Mind köidavad vanemad mehed

Ma ei peaks seda probleemiks, aga mul oleks hea see lugu ära rääkida . Olen 15 aastane tüdruk, aasta tagasi tekkis mul tõmme vanemate meeste poole . Käin suurlinna koolis, kus enamus on meesõpetajad, aga mind just tõmbab poiste töpa õpsi poole, ta on 26. Meil on igapäevane silmside, ta vaatab mind oma kavala pilguga, nagu mõtleks : vot see on küll kuum tibi .. ükskord tegi mulle isegi silma, ta on mu dekolteed ja jalgu vaadanud .. mulle see isiklikult väga meeldib . maini ära et alati kui ma temast mõtlen siis mul läheb märjaks . niiet ma võin öelda et ta meeldib mulle väga .. olen märganud et seda tähelepanu osutab ta ainult mulle .ma olen isegi fantaseerinud et kuidas me seksiksime , see tõmme on mõlemapoolne. ärge arvake et ma rikutud mõtlemisega, ma lihtsalt olen selline ja punkt. igasugune nõuanne on teretulnud, nõmedad kommentaarid jätke endale, ma tahan positiivseid vastuseid ja arvamusi nendelt kes on samas olukorras olnud :) aitäh

Re: mind köidavad vanemad mehed

Miskipärast kehtibki selline reegel (koos eranditega), et noortele tüdrukutele meeldivad vanemad mehed, vanematele meestele meeldivad nooremad tüdrukud jne. See pole ebanormaalne, see on tõenäoliselt sinu vanuse eripära.. võibolla on sinuvanused poisid liiga lapsikud veel? Vanemate inimeste juures köidabki just tavaliselt vaoshoitus, näiline elutarkus ja kogemused. Väidetavalt peaksid noormeestele meeldima ka vanemad naised ja vanematele naistele noormehed. Võibolla otsitakse lihtsalt kedagi kes elab teises maailmas teiste probleemidega ja keda toetada või kellelt toetust saada.

Re: Mind köidavad vanemad mehed

mind küll pole mitte üksi meesõpetaja nii palju köitnud, aga tõesti..
vanemad mehed/poisid meeldivadki normaalsetele tüdrukute rohkem. nendega on nagu.. jututeemasid millest rääkida ja omavanused poisid on nagu kõik liiga titekad.
ma ei oska küll nõu anda, aga ma siiski arvan, et väga palju ei tasuks loota:D

Re: Mind köidavad vanemad mehed

Minus endas tekitab see jäledust, kui vaadatakse endast ikka.. väga väga väga mitmeid aastaid vanemaid. Parem otsida endast aasta-kaks vanem poiss, kel mõistus pähe jõudnud. Unusta ta ära, lõpetad selle kooli, ei näe enam ja asi ants. Nii või naa oleksid mõndade aastate pärast sinuvanused poisid(selleks ajaks mehed) samamoodi arukad, lihtsalt kannatust.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”