles veel et sulll veab et syulle seda tehtud ei ole aga tglt mul käiakse ka järgi aga ma ei tee välaja.
ja siis ta ütles veeel et ära tee ennast nii kättesaadavaks

Re: mida arvaksite teise sellisest õpetajast?!

Külaline kirjutas: (...) ma saan aru et ma olen vb temajaoks ebameeldivalt käitunud (...) nüüd räägib õps mulle ja mu ühele sõpsile et me ahistame (...) noo vb jah
Õpetajal on täielik õigus öelda, kui ta seda ebasobivaks peab. Tema on õpetaja.

Iseasi, mis siis, kui seda asja mitte nii karmilt vaadata. Kõige leebem variant oleks selline, et heal juhul läheb kooli peale jutt laiali "marile meeldib juhan, hehehe", või jääb täiesti tähelepanuta. Õpetaja rääkis seda asja vaikselt sulle ja sõbrannale, mitte aktusel mikrofoni või tunnis klassi ees. Mul oli klassijuhataja, kellele õpilasi avalikult häbistada meeldis. Olid ajad...

Mida sa soovid sellega üldse saavutada? Sulle meeldib poiss - sa käitud tema jaoks ebameeldivalt(su enda sõnad!) ja oled pahane, kui õpetaja sellest sinuga privaatselt vestleb?

Re: mida arvaksite teise sellisest õpetajast?!

Su klassijuhataja on vanamoodsate vaadetega ehk, kuid ta PÜÜAB sind kaitsta. See, et ta keelab sul toda poisikest taga ajada on tema viis selle teostamiseks, kuigi mitte kõige parem. Ilmselt paremini ta ei oska.
Kuid tõesti, võid ju armunud paarikesi joonistada, aga ühel hetkel saab ehk kogu su klass teada, et sa toda kutti jahid. Ning kui too poiss sulle nii väga meeldib, siis sebi ta ära.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”