Kehalise-kasvatuse õpetaja

Mure on siis kehalise kasvatuse õpetajas. Muidu on igati normaalne, aga ta ei taha aru saada, et me oleme juba murdeeas, kuigi mitte kõik klassikaaslased. Enamus on ikka pesulauad, jätkuvalt :P . Näiteks, minul ja mõnel minu klassikaaslasel, kellel on suuremad rinnad, on valus kõhuli mingeid harjutusi teha, sest rinnad puutuvad vastu maad ja kuidagi surub vms. Igatahes, valus on. Ja siis me ütlesime talle. Ta ei teinud väljagi, vahtis imeliku näoga otsa. Siiani käsib neid harjutusi teha. Kui ei tee, saad ühe. MIDA ma peaksin talle ütlema, et ta aru saaks? :roll:
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Re: Kehalise-kasvatuse õpetaja

LittlePrincess kirjutas:Mure on siis kehalise kasvatuse õpetajas. Muidu on igati normaalne, aga ta ei taha aru saada, et me oleme juba murdeeas, kuigi mitte kõik klassikaaslased. Enamus on ikka pesulauad, jätkuvalt :P . Näiteks, minul ja mõnel minu klassikaaslasel, kellel on suuremad rinnad, on valus kõhuli mingeid harjutusi teha, sest rinnad puutuvad vastu maad ja kuidagi surub vms. Igatahes, valus on. Ja siis me ütlesime talle. Ta ei teinud väljagi, vahtis imeliku näoga otsa. Siiani käsib neid harjutusi teha. Kui ei tee, saad ühe. MIDA ma peaksin talle ütlema, et ta aru saaks? :roll:
ei tea see õps on kyll siis ebanormaalne, kui ei saa aru et valus on, mul on kah valus kui me selliseid harjutusi teeme, aga meie õps saab ikka aru

LittlePrincess kirjutas:
lifestylee kirjutas:Harjutused on kõigil ühesugused,
rinnad on kõigil kunagi valulikud olnud.
Elus on nad kõik ja
sinna pole lihtsalt parata kui õpetajad ei mõista.
Sa tahad öelda, et ma peaks valu kannatama? :shock:
no on lihtsalt selliseid õpetajaid keda ei kõiguta see.
Mul omalajal oli samasugune õpetaja.
Kui läksid ütlema, et päevad või rinnad valusad
siis vaatas sellise näoga nagu ise ei teaks mis tunne see on ja
siis karjus, et kao harjutusi tegema.

lifestylee kirjutas:
LittlePrincess kirjutas:
lifestylee kirjutas:Harjutused on kõigil ühesugused,
rinnad on kõigil kunagi valulikud olnud.
Elus on nad kõik ja
sinna pole lihtsalt parata kui õpetajad ei mõista.
Sa tahad öelda, et ma peaks valu kannatama? :shock:
no on lihtsalt selliseid õpetajaid keda ei kõiguta see.
Mul omalajal oli samasugune õpetaja.
Kui läksid ütlema, et päevad või rinnad valusad
siis vaatas sellise näoga nagu ise ei teaks mis tunne see on ja
siis karjus, et kao harjutusi tegema.
omg, ja karjuski et kao harjutusi tegema vä?

mix kirjutas:
lifestylee kirjutas:mis seal vahet on.
on kyll vahet, kui näiteks vana õps on siis on see näiteks oma murdeea juba ära unustanud ma arvan
asi pole murdeeas, vaid selles, et
iga naine teab mis kaasneb päevadega
ja keha arenemisega. seda juba nii kergelt ei unusta :wink:

lifestylee kirjutas:
mix kirjutas:
lifestylee kirjutas:mis seal vahet on.
on kyll vahet, kui näiteks vana õps on siis on see näiteks oma murdeea juba ära unustanud ma arvan
asi pole murdeeas, vaid selles, et
iga naine teab mis kaasneb päevadega
ja keha arenemisega. seda juba nii kergelt ei unusta :wink:
kas sa oled siis niivana et saei ole seda ikka veel unustanud?
äkiki ikka unustavad kyll?

mix kirjutas:
LittlePrincess kirjutas:
butterfly kirjutas:Aga kas õpetaja on meessoost?
naine on.
kui vana?

äkki kuskil 45-50? :mrgreen: Ei ole eriti vana, :wink: . Igatahes, mõnikord päevadega on harjutusi ebamugav teha ja mina näiteks lasen emmel vabastuse kirjutada, ta ei saaks aru, et ebamugav on, :roll: .
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

elskyou kirjutas:hehehe....hea teema...igatahes see ei puuduta seda kas ta on unustanud murdea vms...lihtsalt on see asi kas tal endal on suured rinnad või on hoopis ise kh pesulaud :wink:
see peaks enamus ära seletama...

Ise KAH pesulaud? M, tegelt ma ikka pole väga pesulaud. Enda vanuse kohta täiesti parajad, (12 a., 75A). Endal tal normaalsed, tundub vähemalt. Kuskil 80B äkkki? :lol:

Mmeil kkah kehalisekasvatuse õpetaja ( küll nagu ei sunni selliseid asju tegema ekks ) , aga nagu käibb närvidele eet kohtleb meid nagu ttõesti ükskõik kui vanasi .
Nagu okei kui meil on tülid siis tegelikult on see ju meie oma asi , me ei tülitse enam barbide pärast , kehaliseõpsid oon natuke alaarenenud ;D xD
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”