Eesti keele õpetaja.

See ei olegi nüüd minu jaoks probleem aga lihtsalt küsin üle...Meie eesti keele õpetaja on hästi tüse ja enda arust jube tark(ei vaidle ka vastu) On nii ,et ta on hästi omamoodi...Ta ütleb nagu "läbi lillede" näiteks,et sa oled Hälvetega laps.Kuna näiteks on rääkinud,et tunni ajal lobisemine on hälve -.-' On see normaalne,mulle ta meeldib aga teised õpilased lihtsalt nendega ta nii räägib.Või ,et kui keegi saab ühe siis niimoodi hõõrub käsi,et yeeey ma saan sulle nüüd ühe panna.Olen ka lindistanud diktofoniga tema ütlusi ja sõimamisi.Ja ta ta on ka nt "läbi lillede"Ütelnud,et kõik telefonid ja muu tehnika teeb su värdjaks,kui sa seda pidevalt kasutad ja see sinu lähedal koguaeg on...Ja tervel klassil on see teksade taskus.On see normaalne?Või on see lihtsalt õpetaja iseloomus kinni?

Re: Eesti keele õpetaja.

Külaline kirjutas:See ei olegi nüüd minu jaoks probleem aga lihtsalt küsin üle...Meie eesti keele õpetaja on hästi tüse ja enda arust jube tark(ei vaidle ka vastu) On nii ,et ta on hästi omamoodi...Ta ütleb nagu "läbi lillede" näiteks,et sa oled Hälvetega laps.Kuna näiteks on rääkinud,et tunni ajal lobisemine on hälve -.-' On see normaalne,mulle ta meeldib aga teised õpilased lihtsalt nendega ta nii räägib.Või ,et kui keegi saab ühe siis niimoodi hõõrub käsi,et yeeey ma saan sulle nüüd ühe panna.Olen ka lindistanud diktofoniga tema ütlusi ja sõimamisi.Ja ta ta on ka nt "läbi lillede"Ütelnud,et kõik telefonid ja muu tehnika teeb su värdjaks,kui sa seda pidevalt kasutad ja see sinu lähedal koguaeg on...Ja tervel klassil on see teksade taskus.On see normaalne?Või on see lihtsalt õpetaja iseloomus kinni?
kui inimene ongi tema sõnul otseselt ''värdjas'' või ''hälbega'', siis ei ole see normaalne, et õpetaja sõimab õpilasi. vb on vana ja kibestund inimene lihtsalt ja elab seda õpilaste peal välja. ma ei saa aint aru, miks see tema tüsedus oli vaja välja tuua..

Minuarust, kui õpetaja ütleb, et tema arust on tunni ajal lobisemine hälve, siis pole selles küll midagi imelikku... kui õpetaja on õnnelik, et saab õpilasele "ühe" panna, pole see enam eriti normaalne. Võibolla jah lihtsalt vana, ega sellepärast keegi veel õpetajat lahti ei lase. Kannatage ära see sõim, igas koolis on mõni selline õpetaja.
Ja teie ju mõnitate õpetajat. Loomulikult ta vihkab teid, mina vihkaksin ka.

õpetajaamet on võib-olla et üks kõige stressirohkemaid ameteid sellise palga eest. lihtne on aru saada miks nad kaotavad kannatuse ja kibestuvad, eriti kui nad on vanad ja juba pikalt selle ameti peal olnud, närvid saavad lihtsalt otsa. õpetajatepäeval pidin ma tegelema ühe algklassiga ainult ühe lühikese päeva ja juba mõlgutasin ma päeva lõpuks mõtteid kuidas neid tappa. põhikooli alguses on see kõige hullem, ma kujutan ette et just seal sa käid.

probleem oleks siis kui ta karjuks teile punnis kaelaveeniga otse näkku "sa oled vitupea! sa oled h00r!", aga sinu kirjelduse järgi päris sellist psühhoterrorit ei toimu.

no minu keemia õpetaja rääkis tunnis, et nätsu närida ei tohi, see pidi lõualuud ära kulutama. on siis normaalne vä? pigem on asi selles, et õps on ise kadakas* ja siis ei saa hakkama tunni andmisega ja siis kukub virisema. nagu tõsiselt, nimetada õpilasi hälvetega inimesteks???? miks ta üldse koolis töötab kui ta sedasi mõtleb?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”