Närvihaige matemaatikaõpetaja :((

Käin 6. klassis. Mul on väga jube matemaatikaõpetaja. Korduvalt on lapsevanemad koolis käinud, kuid sellest pole abi olnud. Ta lööb õpilasi, karjub nagu segane. Nädal aega istus ka õppealajuhataja tunnis, kuid siis hoidis mateõps ennast vaos. Me käitume tunnis korralikult, ei räägi juttu ja kuulame ilusti. Lihtsalt lampi hakkab röökima meie peale, nagu elab oma viha meie peal välja... Kui uuest teemast aru ei saa, siis keegi ei julge küsida kah. Mõned laused, mida ta öelnud meile on:
"Teie ajud on hullemad kui debiilikutel!"
"Vahest olen mõelnud, et töötan alaarenguga laste koolis!"
"Kas te olete mingi taandarenguga või?!"
"Teie tööd on nagu mingite väärakate tehtud!"
"Ma panen kõigile eKoolis ühed ülevalt alla!" (Seda on ta mitu korda teinud...)
"Lõpuks ometi olete õppinud lugema!"
"Te olete saamatute kari!"
"Isegi paralleelklass on teist parem!"

Re: Närvihaige matemaatikaõpetaja :((

Murelik Lapseke kirjutas:Käin 6. klassis. Mul on väga jube matemaatikaõpetaja. Korduvalt on lapsevanemad koolis käinud, kuid sellest pole abi olnud. Ta lööb õpilasi, karjub nagu segane. Nädal aega istus ka õppealajuhataja tunnis, kuid siis hoidis mateõps ennast vaos. Me käitume tunnis korralikult, ei räägi juttu ja kuulame ilusti. Lihtsalt lampi hakkab röökima meie peale, nagu elab oma viha meie peal välja... Kui uuest teemast aru ei saa, siis keegi ei julge küsida kah. Mõned laused, mida ta öelnud meile on:
"Teie ajud on hullemad kui debiilikutel!"
"Vahest olen mõelnud, et töötan alaarenguga laste koolis!"
"Kas te olete mingi taandarenguga või?!"
"Teie tööd on nagu mingite väärakate tehtud!"
"Ma panen kõigile eKoolis ühed ülevalt alla!" (Seda on ta mitu korda teinud...)
"Lõpuks ometi olete õppinud lugema!"
"Te olete saamatute kari!"
"Isegi paralleelklass on teist parem!"
direktori juurde peate minema, sest selline inimene, kes põhimõütteliselt sõimab õpilasi, ei sobi õpetajaks. kui peaaegu terve klass on nõus ta vastu astuma, läheb asi läbi ka.

meil süüdistati ka omal ajal selles vanuses õpetajaid ja umbes samasugused süüdistused olidki ka, üks õpetaja (teise klassipoole rühma inka õpetaja, nii et ma täpselt ei tea) saigi niimoodi koolist välja söödud ja ma ei usu, et asi tegelikult nii hull oli. ja parallelklass süüdistas ka millalgi põhikoolis oma uut mata õpetajat, et oi kui halb ja ÜLDSE ei seleta ja MITTE KEEGI klassist ei saa aru ja kõigil on 1-d ja 2-d jne, et ka vaja õppealajuhataja juurde minna ja uut õpetajat jne. kui gümnaasiumis meil ka sama õpetaja oli, siis no apppiii.. paremat õpetajat pole olemaski, lihtsalt ülihästi seletas, isegi mina, kes ma olin ülilaisk ja seega maha jäänud, sain kuulata viitsimise korral KOHE aru teemadest ja sai ka veel järelaitamistunnis käia ja ükskõik mitu korda töid järele teha jne, tööd olid ka üsna lihtsad. nii et kahtlen, et ka teema autori õpetaja nii hull on, ilmselt olete sellises vanuses, et ikkagi osa klassist ajab õpetajat närvi ja eks ta jah siis väljendab seda. kuigi need väljendid õpilaste suunas tõesti ilusad ei ole. ja eks õpetajate töökoormus ja seega ka stress teeb oma töö, nii et ei saagi oodata, et õpetaja iga tund rõõmsalt ja rahulikult tundi suudaks anda.

