Atraktiivne koolitöötaja

Hakkan kooli lõpetama. Probleem selles, et meeldib üks koolitöötaja. Kas peaksin talle sellest kuidagi märku andma või oleks targem kohe see mõte maha matta? Ma tean, et koolis töötades on vaja kinni pidada kuteeetikast, kuid samas erandeid on. Ja hiljem ehk kahetsen seda, kui praegu ei proovi. Kas teie võtaksite sellise riski ja prooviksite?

NB:raskemaks teeb asja asjaolu, et mina olen naine ja tema ka.

Re: atraktiivne koolitöötaja

Kas sa mõtled meeldib, nagu sõbra mõttes meeldib?
Ning kas see kooli töötaja on mõni õpetaja või muu kooli töötaja?
Ning mis mõtted sul on olnud, et kuidas sa talle märku plaanid anda, et ta sulle meeldib?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ära tee nalja. Vaevalt,et ta sinna vasakule poole on. Pole mõttet. Sul ju nagu nii saab kool kohe läbi ( nagu ise ütlesid), miks sa jama peaks üldse hakkama ? Kas teema üldse vales kohas pole, kuid vahet tegelt pole. Kui su plaanid on kusagile kaugemale, kui sõprus, siis ei soovitaks midagi üritada, seda enam,et ta on samast soost,aga eks sa ise tead paremini. Kas te muidu olete suhelnud ?

Mina soovitaksin küll kuidagi märku anda... noh endal on parem ja ei kahetse. Muidugi mitte päris nii, et... "kas saab või ei saa" aga lihtsalt... vihjad kasvõi : ) Ma nüüd märkasin, et see teema on siin juba natuke väga kaua olnud ja mul on täiesti mõttetu midagi üldse kirjutada... ah...
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”