Mata õps !

Ma ei saa oma mata õpetajast aru.Ta valiks nagu ohvrid välja ja siis piinab neid mata tunnis ja karjub.Ta paneb tihti tavaliselt lihtsalt kahe ! Ausalt , nagu küsib minig küsimuse ja kui seda 2 sekundiga ei ütle paneb sulle e-kooli kahe ! Ta kõnnib mööda kooli ringi mingite pärlitega millel on rist ja tal on koguaeg nibud kikkis ( koolis vist väga külm )Ta mõnitab ja õiendab ja ükskord üks tüüp jäi hiljaks tundi ja ta pidi tegema 7 klassi kontroltööd kuigi oleme alles kuuendas...Ta mingi hõljub oma matemaatilises pilves ma ei tea kuidas ma peaks käituma ? Ma nagu ei ole eriti õnnelik kui ta mind tulnukaks kutsub ja ütleb ,et ma vallutan maailma 2012 .Ja lihtsalt sellepärast ,et ei osanud küsimusele vastata... :S

Re: Mata õps !

lihtsalt niisama ta küll kahtesid ei pane ja see kaks sekundit on ka kindlasti liialdatud. väiksemates klassides tunduvadki õpetajad päris pahatahtlikud ja kurjad, aga tegelikult nad seda ei ole.

see pärlid ja rist ja nibud on küll päris kõrvaline asi. see ei tee õpetajat heaks ega halvaks ja ma ei saa eriti aru, miks neid asju üldse mainisid.

tulnuka kild oli nali, ära võta südamesse. igal inimesel on oma huumorisoon ja ei maksa hakata kohe neid õpilase õigusi taga nõudma, et õpetaja ei tohi solvata jne. ta ju üritas ikka nalja teha ;)

Tipsuke21 kirjutas:Ma ei saa oma mata õpetajast aru.Ta valiks nagu ohvrid välja ja siis piinab neid mata tunnis ja karjub.Ta paneb tihti tavaliselt lihtsalt kahe ! Ausalt , nagu küsib minig küsimuse ja kui seda 2 sekundiga ei ütle paneb sulle e-kooli kahe ! Ta kõnnib mööda kooli ringi mingite pärlitega millel on rist ja tal on koguaeg nibud kikkis ( koolis vist väga külm )Ta mõnitab ja õiendab ja ükskord üks tüüp jäi hiljaks tundi ja ta pidi tegema 7 klassi kontroltööd kuigi oleme alles kuuendas...Ta mingi hõljub oma matemaatilises pilves ma ei tea kuidas ma peaks käituma ? Ma nagu ei ole eriti õnnelik kui ta mind tulnukaks kutsub ja ütleb ,et ma vallutan maailma 2012 .Ja lihtsalt sellepärast ,et ei osanud küsimusele vastata... :S
mul kah mata õps samasugune , mingi hilined saad hullult sõimu , vastad valesti siis saad kah igaljuhul saad sõimu või siis naerab lihtsalt välja .. ükskord ütles mulle väga ropusti , ma ei teagi koguaeg karjub jne .. enam ei julgegi mata tundi eriti minna , ma ei tahaks jälle sõimu saada .. ta kah oma ohvrid nagu välja valind . ema ütles et mine klassijussi juurde , ja kui keegi valesti ütleb siis võrdleb meid kohe oma kassiga et tal kah kass targem ja mida veel nii nõme .. klassijussi juurde ma eriti minna ei julgeks ei kujuta ette mis siis veel saama hakkab ;d mul kah kutsub tulnukaks , ja hõljub oma mata maailmas , risti kannab kah .. kuna mul ühega koguaeg kodutööd tegematta siis pean koguaeg püsti seisma , mõndadel veel tegematta , üks kord vastasin õieti mitu korda , meil on nii et need ei saa istuma kes õieti ei vasta mingi 6 korda vastasin , siis see ei luband istuda , teistel lubas .. igastahes meil sama haige mata õps nagu teil :S ta ei seleta mul kah ültse , vähemalt ma aru küll ei saa , keegi ei saa meie klassist aru ..mõned tööd on mul sellised kah olnd et 4 või 3 oleks vähemalt pidand olema , aga ei see meelega paneb mulle 2 .. kuigi tavaliselt mul nigunii 2 aga no see tema süü kah et paremini ei seleta .

ApplePie^^ kirjutas:kuna mul ühega koguaeg kodutööd tegematta siis pean koguaeg püsti seisma
Aga äkki Sa proovid kodused tööd ära teha ning vaata, mis siis saab.

Ning klassijuhatajad oma klassi õpilaste koolimurede jaoks ongi :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”