Mis te paneks hindeks?

mis te paneks mulle hindeks, kui veerandid on olnud 3, 5, 5, 5 ?
kas aasta hinne tuleks 4 ; 5 ?
mu hullllllllllult p*de inka õps pani nelja.. :'(. ma nii pingutasin ja tahtsin viiiiiite.. :'''''((((
kas neil on siis aus hinne?
mis te paneks?
PS: 1. veerand oli sellepärast 3, et oli uus ja suurem kool ja uus inka õps, kes oli väga range ja sellepärast tuli 3. ma ei olnud lihtsalt sellega harjunud veel ju.... :'''(

Re: mis te paneks hindeks?

näiteks.. meil oli just inka suuline ja kirjalik eksam.. mõlemad sain viied.
ja olen palju kordi oma klassist olnud ainus, kes KT viie saab. ja jutustamised paneb ta mulle ka 5 ; 5+ koguaeg.. ma olin nagu nii kindel, et tuleb viis aasta hinne.. :'''(
ma olen nii pettunud..täitsa pekkis..

Külaline kirjutas:Kui on hinded 3.5.5.5 sis on see täpselt sama mis on 4 4 5 5 ja kui on 4 4 5 5 siis pannakse alati 4 Hindeks.
Tegelikult on nii, kui on veerandid 4455, siis võetakse viimase veerandi hinne, ehk siis 5.
Kuna teema algatajal tuleb jah siis umbes sama kokku mis 4455, siis minu arust peaks ikka 5 panema.

MissKet kirjutas:
Külaline kirjutas:Kui on hinded 3.5.5.5 sis on see täpselt sama mis on 4 4 5 5 ja kui on 4 4 5 5 siis pannakse alati 4 Hindeks.
Tegelikult on nii, kui on veerandid 4455, siis võetakse viimase veerandi hinne, ehk siis 5.
Kuna teema algatajal tuleb jah siis umbes sama kokku mis 4455, siis minu arust peaks ikka 5 panema.
Ei pruugi olla nii.
Võibolla vaatab kus veerandites olulisemad hinded või võtab käitumise eest maha. Või siis elab oma viletsat päeva tema tunnistusel välja. Igastahes on see täielikult õpetaja teha.
I'm
not

Liisuliisi kirjutas:
Ei panda alati. Isegi siis, kui on näiteks 5, 5, 4, 4, siis panevad mõned õpetajad viie.
Meil enamus õpetajaid panevad nii, et siis, kui on kaks nelja ja kaks viite, siis
tuleb hindeks viis. Aga jah samas oleneb ka õpilasest endast.Kui kogu aeg segab tundi ja muud, siis tuleb neli.

sellises olukorras mängib suurt rolli palju pisiasju. nt. see, kuidas sa tunnis kaasa teed, kuidas sa suhtud vms. teine võimalus oleks see, et ta paneb kõik kontrolltööd endale silme ette ja otsustab sinu saatuse. niimoodi teeb seda meie inka õps. aga kes teab, mis kuratlikke võimalusi nad veel leiutanud on.. ;)
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Piin kirjutas:
Külaline kirjutas:hmm,jaga 18 neljaga ja saad oma hinde.
Seda meetodit enam ei kasutata.
kasutatakse küll, kuigi vaadatakse ka muid asju, nt kuidas veerandiga/aastaga arenenud oled (kui lõpupoole on paremad hinded, siis tuleb (tavaliselt) ka parem hinne).
i have no family
i ate them

Üldiselt on jah nii, et viimaste veerandite hinded on suurema kaaluga.
Aga ikkagi, nagu ka eelnevalt mainitud, oleneb suuresti ka su suhtumine ning õpetaja hinnang su teadmistele.
Ning lugeda võib veel ka see, et kas su viied on olnud nö. tugevad viied või võrgad viied ning kui tugev su see esimese veerandi 3 oli.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Ma lisaks omaltpoolt, et keskmise hinde sa saad, kui liidad enda hinded kokku (sinupuhul 3+5+5+5 = 18) ja jagad selle hinnete arvuga (18:4=4,5 ~(ümardatult) 5. ) Su õpetaja võis ka su veerandi hinde panna sinu käitumise järgi tunnis, kas sa töötad tunnis kaasa ja nii. Minul oli ükskord keemias nii, et veerand oli kolme ja nelja vahepeal. Keemia õpetaja pani mulle veerandi lõpuks nelja, sest ta nägi, et ma pingutasin tunnis ja tegin usinalt kaasa.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

