Suur mure palun abi!

Tere selline mure et läksime klassiga metsa orienteeruma mina ja mu sõbranna aga jäime hiljaks mina jäin juba teist korda. ühesõnaga me leidsime peaaegu õige koha aga siis oli juba ammu aeg otsa saanud ja kehka õps tuli ja ütles et lähme minema. see kaart mis ta meile annab on jube segane ja sellest ei saa mitte SI***GI ARU. Autos ma sain sõimata nii mis hull aga saage aru minna ja mu ema ei jaga kaardist mitte midagi. kui ma üksi orienteeriun siis olen tubli aga ma olen nüüd pidanud olema kahekesi. eelmine kord me jäime ka sõbrannaga hiljaks.
ühesõnaga mis seal autos siis juhtus kui õpetaja meid metsast ära viis Õpetaja sõimas hullult ja täiega vastik oli ja siis kiitis teisi et üks tüdruk leidis kõik need kontroll postid ülesse ilma minuta. me olime eelmine kord koos selle tüdrukuga keda kiideti. aga see tüdruk jäitas teisi mu klassikaaslane ütles et ta nägi teda kogu aeg luuravalt. täna aga vaatan ekoolis on 3 APPII!.
Mida ma nüüd teen? minu mure on sellest et see 3 ei ole aus. saage aru seal metsas on narkkarid ja ega sa vist ei taha nende narkaritega koos olla. või bolla te ei saa aru milles mu mure seisneb aga ma teen lühidalt sellest kokku võtte
MURE= :? :shock: :( :x :oops: :evil: :cry: õpetaja solvab mind ja sõimab, paneb ebaausa 3 selle eest et mul ei olnud aega leida neid kõki kontroll poste.

muideks ta käperdab ka alati sind ta tuleb selja tagant ja paneb käe sulle õlale ja siis läheb käsi sinna tagumiku peale siis tuleb väike õrn vobadus ( ise plärab mingit juttu) ja siis läheb ära

Ette tänades!

Re: Suur mure palun abi!

Kui teie jääte tundi hiljaks, siis kahjuks on see teie probleem ja õpetajal on igati õigus hinnet selle eest alla võtta.

Sõimamine ei ole normaalne ning ka solvamine mitte. Sellele võib õpetaja tähelepanu juhtida ning ka käperdamisele, ütle, et sa ei tunne end mugavalt. "Oma turvatsoon" on mõningatel inimestel laiem ja ta ei pruugi mõelda sellele, et teie end ebamugavalt tunnete.

Narkarite kartust tuleks ka õpetajale mainida aga tõenäoliselt läheb see läbi siis, kui teil on tõendeid. Olete näinud narkomaane või leidnud süstlaid.

Re: Suur mure palun abi!

Tahaks ka teada millises metsas leidub narkareid.
"muideks ta käperdab ka alati sind ta tuleb selja tagant ja paneb käe sulle õlale ja siis läheb käsi sinna tagumiku peale siis tuleb väike õrn vobadus ( ise plärab mingit juttu) ja siis läheb ära"
Jesver, mind?! Vaevalt.

Vanus 10-12 äkkitselt sul?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”