Meik koolis

kas klassi juss võib sundida meiki maha võtma vää?? naq ütleb mulle et minu klassis ei ole keegi meigitud,, ja ta nagu sitax range ka. kardan minna teglet kooli.
a naq teda pole selle nädala lõpuni koolis kahh,, et siis saab rahu naq a ikkagi. on see naq lubatud vää?? kusagil seda kirjass kahh pole, ise mõttleb välla neukseid reegleid. võin kaevata kellegile vää??? teiste klasside jussid pole seuksed. nad lubavad. aint tema nahh. teistes koollides kahh. ma nii kuri präägult!! a naq ma kardan kahh, pekkkkiss nahh!

Re: Meik koolis

Kui sa oskad end hästi meikida, siis ei tohiks see talle kuidagi ette jääda, sest siis pole kaugemalt vaadates arugi saada, et sul meik peal. Kui sul on harjumus endala labidaga krohvi näkku toppida, siis teeb ta sulle teene, kui meikimise ära keelab.

Emalt mingit luba küsida on mõttetu. Siiski, kui koolireeglites kirjas pole, et meik keelatud, pole tal mingit õigust sind "peadpidi kraani alla vedada". Võid teha ka nii, et sel päeval kui on temaga tunnid, siis sa ei kasuta meiki. Jäävad ära igasugused probleemid.

ma arvan ka, et ega ta ei käseks sul seda maha minna pesema kui sul oleks mõõdukalt värvi peal, ta ei saaks arugi, sest ta ju ei tule sind nii lähedalt vaatama. aga jah kui mõõdukalt seda peale paned siis tuleks see sulle endale kasuks.

Külaline kirjutas:loomulik blondiin ,, misteha. ;)
sest mul on punnid ja igast asjad ,, vot sellepärast. ma i taha käia niimodi koledalt koolipeal ringi.
arghh, reversed psychology.

Tead ikka, et vinnide peitmiseks pole vaja meiki :o in fact meikimine ajab mingit jama sul nahapooridesse ja siis näed välja nagu hernehirmutis. Loputa nägu puhtaks igast jamast ja kasuta spetsiifilisi seepe, millega nägu pesta. Apteegist/ nahaarsti juurest saad rohkem infi.

Geko kirjutas:) Ikkagist soovitaks natuke suuremaks kasvada,meik on suurematele.
no ei tea ikka küll, päris vanuse järgi ei saa panna et kas võiksid meiki kasutada või ei. on isegi olemas noorte meigifirmasid vms.
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

no närvi ajab selline kirjastiil... Ma kasutaks loodusliku peitepulka, mitte mingit kroffi . Aga jah,küsimus oli teine..niiet, jah, ma arvan samuti et see on klassijuhataja poolt nõme sest tema ei otsusta mida sina teed ja mida sina ei tee. Aga see tglt mingi aasta vana teema :D
Piparmynt...
sixback-igati sexu

Tegelikult ongi nii,et koolis on keelatud ergsad küünelakid ja meik...Näiteks endal on klassiõde nn "EMO" Kes meigib silmade ümbert mustaks... niisiis õpetaja heidab ette ,et oled nagu peaga krohvi kukkunud vms nuh,et nägu liiga krohvine :D Ja igas koolis peaks olema selline kodukord,et meiki ei tohi olla liiast.

"Meiki ei tohi olla liiast" on tegelikult ju väga suhteline määratlus. Kas rohkem on meiki siis, kui peal on kõik aluskreemist lõpetades lauvärviga aga silmatorkamatult. Või on rohkem siis, kui on kasutatud üksnes süsimusta lauvärvi? Määratlus "liialt meiki" on erinev ka 60aastates õpetaja jaoks ning seitsmenda klassi õpilasele. Ma leian, et kergem oleks koolil kas keelata täiesti meik või siis lubada. Muidugi, kool võib defineerida ka värvide ja esemete järgi (nt ripsmetušs lubatud aga lauvärv mitte) aga see oleks liigne jama juba.

milleks sellist jama ajada? iga inimene saab ju aru, mida tähendab "meiki ei tohi olla liiast". vahet pole, kui kasutab AINULT silmapliiatsit, kui ikka juba kilomeetri kaugusele need ringid silmade ümber näha, siis järelikult on liiast. teine võib teha täismeigi ja on väga kena ja loomulik, meessoost isikud ei saa arugi, et midagi peal on.

Klassijuhataja võib mõelda, et nt üheteist-kaheteistaastased tüdrukud ei tohiks meiki kasutada. Tulenegu see siis mingisugusest kahekümne-aasta tagusest ajast või "hukas noorusest". Mina arvan, et klassijuhatajal ei ole probleeme sinu meikimise, vaid sinu endaga. Võibolla lobised sa tunni ajal või on ta kuulnud sind midagi kommenteerimas? Mobiilimängud? Tunnis ripsmete värvimine või juuste kammimine? Kaldun arvama, et talle ei meeldi hoopis midagi sinus endas, mitte ainult meik(mis muidugi ka võimendab seda). Võibolla oled tõesti natuke üle pingutanud? Ripsmetušš ja huuleläige on okei, aga kui sa tõesti mingisuguseid puuderkreeme ja lauvärve kasutad... see reeglina kaunistab inimest, aga õpetaja võib arvata, et kooli ei peaks tulema päriselt sellise meigiga, mida kannaksid ööklubisse minnes. Ehk peab ta sind liiga nooreks.
Kui sa ei ole nõus oma meikimisel natuke tagasi tõmbama ja arvad, et su "nägu" on osaks saanud identiteedist, räägi õpetajaga. Klassijuhataja vahetus toimub alles pärast üheksandat klassi ja oleks üsna jama, kui ta sinuga sinnamaani õiendaks. Ta võib olla jah kuri ja tige, aga tegelikult on tal su puudumiste ja hinnete üle ikka korralikult mõjuvõimu. Juba sellepärast tuleks suhted ära klaarida.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”