Armunud ! :D

Meilon hästi lahhe ajalooõppetaja..
ta viskab nalja ja on hästi tore ja siuke noortepärane nattuke , ta on umbes 30..-35
tal on tüttar , kes käib lasteaias ja oma naine..
nad on abielus..see õpetaja meeldib mulle, ta silmad on nii ilusad sügav meresinist värvi.,
ma ei tea ma tunnen ,et mulle meeldib ta ja.. sageli ma unistan temast igast seksi fantaasiad..
kuidas ta võttab mind sülle ja.. viib kuskile vms.. siuke kujutan neid ette..
ma oleksin rahule jäänud kui ta oleks mulle ühe romantilise päeva kinkinud , kust ta pühendub täiesti mulle.. jne..
ja öö.. mm.. tahaks minna temaga kuskile sööma restorani.. ja minna koju pärast , nii romantiline.. igast küünlad jne..

ma oolen 14 on see normaalne ? :D

Re: Armunud ! :D

ta vahib mind sööklas pidevalt ,
ja siis me viskame koos nalja.. ja siis ta naerab ka mu naljade üle.. - ajaloo tunnis
siis ajaloo tunnis ka vahib suhteliselt vahest..
kui ma tõstan käe siis ta tuleb suhteliselt lähedale , paneb oma kõrva mulle suhu xd ei pane tegelt..
aga mida te järeldate ?:D
ma arvan ,et ta kahtlustab ,et ta meedib mulle :D

Fakk, ma olen ka oma ajaloo õpetajasse nii armunud ja on ka igast fantaasiad. Ja see õpetaja on ka sama vana, ja tal on ka sellised hästi sinised silmad. Ja ta on ka noortepärane :D:D Nagu saaks sellise kätte vaid ;) Aga see minu ajalooõpetaja ei ole minuteada abielus ja lapsi tal ka pole. Ise olen 15...

Lahe fantaasia Sul. See tundub Sulle ainult, et ta nt ainult Sind jõllitab. Eks tee töid kahtedele ja mine järeltöösse. Äkki vägistab ära või veedate 'öö' koos. (ma loodan et Sa saad irooniast aru . )
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”