HELP ! :'(

Mul on koolis üks väärakas õpetaja . Meil oli kontrolltöö ja ma pidin oma pinginaabri kõrvalt ära istuma. Natukene aega pärast seda kui tööd kätte anti tuli see õpetaja minu juurde ja ütles et ma töö ära annaksin, saan tegemata töö ja ära parandada ei saa. AGA MA EI SPIKERDANUD !!! Ta ei usu seda ! :cry: Kui am seda tööd parandada ei saa siis ma olen terve suve koduarestis, ei saa reisile, ei saa minutikski välja ja ei ole mul arvutit. Ma ei taha seda ! Kui am selle õpetajaga rääksin siis ta ütles et ma ähvardasin teda . o_O Nagu WTF . Palun abi ! Mida ma saaksin teha või öeda et ta laseks mul järgi teha ?

Ettetänades, Lässu (#)
kas tead mida tähendab üks armastus suur ? ;*

Re: HELP ! :'(

2Fun4Me kirjutas:Kas Teil koolis on sotsiaalpedagoog? Kui on, siis pöördu kindlasti tema poole. Kindlasti räägi sellest ka õppealajuhataja või direktoriga.
Ma rääkisin kooli psüholoogiga. Kavatsen rääkida ka direktoriga, aga ma ei garanteeri et see aitab . :S

Külaline kirjutas:kas sa sahkertasid asjadega, et ta sult selle töö ära võttis? aga...räägi klassjuhatajaga, las ta räägib selle õpsiga.
No mul oli ümber kere vöö ja see läks lahti ja ma panin kampsuni all selle kinni ja vb talle tundus siis .. AH, ma ei tea . :'( Klassijuhataja on temaga juba rääkinud ..

Põhimõtteliselt sama värk mul mata õpaga. Ma seal küsisin, et kas järgi kaa saab vastata ss ta ütles ei. Siis ma hakkasin seal omaette rääkima et ma lasen ENDAL hambad suus välja lüüa ss ei pea mata tundidesse tulema, et istunkoguaeg hambaarsti juures.
To kuulis muidugi et löön tal need välja ja siis rääkis pärast, et ma võin pöördududa menti . Haha...järgmine päev küsisin pooltelt, et mida ma õpale ütlesin kõik ütlesid et ma lubasin endal hambad välja lüüa mitte õpal. Tegelt kaa ma oleks tahtnud talle öelda, et kõrvakuulmise päras minnakse kiirabisse mitte menti. :lol:
Ta nagu elu kurt , õõh.kust sellised tulevadd ?
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”