Märkustega probleemid.

Meil on selline klass, kus viibib kaks istumajäänud tüüpi, üks on 17, sai täna. Ja teine on 15.
Alati kui mingi tund, siis see 17-aastane istub minu taha ja hakkab lollitama. Kui ma ütlen, et lõpeta hakkab õpetaja minu peale riidlema. Ja sellega kaasnevad tavaliselt hulgaliselt märkusi. See 17-aastane teab, et ma saan tema pärast märkuseid, seega ta meelega istub kuhugi mu ette, et ma saaksin teda kuidagi noomida vms, et lõpeta. Aga õpetajad hakkavad siis minu peale riidlema, et mina peaksin vait olema.

Mida peaksin tegema?

Ma olen 13, käin kuuendas.

Re: Märkustega probleemid.

Kuidas see loogiline on, et 17-aastane käib kuuendas? See ei ole ju võimalik, et inimene on mingi 3-4 aastat istuma jäänud? Nii palju, kui mina tean, ei ole lubatud inimesel seal koolis jätkata, kui ta pole kaks aastat järjest suutnud klassi lõpetada.

Kõige targem oleks sul pöörduda õpetaja poole ja seletada, et see tüüp häirib sind.

Samas... Kas teil nagu igas klassis omad kindlad kohad ei ole? Meil on näiteks nii, et kui sa esimeses tunnis istusid matemaatikas aknapoolses reas, 3. pingis, siis seal pead istuma koguaeg ning õpetajad teevad istumisskeemi vms, et siis oleks lihtsam puudujaid märkida ja samuti kui näiteks laudu soditakse vms, oleks hea süüdlane üles leida.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”