Geograafia õpetaja

Geograafia õpetajaga selline asi, et hindab "näo" järgi.
7ndas klassis oli selle õpetajaga nii, et mu hinded olid kolmed ja neljad, kuna mu pinginaaber koguaeg segas tundi ja siis õpetaja süüdistas ka vahel mind ja selle pärast oli suht halb maine.

8ndas klassis oli mul geograafia eksam mille sain tugeva nelja.Ja veerandite hinded olid mul 5 4 4 4.Selles klassis ma istusin klassi kõige targema poisiga, kellel on käitumine eeskujulik ja enamus hinded viied.8ndas oli mul ka geograafias käitumine eeskujulik.

Nüüd on käes 9.klass ja ma istun ühe poisiga kes on igal pool suht halvasti silma paistnud õpetajatele.Ning ma sain ka märkuse, et rikun tahtlikult tundi ja teen imelike häälitsusi, kuigi see pole tõsi.Ma istun selles tunnis eelviimases pingis ja õpetaja ei näe mind eriti, kuid edasipidi istun eespool(kui veel tundi võetakse).Täna rääkis rääkis klassijuhataja, et mind enam ei võeta tundi ja mõnda veel, kes märkuse said.Aga ma ei hakkanud sellele õpetajale asja selgitama ka, kuna ta oli väga närvis ja ta oleks võind vabalt lüüa mind(varem on ta mitu korda kedagi löönd).Järgmisel geograafia tunnil on hinde peale töö ka ning ma olen suht kindel, et ma saan kehva hinde.
Ma ei tea nüüd mida teha või kelle poole pöörduda.
Probleemideks ongi siis see, et:
*Õpetaja hindab näo järgi
*Ja ma tahaks oma mainet õpetaja silmis parandada, et ma kehvasi hindeid ei saaks.

Muidu ise olen suht vaikne ning käitumine on tavaliselt eeskujulik või hea.

Vabandust kui mõnest kohast natuke segane.

Re: Geograafia õpetaja

Asi selles, et ma istusin ühe suurema poisi taga ja siis õpetaja ei näinud mind nii hästi ja ma kuulasin õpetaja lõugamist.Ma ei öelnud mitte midagi vastu.
Sellest "tuupurist" nii palju, et ta istub juba kellegi teisega.Mul klassis ongi põhimõtteliselt 6normaalset poissi kellega saaks istuda ja mõnes tunnis saangi mõnega neist istuda või siis istun üksinda.Geograafias ma ei teagi miks ma just selle paha poisi kõrvale istusin.Ma ei kirjeldanud olukorda päris täpselt ka, aga no mida ma peaks tegema, et õpetajaga jamasi poleks enam ?

Selle õpetajaga selline asi, et ta läheb vahel mega närvi ja lihtsalt tambib lauda ja on näost punane ning ähvardab politseid kutsuda(see aasta pole veel nii olnud).Teistes klassides on asjad suht samamoodi.See õpetaja koolis töötand ka mingi ~25aastat.Ma arvan, et tal närvi läbi vms.

sõber123 kirjutas:Selle õpetajaga selline asi, et ta läheb vahel mega närvi ja lihtsalt tambib lauda ja on näost punane ning ähvardab politseid kutsuda(see aasta pole veel nii olnud).Teistes klassides on asjad suht samamoodi.See õpetaja koolis töötand ka mingi ~25aastat.Ma arvan, et tal närvi läbi vms.
Kui on mõistlik klassijuhtaja teil, siis võiks talle selle loo ära rääkida. Ehk annab midagi teha.
Selliseid õpetajaid küll kooli vaja pole.

Klassijuhataja pole just kõige normaalsem, minu arvates.
Klassijuhataja ütles, et kui õpetaja ei meeldi või on õpetajaga jama siis peaks õpilane koolist lahkuma mitte õpetaja.Mu klassijuhataja oli kunagi kooli direktor ning selle pärast ka tema sõna jääb alati peale, kui läheks tema peale kaebama või midagi.

Muidugi võid proovida ka sellist varianti, et lähed õpetaja juurde (pärast tunde vms) ja palud vabandust, et talle on jäänud selline mulje, nagu sa segaksid tundi. Too ka ise ära see variant, et sa istud segaja kõrval, suurema taga vms. Äkki õnnestub õpetajaga ära rääkida, et saaksid istuda eespool ning rohkem tunnile ja materjalile keskenduda (ehk õpetajale jääb mulje, et sulle meeldib tema aine ja tema suhtumine võib muutuda positiivsemaks).

Imelik küll jah.Läksime klassiga rääkisime sellest direktorile ja direktor ei teinud midagi, aga see oli suht ammu ka kui ta lõi ning ma väga täpselt ei mäleta miks direktor midagi ei teinud ja mu klassivend ei tahtnud politseise ka minna.Õpetaja on teda 2korda löönud.

Muide ma sain veel ühes aines suht kehva rühma, klassijuhataja pani need ja ma hakkasin protestima(selle rühmaga peame olema aasta lõpuni).Siis klassijuhataja lihtsalt ütles, et ta pani need laisemad ja selliseid kokku.Kuigi ma pole laisk(endaarvates).Nüüd on nii, et me saime 3, õpetaja ütles, et järgmine kord kui samamoodi on siis saame kahe.teised kõik said 5.
sest üks lollpea mu rühmast peitis klassis mingid asjad ära, et ta ei peaks tööd tegema ja sellepärast sai terve rühm karistada.
Plaanin sellest õpetaja rääkida, kuid ma ei usu, et sellest eriti kasu on.
Ma ei tea kas viga minus või õpetajad ära pööranud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”