Mate õps

Nimelt meie klassil on selline probleem. Alguses peaks alustama, et see õps on tegelt õppinud arvutite ala, aga õpetab meile matemaatikat (Ainult meile). Nimelt meie klass ei saa sellest õpetajast aru, ainult üks saab aru, selle pealt teeme me spikrit ka. Ta seletab nii arusaamatult sellist teksti, millest meie klass aru ei saa. Ja kui me peaks ütlema: Õpetaja me ei saa aru, siis ta vastab: Noo kuulake siis. Mitte üldse ei saa aru. Meil on nüüd igapäev tunnikontrollid ka ja meie klassi peale on parimad hinded kaks kolme tavaliselt ja ülejäänud kahed. Kui ükskord see hull õps jäi haigeks tuli teine mate õps, see tegi 1 minutiga kõik selgeks. Ühesõnaga see õps ropendab ka meie kallal. Kui keegi tahab WC minna ja teine inimene ka, siis ta ütleb: Nohh lähete hoidma või? No täitsa närvi ajab see loll õps :oops: . Oleme rääkinud klassijuhatajaga, see ütleb, et mina ei tegele selliste asjadega. Mida teha??

Re: Mate õps

meile tuli ka mingi 4 kuud tagasi uus mata õps, ja tema on ka varemalt arvutite ala õppinud. lihtsalt tuli ükspäev. ta polnud nagu 5 aastat kusagil õpetanud jn ..
igatahes , see meie õps on nagu hästi pervo jn. ++ ta vehib kätega ja värki.

kuid ükspäev läksime mina ja klassist mingi 10 inimest tema juurde lihtsalt ja ütlesime, mida arvasime.
ma soovitan teil sama teha, öelda mis tast arvate. öelga, et teile ei meeldi see, et ta ropendab, et äkki see tekitab teis piinlikust jne. (mul tekitaks). igatahes, kui ta pärast seda end ei paranda võiksite rääkida klassijuhatajaga (kui norm on) ja kui jätkub samamoodi siis jahh, direle või õppealajuhatajale. ausaltöeldes, mina küll arvan, et selline käitumine ei sobi õpetajale, ning pole normaalne.
edu. ;)
True friendship is like sound health, the value of it is seldom known until it is lost.

Võibolla, et on asi minu vales arusaamas aga minuarvates on see mure, millega minna klassijuhataja juurde.
Kui klassijuhataja ütleb, et ta ei tegele siukeste asjadega, siis küsi, et kelle poole sa pead murega pöörduma.
Mul oli(lõpetasin 2009) siuke hüper-super klassijuhataja, kelle poole sai iga murega minna. Kui ta lahendada ei osanud, siis ütles, kelle poole selle murega minna tuleb.
Siin vahepeal tuli jutuks direktori ja õppealajuhataja juurde minek. Et vältida seda, et keegi kurjasti ütleks teemal, et vale inimese poole pöördusid, siis mu koolis vähemalt oli reegel see, et kõigepealt klassijuhataja. Kui temaga ei õnnestu, siis õppealajuhataja. Ning kõige lõpuks kõige viimane aste alles on direktor.
Aga minu soovitus oleks matemaatika õpetajaga nö. maha istuda ja rääkida ära, mis südant vaevab. Ning ehk annab kuidagi asja parandada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Meie mata õps ütleb vahepeal mõnele: "Peksa tuleb anda sulle".
Ja siis kui mõni ei vasta midagi või on mõne ülesande kallal, siis ütleb: "Mida sa muned."
Ja annab alati meile kodutöösid ja ükskord küsis, kas jätan õppida või mitte, meie ei soovinud, siis ütles: "Ah jätan ikka õppida."
Vaatab, et ainult tema aines õppida, siis annab vahepeal juurdegi. Piinab meid.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”