Muusikaõpetaja, mingi hull.

Tere. Mure on muusikaõpetajas. Ei, ei midagi sellist, et:" APPI, KARJUB MU PEALE!", vaid asi on lastekooris. Ta sunnib meid seal käima, kõiki tüdrukuid meie klassist. Eelmine aasta käisin ma paar kuud kooris, siis tüütas ära. Meil on ühel päeval nädalas peale tunde ja ühel päeval esimene tund, see tähendab, et poisid saavad magada :evil: . Niisiis, kui see aasta lastekoor algas, läks meie klassist sinna ainult 3-4 tüdrukut, kellelegi ei meeldi seal käia. Siis ta oli lastekoori tüdrukutele öelnud, et järgmises muusikatunnis hakkab õiendama meiega. Siis järgmisel tunnil hakkaski. Ütles, et ta sunnib meid seal käima ja et kui me kohale ei ilmu, siis meid lihtsalt sunnitakse seal käima direktori poolt ja et muidu me saame põhjuseta puudumised. Mul on täiesti pohhui nendest põhjuseta puudumistest, mu ema ütleb, et ma ei pea seal käima ja tegelikult pole see lastekoor kohustuslik ka! Ma käiks küll lastekooris, kui seal oleks teine õpetaja. See õpetaja lihtsalt tekitab mul masendust, ma ei tea, miks. Oma riietumisstiiliga, rääkimisstiiliga, lihtsalt oma olekuga. Mida teha, et ma ei peaks seal käima? :evil:
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

Re: Muusikaõpetaja, mingi hull.

juhul, kui sa tallinnast oled, siis on suva - ära käi jah :D

juhul, kui sa oled teisest linnast , ega käi kuskil linnakooris vms , siis jääd sa küll laulupeo rõõmudest ilma :D
„Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.”

Elu ei ole lill -
elu on lillepeenar!

bibbie kirjutas:juhul, kui sa tallinnast oled, siis on suva - ära käi jah :D

juhul, kui sa oled teisest linnast , ega käi kuskil linnakooris vms , siis jääd sa küll laulupeo rõõmudest ilma :D
Laulupidu on igav minu jaoks, :P . Ja siis Sugarbit, meil on selline nimekiri, et ta laseb mingi tühja paberi ja pastaka ringi käima, ja siis kõik kirjutavad oma nimed sinna. Siis ta võtab oma kätte ja märgib e-koolis puudujad ära ehk siis, kes eelmine aasta nimekirjas olid, saavad põhjuseta puudumise. Suht hull, ma käisin mingi paar kuud ainult, ma ei ole eriline viisipidaja ka just. Ja ta lubas kõikidele teha uue häälekontrolli, ma mõtlesin, et ei ilmuks sinna ka või lihtsalt- laulaks valesti ?
Kõik tüdrukud on inglid, kuid kui neil tiivad murtakse, istuvad nad luua selga .

mul vanas koolis EI OLNUD koor kohustuslik, aga ikka sunniti (musa õps) seal käima.. mai saa aru, mis neil viga, on ?! miks nad sunnivad, kui see pole kohustuslik ja isegi viisi ei suuda pidada (nagu mina) ? minuarust täiesti absurdne ju.. neil on seal vist laspi nii vähe, et siis võtavad suvalisi, kes lauldagi ei oska.. (nagu mina näiteks jälle..)

Schrei kirjutas:Sa ei pea käima seal, koor ei ole ju kohustuslik. Keegi ei saa sind sundida tegelema sellega, mis sind ei huvita. Ära mine kohale. Ja kui hakkavad puudulikke toppima siis tehke emaga neile asi ilusti viisakalt selgeks ;)

me sõbrannaga panime ka jooksu koguaeg, peitsime kappi jne. osad kes ei käitunud hästi visati välja, aga meie pärast tehti isegi kogunemine ja saadeti dire juurde. Väga suur vaidlus oli. Igastahes väga haige, nüüd peamegi käima. Tglt nüüd meeldib juba. :D

Meie koolis on koor kõigile õpilastele kohustuslik (meil on erinevad koorid:poistekoor, tütarlastekoor või noortekoor, kammerkoor, mudilastekoor). Mina käin noortekooris. Kolmapäeviti on meil kaks viimast tundi koor, ilma vahetunnita. Kui mingid suuremad üritused ees ootamas, siis ka laupäeviti ja pühapäeviti proovid. Mõnikord võetakse isegi tundidest ära. Suvevaheaegadel on ka proovid. Mitte ainult laulupeoga seoses, vaid ka juunis ja augustis piinatakse meid.
Mulle ka koor ei meeldi. Mida rohkem kooris käin, seda kindlam olen, et laulda ei oska.

