Klassijuhataja. koppp eeeees juba :S

Asi selles , et mu klassijuhataja viskab mul juba kopa ette. Alati minuga tal mingi jama. Kui mina puudun koolist , on kohe kodusss. Ema küll helistab et ma haige ja niii . Kuid ikkkagi , alati käib läbii.Tuleb kojuu ja kukub mind taga kiruuma, su laps tegi niii ja niii . Ma ei saa aruu , ma olen nagu kõik teised õpilased :S. miks ta teistel kodus ei käi. mul tleb juba masendus pealee. kardan juba teda Või kui mingi arusaamatus koolis , siis alati klasssssii eees ,jah KLASSI EES. SÕIMAB mindd. Mõnitabb . ma ei saaaaagi temast rahuuu . see käib juba närvidele. Mida ma tegema pean :S

Re: Klassijuhataja. koppp eeeees juba :S

Kas see õpetaja on sul sellest aastast uus või on juba eelmistel aastatel olnud? Ja kui on juba eelmistel aastatel olnud, siis kas siis oli sama jama? Või on sul äkki hinnetega probleeme? Võibolla ta mõtleb, et sa paned poppi või, et sa kardad mõnda tundi minna vms. Kui võimalik, siis selgita talle, et sina pole alati kõiges süüdi. Ja kui sul temaga näiteks tund on, teeskle, et sa ei taha temaga rääkida ja ära tee temast välja. Püüa temaga võimalikult vähe kontakteeruda.

Kas ta laob sulle niisama puudumisi? Kas paneb sulle teistest halvemaid hindeid? Kas ta peksab sind? Kui ei siis pole suuremat sorti paanikaks põhjust. Kui tead ,et tegelikult pole sa tema sõimu ära teeninud ,siis võta asja ,kas huumoriga või lase lihtsalt kõrvust mööda. Las ta möliseb ,kui tal sest parem saab. Minul näiteks oli matemaatika õpetaja. 4aastat oli mul au olla tema välja elamisobjektiks. Minu jaoks oli tema karjumine tuulekohin niikaua ,kuni ta mu hindeid tuksi keerama hakkas. Nujah natuke kurb oli kahte saada ,aga elu on selline. Tuli olla usin ja igaks tööks alati õppida. Mingit sellist tehnikat rakendada ei saanud ,et ah savi see üks töö ,las tuleb kaks mul ju eelmised kolm tööd viied. Kunagi ei võinud teada ,millal kolm kahte saad. Kool teadis ,et see õpetaja õpilasi terroriseerib ,kuid keegi talle midagi ei öelnud ,sest keegi peale tema ei olnud nõus meie klassi ees seisma. Mäletan ainult ühte korda ,kui tema sõim mind lausa nutma pani. See oli siis ,kui olin matemaatika töö ajal puudunud kõrge palavikuga. Läksin juba umbes kuuendat korda 7.10hommikul matemaatika järelvastamisse lootes ,et äkki just täna on see imeline päev ,mil mul lastakse töö järgi vastata. Loomulikult ei olnud ,selle asemel sõimati mind terve tund aega eesliks ja muuks koledaks kodanikuks. Ei saanud järgi teha ei tööd ega midagi õppida ,ainult sõimata. Vot selline matemaatika õpetaja oli siis minul. Kuna olin sunnitud tihti koolist puuduma ,oli tal hea mind kiusata. Aga näed elan siiamaani. Mina ,kes ma olen ilma matemaatilise mõtlemiseta inimen ,sain matemaatika eksami viie. Just sellepärast ,et oli mis oli aga mata tööks tuli õppida. Sama suhtumist soovitan sullegi ,anna võimalikult vähe põhjust end hurjutada ja suhtu karjumisse ,et no ikka juhtub ,et õpetaja räägib klassi ees. Ega siis kõike ka ei pea nii hinge võtma. ;)
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

