Koolistress.

Õpetaja läheb alati närvi, kui ma ei jõua midagi nii kiiresti valmis kui ülejäänud klass. Käin kolmandas ja olen pika mõtlemisega. Mida teha, õpetaja oleks pidanud juba ammu pensjonile minema. Ta ´´naudib vanadust`` ehk mu tööde parandamist. See on, et ta parandab selliseid vigu mida ta tavaliselt ei paranda. Mõnikord on ta ka õel ja karjub ka üpris tihti. Ma ei taha kooli minna selle pärast, et õpetaja on igav ja eelpool nimetatud proleemide pärast.

Re: Koolistress.

Muidugi ei tekki suurt tahet kooli minna, kui tead et seal sind ootab närvis ja karjuv õpetaja. Selleks et olukorda muuta, tuleb midagi ette võtta.
Sa võid selle õpetajaga peale tundi rahulikult rääkida, ja seletada sellest et sa oled lapsepõlvest niisugune aeglane ja vajad rohkem aega mõtlemiseks , ja selle pärast ei jõua alati kõigidele järgi, et sa tahaksid et tema arvestaks sellega ja võtaks seda rahulikult. See on loomulik, et kõik inimesed on erinevad, ja kõik õppivad ka erinevalt, sest iga ühel on oma viis kuidas seda teha (ühel aeglasem, teisel kiirem), ja õpetaja peab seda mõistma ja arvestama oma töös.
Kui sa ei taha ise õpetajaga rääkida, või see ei anna tulemusi, siis võid oma vanematele sellest rääkida, ja paluda et nad tuleksid üks päev kooli ja vestleksid õpetajaga , või vajadusel õppetööjuhatajaga või direktoriga.
Täiskasvanud samuti oskavad oma vahel kokku leppida ja probleemi lahendata.

Edu sulle, ja tegutse!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”