klassijuhataja nuhib

Nii, sain just hiljuti teada ,et meie klassijuhataja nuhib meie järele ja alati on tal kõigest teada mis juhtub.
Oli ükskord meil üks pidu ja nüüd tema kohe platsis ja saime teada ,et ta teab ka kõigist eelnevatest pidudest ja ähvardab politseiga.
Kas õpetajal on üldse õigust sekkuda meie eraelusse???

Re: klassijuhataja nuhib

Kas see pidu toimus koolis? Või oli klassiga?

Tegelikult... Ma olen aru saanud, et natukene see ongi klassijuhataja töö teada, mis klassis toimub ning võimalusel ennetada probleeme. Selles suhtes, et kui te olete alaealised ning jääte politseile vahele, siis minu teada teatatakse ka kooli.
Eraelusse päris sekkuda ta siiski ei tohiks.
Kooli kontekstis tal peaks enamvähem olema jah ülevaade kõigi teie käekäigust. Eraelust ainult siis, kui ise räägid. (Või mõnikord ka kui vanemad räägivad...)
Minu kogemuse põhjal oma klassijuhatajatega ma arvan, et ta võib ähvardada politseiga, kuid teeb seda lootuses, et te siis natuke ehmatate ära ning keegi võõras ei pea teile politseid kutsuma. Kuid jah, ma konkreetselt Sinu klassijuhatajat tõenäoliselt ei tea.

Ehk siis et täpsemalt saaks mõelda, võiksid ehk natuke nende pidude tagamaad valgustada - kas toimus koolis? klassiga või klassiväliste inimestega?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

probleeme näen kahte ja soovitused ka

1. kui pidu toimub nt sinu juures siis öelge et toimub sinu sõbra juures või kellegi klassivenna juures või siis jõeääres minge jõe äärde suure kambaga ilma jookiteta ja siis liikuge kellegi juurde kus pidu toimub valetage asukoha kohta aga see kelle juures pidu on siis sellest peab teadma kaks inimest kõige rohkem ehk siis see kelle juure skogunemine on ja see kelle juures pidu toimub

2.teil on klassis nuhk :D kes saab arvatavasti häid hindeid sellepärast vms

Külaline kirjutas:minu klassijuhataja keelas mu facebooki pildi ära... sest mul oli natukke meiki peal põhikool kuigi meil on nüüd uus klassijuhataja tundub ikkagi et see polnud üldse tema asi KEELATA PILTI ÄRA mu õde vanemad vütlesuid ka seda...:/
facebooki pilte ei saa sul keegi keelata, see on sinu enda asi

Kirjan ka siis oma mure siia alla mis sarnaneb teema algatajaga:)

Mure siis selline,et minu klassijuhataja nuhib,muretseb minu hinnete järele (see on ta töö ,tean ja et ta peabki end kussi viima sellega),aga ta nuhib ka kõige mu järele.Ta pistab oma nina sinna kuhu ei ole vaja pista,näiteks kui ma räägin oma klassikaaslastega mingist teemast,mis ei puuduta üldse teda, siis ta alati peab sõna sekka ütlema.

Kuidas teha talle selgeks ,et ma ei vaja ta nõu ja ma ei vaja ta abi ja et ta ei pea oma nina igale poole pistma?

R.I.P Olid ajad :(
Klassijuhataja kellest rääkisin on nüüdseks taevas:(Puhaku ta rahus:(
Oli ta mis ta oli, aga klassijuhataja ta oli ,oli paha ja oli hea(kuulas ja andis nõu,oli mõistev ja andis järele kui vaja).
Kui veel 9.kl. käisin mm... olid ajad:D lõpuklass ja puha:D Oli minek Noarootsi lähedusse kuskile 9.klassi lõpuekskursioon vms. ja teisepäeva öösel viidi klassijuhataja kiirabiga minema ,kuna tal oli öösel kokku kukkunud (söögitädi sõnul kes meiega seal puhkekülas kaasas oli ja viibis klassijuhatajaga ühes kämpas) ja peale seda ma ei kuulnud enam midagi temas,,klassijuhatajast'' kuni ükspäev ,,vaheajal'' pinginaaber helistab ja ütleb,et talle oli söögitädi helistanud ja öelnud ,et Meie klassij. on surnud:( :'( äärmiselt kurb
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”