Kas see oli õiglane?

Asi on meie vene keele õpetajas. Ise küll sel päeval koolis polnud (olin haige) kuid kuulsin seda oma klassiõe käest. Nimelt pidi kaasa võtma perefoto ja siis klassi ees kellegi klassikaaslasega rääkima vene keeles "kes see on?" "Tema on minu vend" jms. Üks klassiõde A rääkis siis klassiõe L'iga ja sai hindeks 5'e. Kuid pärast sai A veel ühe korra käia klassi ees teise klassiõe D'ga ja sai VEEL ühe viie. Minu arust on see ebaõiglane, terve klassi arust on see ebaõiglane kuid õpetaja ei hooli sellest. Kas peaks minema õpetajaga rääkima ning kui jah siis kuidas täpsemalt? Õpetaja on suht karm ja kuri ka. Lihtsalt ei tea enam mida teha :?:

Re: Kas see oli õiglane?

Aga mis siis, kui see klassiõde ei küsinud teistkordset vastamist? Võibolla oli paaritu arv inimesi kohal ning siis kutsutigi keegi teistkordselt vastama olude sunnil, aga see ei tähenda, et kohe on vaja ülejäänud klassi kadedaks ajada. Meil ka selliseid olukordi olnud, kus pole paarisarv inimesi ning siis läheb ikka keegi teist korda vastama, aga ei panda selle eest veel üht hinnet, sest see ei ole õiglane teiste suhtes.
Täiesti ebaõiglane minu arust, sest sama hästi võid minna nt. keemia tööd tegema ning ütled õpetajale, et teed terve veerandi/kursuse jooksul ainult ühe teema tööd mitu korda, saades iga töö eest eraldi hinded, mis sest, et tööd samasugused on, sama teema peale jne.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”