Ausalt mul on suhteliselt sarnane jama koolis.
ALATI apsoluutselt alati olen MINA süüdi ükskõik , mis koolis toimub .
Ei ma ei liialda sei ole normaalne .Enne matemaatika tundi oli selline juhus kõik seisavad püsti õpetaja tuleb krabab mul õlast kinni sikutab ja ütleb : "kes on li*ts?"Mina:"Mida sa ajad mis l*ts?"
õpetaja:"ära mängi süütukest , ma tean küll , et sa kirjutasid õpetaja Nella P. uksele markeriga l*ts" Ma:"Mida sa sogad mai ole vahetundide ajal koolis seeski" Õpetaja : "ei ära aja mulle sellist juttu lähed ja küürid selle kohe maha ja saad matemaatikasse ühe ja märkuse!"
Asi pole ainult selles.Olen kodus , emale helistatakse koolist , et ma olen puudunud jälle mingist tunnist.Mida iganes nagu meil on neljapäeval seitsmes tund inglise keel nii käisin kohal ja õpetaja küsis emalt , et miks mai olnud see aeg mai tea kuskil riisumas-.-?
Mis toimub kus ma pean olema kui mul on tunniplaan siis ma pean sellest kinni mitte ei lähe kuskile riisuma kui mulle pole sellest teavitatud.
Tahaks küsida kas oleks võimalik kuidagi kui kõik oleks nõus klassjuhatajat vahetdada mingite algkirjade abil vms?

Mdea kirjutas: Tahaks küsida kas oleks võimalik kuidagi kui kõik oleks nõus klassjuhatajat vahetdada mingite algkirjade abil vms?
jah, see on võimalik, aga põhikoolis üldiselt neid avaldusi nii tõsiselt ei võeta. meil tegi ka klass omal ajal iga asja peale avalduse ja streikis jne, aga ega sellega palju saavutanud ja hea ongi. tihti polnud sõimamiseks põhjust. ürita ikka selle klassijuhatajaga läbi saada ja ära ülbitse vastu, vaid räägi rahulikult ja mõistlikult, küll ta suhtumine sinusse siis ka muutub.

Keegiikka kirjutas:mine kellegi kõrgema ametniku juurde koolis vaat äkki kupatatakse ta välja sealt
See kõrgem ametnik peaks olema õppealajuhataja.
Tõenäoliselt on kõige mõistlikum nii, et istud maha koos klassijuhataja ja õppealajuhatajaga(temaga koos või asemel võib olla ka psühholoog) ning proovite rahulikult rääkides oma mured selgeks saada.

Ehk kõige lihtsam on Sul pöörduda kooli psühholoogi juurde. Nad ju ootavad muredega õpilasi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Haha minu klassi juhataja on jumala tropp sõnaotses mõttes :D ta on ainult 2 aastat õpetaja olnud ja see aasta sai nagu endale kooli kõige hullema klassi ehk meie kuna meie oleme need mustad lambad politseiga jamad kaklused jne ... Aga jah meie klassijuhataja on nii hull räägid tunnis juttu saadab direktori juurde kohe või siis mingi puudud koolist siis kohe iniseb öö miks puudusid jne :D aga jah ma mingi ca kuu aega puudunud põhjuseta juba et noh mul suht savi sellest:D
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

thetimo kirjutas:Haha minu klassi juhataja on jumala tropp sõnaotses mõttes :D ta on ainult 2 aastat õpetaja olnud ja see aasta sai nagu endale kooli kõige hullema klassi ehk meie kuna meie oleme need mustad lambad politseiga jamad kaklused jne ... Aga jah meie klassijuhataja on nii hull räägid tunnis juttu saadab direktori juurde kohe või siis mingi puudud koolist siis kohe iniseb öö miks puudusid jne :D aga jah ma mingi ca kuu aega puudunud põhjuseta juba et noh mul suht savi sellest:D
Irw sa mingi uhkustad kui lahedad te olete oma kaklustega ja politseiga? Kooli kõige hullem klass haha ära fantaseeri.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”