Probleem inglise keele õpetajaga.

Tere, mul oleks abi vaja , või mingit nõud. Meile annab inglise keele tundi mingi ukrainlane , nimi (Nimi kustutatud, Admin). Ta on täiesti hull, hindab oma meetodi järgi 3,5 ~ 3 , 3,6 ~ 3 , 3,7~3 , 3,8~lisatöö, 3,9~4, ta sõimab suht ropusti meid, kutsub idiootideks ja lollideks. Klassijuhataja ei tee ka midagi, ta on ratastoolis ja ei ole nii võimekas. Direktor on selline tähtis härra, et ajab äri kinnisvaraga ja teda ei huvita laste probleemid. Õppealajuhatajat hetkel ei ole, kuna eelmine jäi auto ette ja on haiglas. Niisiis näete mu muret, ma tahaks tunnistusele kõik 4-5 saada, kuid Mr.****** ei lase , ta lihtsalt paneb julmalt ''2'' niisama. Keegi ei kontrolli teda. Eelmine õpetaja vähemalt teadis ja oskas inglise keelt. Mr.***** käsib meil aktsendiga rääkida, briti aktsendiga, kuid ise on mingi ukrainlane ja siis on tal see rõve vene aktsent küljes. Ma ei tea, ta sünnikodu on 30 km Tšernobõlist, võib-olla on probleem selles :) aga , palun , mida peaks ette võtma? Tervel koolil on temaga probleem , kuid lapsi ei kuulata. Olen 14 aastane. Temast on vist siin veel juttu tehtud, vist sellel teemal et ta käib tüdrukute vetsus , noh oma asju ajamas. Paluks abi teilt.

Re: Probleem inglise keele õpetajaga.

no meil tehti ka omal ajal iga suvalise asja peale avaldusi ja koguti allkirju, tegelikult ilma tõsise põhjuseta. lisaks arvan, et pole see midagi nii lihtne koolil uut inglise keele õpetajat leida, sest kui juba avalduse mõjul midagi tehakse, siis ei võeta teda konkreetsest klassist õpetamast ära, vaid lastakse päris lahti. ja kui ka suurtes linnades on koolidel probleeme õpetajate leidmisega, siis Aseris on see veel raskem.

mkm, konkreetsel klassil vahetatakse õpetaja välja. võib-olla pole see kõigis koolides nii, aga mingis mustamäe koolis (mmh, ma ei ole kindel, ei mäleta enam hästi) ei lastud küll õpetajat lahti.

kuigi tõesti ei maksa iga pisema asja peale avaldust teha, aga mõni õpetaja ikka tõesti on vastik, ja seda mitte mingi isikliku viha pärast.
i have no family
i ate them

enamasti on õpetaja vastik ainult siis, kui õpilased on vanuses 11 - 16. pärast seda muutub sama õpetaja miskipärast päris heaks ja vahel isegi lahedaks. eks see rohkem ikka vanuses kinni ole, mu lemmikut ja üleüldse maailma parimat matemaatikaõpetajat mäletan ka, et paralleelklass 7-ndas sõimas, et õpetaja ei õpeta ega oska ÜLDSE õpetada ja teeb kogu aeg ainult tunnikontrolle jne jne. siis ta meile tundi ei andnud, aga nüüd näen küll, et veel paremini matat õpetada on peaaegu, et võimatu.

termomeeter kirjutas:enamasti on õpetaja vastik ainult siis, kui õpilased on vanuses 11 - 16. pärast seda muutub sama õpetaja miskipärast päris heaks ja vahel isegi lahedaks. eks see rohkem ikka vanuses kinni ole, mu lemmikut ja üleüldse maailma parimat matemaatikaõpetajat mäletan ka, et paralleelklass 7-ndas sõimas, et õpetaja ei õpeta ega oska ÜLDSE õpetada ja teeb kogu aeg ainult tunnikontrolle jne jne. siis ta meile tundi ei andnud, aga nüüd näen küll, et veel paremini matat õpetada on peaaegu, et võimatu.
ma leian, et see oleneb täiesti inimesest ning ei ole alati ainult pubekate ettekujutus. nt meie inglise keele õpetaja ei käi nädal või kaks koolis (terve selle aja, mil ta meid "õpetanud" on, mitte ainult viimase kuu vms jooksul)(meil jäävad need tunnid ära) ning kui lõpuks tuleb, siis on kohe töö. ma tõesti arvan, et keeli ei ole alati võimalik ise ära õppida, oleks nagu ikka vaja ka, et keegi selle teema lahti seletaks jne. kui temalt konsultatsiooni küsida läheb ainult väga ähmi täis ja ütleb, et me ju oskame seda osa. ta ei viitsi ilmselt lihtsalt meie peale aega raisata.

aga nüüd tagasi selle probleemi juurde. ma arvan, et Sa võiksid ise proovida väga hästi õppida (olla hästi püüdlik jne), äkki ta siis ei olegi enam nii hull. sest tõesti, õpilased kipuvad arvama, et ainult õpetaja on süüdi, samas kui nad ise oma jutuga segavad õpetaja tööd ning teiste laste õppimist. proovi talle lihtsalt mitte silma jääda enam.
mul oli vene keelega kunagi sama probleem. ma lihtsalt ei osanud seda (no kui palju saab ikka esimesel aastal õpilaselt nõuda?) ning sain kogu aeg kahtesid. pm ta pidevalt ainult karjus mu peale jne, lisaks ei olnud mul kodus ja sõpradega kõik korras ning ma sain depressiooni (:S, kõlab nagu mingi nakkushaigus vms : D). aga kuidagi ma siiski sain sellest üle ja proovisin ise ka olla püüdlikum jne. nüüd näen ma, et ta on tegelikult väga humoorikas ning lahe õpetaja (kuigi tema hindamissüsteem on väga range, aga see panebki õppima).
i have no family
i ate them

aga tere jälle. mina seesama valodja klassiõde.
See õpetaja. ta on täiesti ära pööranud. nädal tagasi lukustas ta meie teise klassiõe endaga oma klassi.
MA VANNUN TEILE, MA NÄGIN OMA SILMAGA, kuidas uks kinni läks, klassiõde karjus veel et " EIIIIIIIIII".
nad olid päris kaua seal. selle ajaga kutsusime klassikaaslastega klassijuhataja ja õppealajuhetaja.. .Muidugi nad ei teinud midagi, vaid haaksid veel meid süüdistama,et meie ei käitu korralikult. kas saab see nali ükskord läbi või ?

Et siis jah, eelnev tekst ja siis ma lisaks veel paar asja. Inglise keele õpetaja ei ole maha rahunenud selle kuu ajaga. Ta hoiab aknaid lahti . Külm on. Klassis on 12 kraadi umbes. Eeh. Et lisaks veel ka selle tema veidrustest et kui söön tunni ajal nätsu siis ta võtab paberi ja käsib pihku sülitada talle ja selle nätsu ta paneb omale sahtlisse ( teised õpetajad käsivad prügikasti juurde minna) . Siis, ta joob tunni ajal masendavalt palju kohvi . 2 korda käib kohvi järel 45 minuti sees. Ses suhtes et, tal on sellest kõht lahti ja ta käib vahetunniti WCs. Ega see pole minu asi aga ma lihtsalt mainin selle ära . Et , avalduste kogumine jääb ära ja noh, ega siinmidagi ei olegi teha. Ma lihtsalt mainin ära sest asi on lootusetu juba.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”