Matemaatika õpetaja

Tere,
ma käin 8. klassis ja ma ei saa oma matemaatikaõpetajaga eriti hästi läbi. Asi selles siis, et ühel veerandil ei pingutanud, hinne oli 2 ning hoolsus mitterahuldav. Nüüd siis võtan ennast vaikselt kokku, kuid õpetaja suhtub minusse ikka negatiivselt ning kui terve klass lõugab, siis olen mina ikka see, kes sõimata saab.. Selles teemas ma ei palu abi, vaid pigem üritan inimestele seda teavitada, et kui oled korra hakkama saanud, siis jääb see märk kauaks külge... Siiski mu suhted matemaatikaõpetajaga paranevad ning kõik läheb paremuse poole, kuid siiski, mõelge tagajärgedele!

Tänan lugemast :)
Don't take life too seriously.You'll never escape it alive anyway.

Re: Matemaatika õpetaja

k*t te mõnitate (or trollite) kui teisel on probleem...
Eks asi olegi õpetaja suhumises kinni. Kui ta mõtleb aint et õpilastel oleks head hinded siis nii ongi... Lihtsalt püüa rohkem...
Aga kui õpetaja on lahe ja leiab et lahedad õpilased on aktiivsed ja ägedad... siis on (Y)... Tõesta end õpetajale... Ütle õpetajale nt et tahad tundi läbi viia vms. No vb ei ole see kõige parem variant aga noh saad vast aru kuhu ma sihin...
ja muidu igavat mata tundi ei ole nii tuim kuulata ka kui keegi endasugune seletab.

OT: Ja elu on ilus Eks?
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”