Muusika ja Inimeseõpetuse õpetajad

Inimeseõpetuse õpetaja
ta on nagu selline , et mul oli ükskord probleem temaga . ma tegin ühe töö ära ja sain kahe . ma pidin selle töö järgi tegema , aga see teema tundus mulle nii raske , et maisuutnud . õpetaja iga kord nagu mõnitas mind sellega ja küsis tunni ajal minult , et kas ma tõesti tahan inimeseõpetust tunnistusele kolme . ma ütlesin , ei . jasiis ta ütles , et : " kolmed saavad ainult need tunnistusele , kes ei viitsi õppida . " ta mõtles selle "mitteõppija" all mind , kuigi tegelikult polnud asi mu mitte viitsimises , vaid mitte oskamises . see kõik oli eelmine veerand . lõpuks saingi inimeseõpetuse veerandi hinde kolme . see veerand ma jätsin kogemata oma töövihiku maha jasiis ta ütles umbes nii , et : " eino lase edasi . " see õpetaja annab ülejäänud mu paraleel klassidele ka inimeseõpetust ning ta ei meeldi enamusele . ta otseselt nagu ei karju , aga ta mõnitab sõnadega jne .

Muusika õpetaja
muusika õpetaja on meil selline , et ta ei oska õpetada muusikat . meil ei saa pool klassi muusikast aru ja nad saavad kahtesid / kolmesid (üks sellest mittearusaajast olen mina) . ma olen võtnud isegi julguse kokku ja läinud ise muusika õpetajale seda ütlema , et me ei saa muusikast aru , aga ta lihtsalt karjub vastu , et mismoodi me aru ei saa jne . ta ütles isegi , et ma peaks minema teiste klassiõdede juurde , et nad mind õpetaks , kuigi milleks siis see muusika õpetaja on ? tunni ajal kui me laulame nootidest , siis me tavaliselt ei oska jasiis ta hakkab ajama meile , et mis meist saand on , et me enam õppida ei viitsi jne , kuigi asi on tema õpetamises . seda on raske talle seletada ka . enamus selle aja olen ma ise oma klassi eest seisnud ja läksin isegi klassijuhataja juurde . klassijuhataja käskis rääkida talle sellest , aga muusika õpetaja ei kuula klassijuhatajat . ajab oma loba ikka tunnis edasi , et me ei viitsi õppida jne ..

mida ma selliste õpetajatega tegema peaks ? :roll:

Re: Muusika ja Inimeseõpetuse õpetajad

No.. Minul isiklikult oleks nendest kahest ainest siiralt pohhui, ütlen kohe välja. Neid pole ju eriti vaja elus :? .. Õpetajast oleks mul suva. Ta ei saa sulle midagi teha. Ja kui sa lõpuks neile midagi vatsu ütlekski, et mida sa mõnitad nimodi, ja kui ta su direktorijuurde saadaks, siis ära karda. Ütled direle, et see õpetaja mõnitab koguaeg õpilasi ja käitub ebaausalt. Kui vaja, ütle, et on ka teised õpilased tõestajateks..

Re: Muusika ja Inimeseõpetuse õpetajad

vica kirjutas:No.. Minul isiklikult oleks nendest kahest ainest siiralt pohhui, ütlen kohe välja. Neid pole ju eriti vaja elus :? .. Õpetajast oleks mul suva. Ta ei saa sulle midagi teha. Ja kui sa lõpuks neile midagi vatsu ütlekski, et mida sa mõnitad nimodi, ja kui ta su direktorijuurde saadaks, siis ära karda. Ütled direle, et see õpetaja mõnitab koguaeg õpilasi ja käitub ebaausalt. Kui vaja, ütle, et on ka teised õpilased tõestajateks..
nojah .. mul on muusikast ka suht suva , sest maisaa sellele lihtsalt pihta . mul ainult kolmed ja kahed ongi seal , aga inimeseõpetus on natuke tähtsam ..
aa , jasiis meil on teisipäeviti inimeseõpetus . jasiis ma mingi kaks nädalat järjest puudusin teisipäeval koolist jasiis inimeseõpetuse õpetaja tuli järgmine päev koolis mulle vastu ja küsis , et kas ma puudusin koolist sellepärast , et maitahtnud inimeseõpetust , kuigi ma olin haige siis .
aga maitea .. samas muusikaõpetajaga olid mul vennal ka kunagi väiksemana probleemid (hetkel on ta 17) jasiis mu ema ja isa käisid selle õpetaja pärast koolis .
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”