Õpetajad.

Olen meie klassist kõige targem poiss, hinded kõik viied. Muidu tipp-topp, aga mul hakkab see üle viskama, et KÕIK õpetajad küsivad koguaeg mind. Isegi siis, kui kõigil teistel käed püsti, minul mitte, ikka küsivad mind. Viskap juba koppa ette vaikselt. Mis ma tegema peaksin? Õppeedukust meelega langetama, et õpetajad valikisid kellegi teise oma "ohvriks"?

Re: Õpetajad.

Aga Sa võid ju küsida: "Härra/Proua Õpetaja, miks Te küsisite hetkel mind, kui näiteks tema seal demonstreeris, erinevalt minust, äärmiselt suurt huvi Teie küsimusele vastamiseks?"
Siis ta vastab... midagi, et: "Õppur, ma tänan, et Te mu tähelepanu sellele faktile juhtisite."
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Idioot. kirjutas:Aga Sa võid ju küsida: "Härra/Proua Õpetaja, miks Te küsisite hetkel mind, kui näiteks tema seal demonstreeris, erinevalt minust, äärmiselt suurt huvi Teie küsimusele vastamiseks?"
Siis ta vastab... midagi, et: "Õppur, ma tänan, et Te mu tähelepanu sellele faktile juhtisite."

:lol:
Küsi jah õpetaja käest, ära jumala pärast hakka hindeid langetama, see tuleb tulevikus Sulle kasuks... ikka paremad, kui minu hinded, kellel inka kaheseisus on, kõigest kuues klass.. :roll:

Ilmar kirjutas:Vahetund, marsi õpetajate tuppa, kärata kõva häälega: "Kurat, mina ei taha teie küsimustele enam vastata kui keegi teine teab vastust!!" Uks kolakaga kinni, marsi minema, naera omaette ja jälgi tulemust.
Hahaha, kui sa seda katsetad, siis teata mulle, ma tulen ja poen õpetajate tuppa kuhugi peitu, ma tahan seda pealt kuulata. :lol:
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”