suht vana teema see,aga ütleme nii, et käitumine on mul eeskujulik, hoolsus samuti, olen puudunud ainult sellepärast et haige. poppi ei ole pannud inkast. tunnis vahest naeran, aga mulle ta midagi ei ütle küll. kodutöö alati tehtud. asi on lihtsalt õpetajas. tal on üks teine rühm ja kui ta teeb kt, siis saavad kõik kahed, üks "tubli" saab kolme. ta lihtsalt on nii s*tt õpetaja. ta ei saa meist aru. ta annab meile f*cking 10 lehte ülessandeid koduseks tööks. no lihtsalt ebanormaalne. peab lihtsalt välja kannatama, ega siin muud teha pole, meid ta ju ei kuula, muudkui ütleb, et ah see nii lihtne ja ma arvan et te saate hakkama. pole isegi mõtet tõmmelda selle pärast enam

8 klass.. meil umbes niii, et n. reported speech, siis kirjalikult, 1 ülesanne ( 14-15 lauset) kirjalikult vihikusse ja ta annab meile 3 minutit aega. nagu lihtsalt füüsiliselt ei jõua nii kiiresti kirjutada, ja siis kui me vingume, et me ei JÕUA ju, siis ta mingi, noh tehke siis kiiremini, ja siis umbes poole ül pealt ütleb , et hakake lugema, kuigi kellelgi pole valmis veel.. -.-

jeeeee see aasta sain inka viiee!!! oehh ma olen nii rõõmus.. :D :D hinded olid 4, 4, 5, 5. ja eksam 5. eelmine aasa mängis siis vist see kolm ikka suurt rolli, põhimõtteliselt oli eelmine aasta suht sama seis ju. aga jah. õnnelik olen ikka, et see aasta viis tuli!!! olin juba valmistunud neljaks aga ikka sain viie. :D huuuh vedas. :D

Re: Mis te paneks hindeks?

LittlePrintsess kirjutas:tal oli valida 4 ja 5 vahel aga alati pannnakse halvem :D :D PARAS SULLLLLE
kuhu sa kukkund oled???? oleneb täiesti õpetajast mis ta sulle paneb, niiet ei panda alati halvem. ja ära sa parasta teisi siin. :evil:
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

Külaline kirjutas:no liida kokku 3 5 5 5 ja jaga see neljaga, 18jagada 4ga on ju 4,5, niiet tuleb küll 4, ära hakkagi üritama, kui just pole ülimalt tore õpetaja, ei pane ta eluseeski sulle 5te. unista edasi. õpi selle aseme.
ümardades tuleks 5 (I)
19 | tüdruk | Pärnu

Ma arvan, et Sa oleksid pidanud viie saama. Sa peaksid õpetajaga rääkima. : S Mis õpetaja ta on, kui ei taha sind kuidagi inspireerida... selle pärast, et alguses said kolme ja pärast parandasid ennast.... kindlasti peaks panema selle viie :S
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Mina saan alati halvema hinde endale inkus ja saksas.
See on sellepärast, et ma ei tee koduseid töid, ei kuula tunnis ja puudun ka suht tihti. Ja õpetajaid ajab see närvi, et ma ei logelen niisama ja teen omast tarkusest tööd neljade viite peale ära. Alles oli, sain ühe vea pärast nelja lugemise, täna hakkan mölisema temaga, ai rsk kuidas mölisen :d

Mina teen niimodi: arvutan kõik hinded kokku ja jagan hinnete koguarvuga,kui hästi aru ei saand siis nt. kui mul on 5,4,2ja 3 siis teen 5+4+2+3 ja jagan selle neljaga kuna mul on 4 hinnet,siis tuleb kekmine hinne,aga sa pead arvestama millised on olnud kontrolltööd sest kontrolltööde hinne on tugevama kaaluga:) ja oleneb ka õpetajast, tglt on 4.9 ümardatult 5 aga ta pani 4 sest hinne hakkab neljaga... :)

Jummel.. tõstame vanasid teemasid, mis sest et teemaalgataja probleem on juba übervana ning enam ei anna hinde muutmiseks midagi teha. Eriti hull ka pole see, et kas on 4 või 5, mõlemad head hinded (kui just ei ole nagu Lisa Simpson, kes 4/B pärast depressiooni langeb). Seis kahe või kolme vahel oleks palju hullem. Ühesõnaga, minu kogemustes on levinud see hindamise süsteem, kus võetakse hinne keskmise järgi. Sinu hinnetest saab keskmise 4.5, mis peaks loogiliselt 5 välja küll tegema. Ma saaks aru, kui oleks veerandihindega tegemist, et kas 4 või 5, et siis vaadata millised arvestuslikud millised mitte ja nende tulemused, aga ok. Ma kahtlen, et see üks hinne nüüd tüki küljest võtab vms.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”