Tööõpetuse õpetaja : S

Meie klassis on siis üks laps kelle ema on töpa õps meil. Siis kui tuleb töpa tund teen ma loog kaasa. Kui ta näitab midagi, näitab koguaeg oma tütrekese laua juures ja kui ta vaatab, kas on õieti, siis minu laua jätab ta ALATI vahele.
Ükskord oli nii, et ma lasin tunnis hästi vaikselt musa. Õps karjus: PANE OMA PASK KINNI. MIS MUUSIKA SEE SELLINE ON.
Ma oleks ta peale tahtnud karjuda: MIDA KURADIT SA HÜPPAD SIIN. MA KUULAN MIDA MA TAHAN JA KEEGI EI SAA SEDA KEELATA.

Miks ta just MINUGA nii käitub ? :(

Re: Tööõpetuse õpetaja : S

Oled Sa proovinud talle öelda, et "Õpetaja, kas mul on õigesti?" või et "Õpetaja, kas te näitaks mulle kah"
Ning uuri oma kooli sisekorraeeskirju. Meil oli omavoliliselt tehnoloogia kasutamine tundides keelatud.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Meil lubatud pmst igas tunnis, kui osatakse kuulata. Sellist asja nagu tööõpetus ja kunst meil ei eksisteeri enam. Igastahes jah, õpi muusikat kuulama kõrvaklappidega või loobu muusikast tunni ajal ja küsi ise õpsi käest, mitte ära oota kuni ta ükskord oma pisikullatütrekse juuerst ära tuleb.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Mõtle peaga inimene tunnis ei tohi muusikat kuulata kui sa sellest pole veel aru saanud. Üldiselt sa peaksid sellest aru saama et õpetajatel on oma lemmikud keda nad aitavad, sa ei saa alati kõigile meeldida. Järelikult te pole lihtsalt inimesed kes oma vahel läbi saaks. Elad üle lõpetad kooli ära, saad temast lahti, kannatad ära ju !

Eelnevatel on täiesti õigus. Õpetaja ise otsustab, kas võib muusikat kuulata või ei ja kas sa tahad öelda, et kõik peale sinu lasevad muusikat tunnis? Mul on ka vahel tunne, et õpetaja teeb mulle ülekohut, kuigi asi päriselt nii küll pole, kui sul probleeme on tööga, siis küsigi õpetajalt abi. Ja just abi, mitte ära hakka temaga õiendama vms. Ma saan paljude õpetajatega nüüdseks läbi, kuna ma küsin vahel justnimelt abi. Ja kui sa millestki aru ei saa ja ta karjuma hakkab, siis ära karju vastu, vaid püüa aru saada. Ega meie õpilaste elu nii raske kahjuks/õnneks ongi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”