Liisuliisi kirjutas:Meie koolis on koor kõigile õpilastele kohustuslik (meil on erinevad koorid:poistekoor, tütarlastekoor või noortekoor, kammerkoor, mudilastekoor). Mina käin noortekooris. Kolmapäeviti on meil kaks viimast tundi koor, ilma vahetunnita. Kui mingid suuremad üritused ees ootamas, siis ka laupäeviti ja pühapäeviti proovid. Mõnikord võetakse isegi tundidest ära. Suvevaheaegadel on ka proovid. Mitte ainult laulupeoga seoses, vaid ka juunis ja augustis piinatakse meid.
Mulle ka koor ei meeldi. Mida rohkem kooris käin, seda kindlam olen, et laulda ei oska.
Suvevaheajal ja nädalavahetustel on kooriproovid? :o Täitsa lõpp, ma küll ei suudaks. Aga mis siis juhtub, kui proovist puudud?

Sugarbit kirjutas:
Liisuliisi kirjutas:Meie koolis on koor kõigile õpilastele kohustuslik (meil on erinevad koorid:poistekoor, tütarlastekoor või noortekoor, kammerkoor, mudilastekoor). Mina käin noortekooris. Kolmapäeviti on meil kaks viimast tundi koor, ilma vahetunnita. Kui mingid suuremad üritused ees ootamas, siis ka laupäeviti ja pühapäeviti proovid. Mõnikord võetakse isegi tundidest ära. Suvevaheaegadel on ka proovid. Mitte ainult laulupeoga seoses, vaid ka juunis ja augustis piinatakse meid.
Suvevaheajal ja nädalavahetustel on kooriproovid? :o Täitsa lõpp, ma küll ei suudaks. Aga mis siis juhtub, kui proovist puudud?
Põhjuseta puudumine.

Minu koolis on koor vabatahtlik. Ime seegi. Aga muusikaõpetaja. Ja üks mu eelmine sõbranna. Ta lihtsalt sundis teda seal käima. Mu sõbranna ema oli suhteliselt range, ja ega kahed-kolmed-NELJAD teda ei rõõmustanud. Õpetaja lihtsalt rääkis mu sõbrannale, et kui sa viisist mööda paned, meelega või mitte, ning hilined kasvõi 1 minut saad kahe ja siis su ema näeb seda, NÄNNÄNÄ, HAHAHAHHA.
E. B. A.normaalne? Üliväga.
Kuna ma olen ülekooliliselt tuntud julgusega õpetajatele vastu hakata ( mhmh ) siis ma proovisin seda sõpsi aidata. Kuidagi suutsin teha nii, et koor läheks meelest ära. Järgmine päev muusikaõps vaatas teda suurte silmadega aga ei öelnud midagi. Ilmselt õpetaja arvas et on jumalanna siin. Kooris ei pea käima, kui dire on öelnud et vabatahtlik. Selle saab kohtusse kaevata.
Musa õpetaja, ta on seda öelnud ka, et :'mina olen siin ees parim inimene, teie olete seal pinkide taga rämps' ( sel hetkel ma naersin paaniliselt :lol: )
Üks õpetaja sõimas jällegi üht mu venelannast sõbrannat 'lolliks, vastikuks, rõvedaks, nõmedaks', arvan et umbes 56 korda. Plus ütles et ma ei taha su varjugi näha, kao ära siit maailmast. :x Sellega ta läks kohtusse. Tuleb lihtsalt vastu hakata. Kui midagi teha ei taha, siis ei taha.
See õpetaja visati koolist välja.
pläraläraleenu
uued tutvused on ALATI oodatud.

