Eesti keele õpetaja

Tere . Mure on siis selles et eesti keele õpetaja pidevalt teeb sarkastilisi ja solvavaid märkusi . Mulle on ta näiteks öelnud et ma olen labaselt riides ( kuigi teistel klassikaaslastel on samasugused riided ) , ta esitas klassile küsimuse ja ütles et ta ei vaevugi minu ja mõne teise õpilase vastust kuulama ja mis kõige nõmedam , ta viskas mu klassist välja (tundi polnud veel alustatudki ), sest me klassivennaga niisama läbi nalja sõimasime ja nagu togisime üksteist . Ma läksin siis rahulikult , sõnagi ütlemata klassist välja . Ta tuli järgi ja ütles : " Sa lähed nüüd õppealajuhataja juurde ja seletad , miks su käed-jalad nii hästi käivad . Sinu käitumine on täiesti värdjalik ja nõme (kuigi , ma olen tunnis ilusti vait olnud ja tööd kaasa teinud ) ja ma teatan su vanematele kes ilmselgelt ei tea kui litsakalt sa koolis käitud ja käitumishinde saad sa ka MR ." Ma ütlesin , et selge , ma lähen siis õppealajuhataja juurde . Ta vastas siis et ma võin nüüd klassi tagasi minna ja tundi jätkata . Ma ütlesin et ma ei taha tulla sinna tundi , et ma ei taha taluda te sarkastilisi märkusi , et ma pigem lähen õppealajuhataja või direktori juurde . Ja siis ta hakkas räuskama .. Ta ütles et koolikohustus on kõigil ning ma olen sunnitud minema tema tundi . Ma ütlesin talle , et ma ei ole kohustatud olema tunnis kus mind sõimatakse ja alavääristatakse ning kõndisin minema . Aga ma ei läinud direktori ega õppealajuhataja juurde , kuna neil oli mingi koosolek vms . Aga kas ma peaks sinna üldse minema ? Või lihtsalt kannataks ta solvanguid või ei käiks üldse tema tundides .?

Re: Eesti keele õpetaja

kui Sa eesti keele tundides nüüd käima ei hakka- siis tulevad ju probleemid. niiet käi tundides edasi. Sa peaksid ikkagi õppealajuhataja juurde minema, räägid talle, miks Sa end just selles tunnis halvasti tunned- ja mida õpetaja Sulle õelnud on jne. võibolla saad kellegi enda klassist veel kaasa võtta, kes tunnistaks, et õpetaja on Sind alavääristanud. sest ilmselt direktorid, õppealajuhatajad (jne) usuvad rohkem õpetajat kui õpilast. sorri kui liiga segane tuli :)
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”