Kuhu pöörduda

MA olen hullumas meie tööõpetuse töömaht ületab piire ma saan järjest kahtesid ja ühtesid kuna mu töö ei liigu edasi ma vihkan meie õpetajat ta on üks vana ja kibestunud muti ta krabab koguaeg nii et sinikad on alles kui kogematta midagi teed ja ütleb et mu ema on mulle kudunud kuigi ma olen pikki tunde oma uneajast töö taga istunud ja siis paneb mulle 2 sest tunnis ei näinud töö edenemist kuigi ta ei visanud mu tööle pilkugi.Ta on igavene türann need lapsed kellele ema teeb ette need saavad viisi ja need kes talle meeldivad ,aga mulle heidab ette et sa ei jõua valmis ja enne hindamist tööd ei pesta(kuna mul tuleb liiga suur töö aga tema arvutas mulle suuruse ja justkui oleks mina süüdi).
Meie direktor ka ei teeks midagi sest ta on 60 ja tal pole ju mujale tööle minna ta on 3 korda õpilasele kallale tunginud ja saanud ainult noomitada.Kord kiidab siis laidab terve töö maha.Kuhu ma küll saaks pöörduda et ta töölt kõrvaldataks või ma ei tea? Ma ei kannata enam seda iga esmaspäevast 90 minutilist piina temaga . :( :( Kõigil kellele ta tunde annab on probleeme temaga ükskõik kui andekas sa ka poleks .Kuhu annaks küll pöörduda?

Re: Kuhu pöörduda

Pöördu nt kooli juhtkonda. Äkki on teil direktor või õppealajuhataja arusaaja inimene? Või siis hoopis mõni mõistlik õpetaja, klassijuhataja vms? Igal juhul peaks sul olema õigus oma hinnet vaidlustada, kui leiad, et see on ebaõiglaselt pandud. Räägi mõne teise õpetajaga, las keegi tuleb teie tundi jälgima. Näita oma tööd, lase oma emal rääkida, et tema pole seda teinud jne. Usun, et kooli peale leidub vähemalt üks mõistlik õpetaja.

Re: Kuhu pöörduda

Võib-olla räägid enda klassijuhataja või siis õppealajuhatajaga ?
Meil oli ükskord probleeme matemaatika õpetajaga. 5. klassis suri meie klassijuhataja ning meie matemaatika õpetaja süüdistas meid õpetaja surma ära kasutamises . Selleks ajaks oli meil küll jjuba uus klassijuhataja , sest ühtegi klassi ei jäeta üksinda , aga tema ei teinud midagi, et see probleem lahendada. Pöördusimegi õppealajuhataja poole ning saime oma probleemile lahenduse.
Äkki aitab sindki ? Kui sa võtad paar klassikaaslast ka kaasa , et ainult sinul ei ole see probleem, vaid ka teistel on temga negatiivseid kokkupuuteid. Sest kui sa tõesti öösel magamise asemel näed vaeva ja teed tööd , siis ei saa seda asja ju niimodi jätta .
Kui tahta siis suudad ..
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”