LittlePrincess kirjutas:Tere. Mure on muusikaõpetajas. Ei, ei midagi sellist, et:" APPI, KARJUB MU PEALE!", vaid asi on lastekooris. Ta sunnib meid seal käima, kõiki tüdrukuid meie klassist. Eelmine aasta käisin ma paar kuud kooris, siis tüütas ära. Meil on ühel päeval nädalas peale tunde ja ühel päeval esimene tund, see tähendab, et poisid saavad magada :evil: . Niisiis, kui see aasta lastekoor algas, läks meie klassist sinna ainult 3-4 tüdrukut, kellelegi ei meeldi seal käia. Siis ta oli lastekoori tüdrukutele öelnud, et järgmises muusikatunnis hakkab õiendama meiega. Siis järgmisel tunnil hakkaski. Ütles, et ta sunnib meid seal käima ja et kui me kohale ei ilmu, siis meid lihtsalt sunnitakse seal käima direktori poolt ja et muidu me saame põhjuseta puudumised. Mul on täiesti pohhui nendest põhjuseta puudumistest, mu ema ütleb, et ma ei pea seal käima ja tegelikult pole see lastekoor kohustuslik ka! Ma käiks küll lastekooris, kui seal oleks teine õpetaja. See õpetaja lihtsalt tekitab mul masendust, ma ei tea, miks. Oma riietumisstiiliga, rääkimisstiiliga, lihtsalt oma olekuga. Mida teha, et ma ei peaks seal käima? :evil:
Eeem , ssuht mõistan su olukorda , endal oli kaks aastat tagasi sama olukord , ainult loodusõpetuses JA kehalises :/ . Jah see oleneb sellest , et kas teil on nagu muusikakallakuga klass ? Või peabki teil see kohustuslik olema jne ? Igatahes , ma soovitaks tulla emaga kooli direga rääkima . Nagu lihtsalt küsige häästi viisakalt ( vähemalt meil on küll nii , et kui nii küsid siis õpsid hakkavad kohe arvama , et tahame nende elu põrguks teha :D ) , et kas see koor peale seda ongi nagu kohustuslik , või on teie õpetaja lihtsalt hulll . Nagu minu omadki . Igatahes mul oli looduses nii et õpetaja käskis peale tunde käia iga kolmapäev vist mingis loodustunnis ( kuigi see polnud ültse kohustuslik , lihtsalt käskis ) ja need kes ei käinud said ikka räigelt õiendada . Ja kehalises käskis ka õps käia võimlemistunnis peale tunde , kuigi see polnud kah kohustuslik .
See on ikka jube mis iganes õpetajaid ültse õpetama võetakse , meil pooled õpsid topivad kah jumala suvakalt hindeid , aga see juba teine teema . Muidu teaksid varsti tervet mu elulugu :D -.-
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

[quote="Chelsie"]Minu koolis on koor vabatahtlik. Ime seegi. Aga muusikaõpetaja. Ja üks mu eelmine sõbranna. Ta lihtsalt sundis teda seal käima. Mu sõbranna ema oli suhteliselt range, ja ega kahed-kolmed-NELJAD teda ei rõõmustanud. Õpetaja lihtsalt rääkis mu sõbrannale, et kui sa viisist mööda paned, meelega või mitte, ning hilined kasvõi 1 minut saad kahe ja siis su ema näeb seda, NÄNNÄNÄ, HAHAHAHHA.
E. B. A.normaalne? Üliväga.
Kuna ma olen ülekooliliselt tuntud julgusega õpetajatele vastu hakata ( mhmh ) siis ma proovisin seda sõpsi aidata. Kuidagi suutsin teha nii, et koor läheks meelest ära. Järgmine päev muusikaõps vaatas teda suurte silmadega aga ei öelnud midagi. Ilmselt õpetaja arvas et on jumalanna siin. Kooris ei pea käima, kui dire on öelnud et vabatahtlik. Selle saab kohtusse kaevata.
[quote]

See umbes minuolukord ka olnud :/
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

mul ka koolis nii et kui koori lähed siis musika õps enam ära lasta ei taha mõned juba aastatid käinud ja ära pole saanud siiamaani ja alati õpetajal uus vabanuds üks kord tahtis et ma tuleks ega õnneks sain ära

a mu klassi kaaslased said nii ära et hakkasid lollitama seal ja õps saaatis nad minema lihtsalt

või laula nii halvasti kui võimalik (ma kasutan seda ja selle pärast ei tahagi mind keegi koori :D )

See õps bluffib oma direktoriga- koor ei ole kohustuslik. Mäletan, et kunagi ka MIND sunniti minema koori.. olin üsna pisike ka, aga kaval. Oli mingi lauluproov ja siis laulsin väga mööda (meelega), rohkem minema ei pidanudki. Oleneb õpetajast ka, tundub et Sinu õpetaja vist ei lase niiviisi ära minna. Tuleb teha siis mingi lastevanemate koosolek sel teemal, rääkida kl juhatajaga, mis iganes.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”