Õpetajale pole võimalik vastu lihtsalt rääkida. See teeb asja veel hullemaks.
Ka direktorist pole abi. Dire lubas selle õpetajaga rääkida, sinna see asi jäigi.
Selle õpetajaga olevat ka varem probleeme olnud. Õpilased kogusid allkirju, ka sellest ei olnud tolku.
Ja kuidas on võimalik õpetajat närvi ajada, kui me käitume tunnis korralikult ja ei jutusta ega midagi...?

Murelik Lapseke kirjutas:Õpetajale pole võimalik vastu lihtsalt rääkida. See teeb asja veel hullemaks.
Ka direktorist pole abi. Dire lubas selle õpetajaga rääkida, sinna see asi jäigi.
Selle õpetajaga olevat ka varem probleeme olnud. Õpilased kogusid allkirju, ka sellest ei olnud tolku.
Ja kuidas on võimalik õpetajat närvi ajada, kui me käitume tunnis korralikult ja ei jutusta ega midagi...?
siis lähete uuesti dire juurde. ise peate võitlema selle eest, et teil hea oleks. mida varem lähete, seda parem - jõuavad hakata uut õpetajat otsima kui veab.

Meil on samasugune matemaatikaõpetaja, kui mitte hullem. Reaalselt ongi nii, et ta käitub täiesti teistmoodi kui õppealajuhataja või klassijuhataja tundi jälgib ja sellisel juhul lihtsalt ei olegi midagi teha. Minul lihtsalt veab, ma oskan matemaatikat ja paar teist ka, ülejäänud lihtsalt kuidagi veavad ennast läbi ja kõik tööd on alguses 2. Lisaks veel see, et me oleme tal esimesed, kes pole rühmadesse jaotatud, eelmine aasta veel olime ja ta on läbi aegade olnud 1 rühma õpetaja ning seetõttu on ta ootused laes. Jällegi mul natuke kergem, eelmine aasta oli tema mu õpetaja niiet ma umbes tean, mida ja kuidas ta tahab. Nüüd oleme lihtsalt juba harjunud kõik, kuigi ega asi iseenesest parem kui varem ei ole.
Be afraid. Be very afraid.
Made by: Colgate.

Uued tutvused oodatud!

Ilmar kirjutas:kaamerad, diktofonid jms asjad on koolides KEELATUD! kui endale jama kaela ei taha, siis ärge nii küll tehke. tüütage direktorit niikaua kuni asjast asja saab, või koguge lapsevanemate allkirju nagu eespool öeldud.
igas mobiiltelefonis on tänapäeval helisalvestuse võimalus.. kas nende kasutamine on ka keelatud? tegemist pole diktofoniga, seega JOKK. või on helisalvestamine üldiselt keelatud?

vertigo kirjutas:
Ilmar kirjutas:kaamerad, diktofonid jms asjad on koolides KEELATUD! kui endale jama kaela ei taha, siis ärge nii küll tehke. tüütage direktorit niikaua kuni asjast asja saab, või koguge lapsevanemate allkirju nagu eespool öeldud.
igas mobiiltelefonis on tänapäeval helisalvestuse võimalus.. kas nende kasutamine on ka keelatud? tegemist pole diktofoniga, seega JOKK. või on helisalvestamine üldiselt keelatud?
helisalvestamine üleüldse keelatud.

Ilmar kirjutas:Ei kujuta küll ette, kui oma asju üldse enam tagasi ei saaks, meil hakataks siis jõuga tagasi võtma. On üldse see igaveseks äravõtmine lubatud?

Jah, on. Mäletan kuidas sõbra mp3 mängijaga kunagi füüsika õpetaja õpetas gravitatsiooni.
selline asjade tähtajatu konfiskeerimine/lõhkumine koolipersonali poolt on lubatud? kas mingi seadusepügal ka kinnitab seda?

seadused... hmmh, koolieeskirjades on kirjas, et ei tohi kasutada tunnis tunniväliseid asju. kui tahad edasi kaevata, siis näidatakse punkti koolieeskirjades ja ongi kellad, midagi teha pole. muidugi võid kohtusse kaevata jamidaiganes, äkki võidad ka. ise olen mitu päeva otsinud kinnitust mitu tundi tohib kutseõppuril päevas olla, sest ma olen enam kui kindel, et 12-14akadeemilist tundi päevas on ebanormaalne.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”