Hmm... palun aidake... seoses õpetajaga...

Teema on siis selline, et see õpetaja(naine) on 48 ja ta on üks mu aineõpetajatest. Mina(naine) olen 15 ja olen selles koolis viimast aastat. Aga probleem on selles, et mulle väga meeldib see õpetaja ja me saame hästi läbi koolis, alati tervitame üksteist ja nii edasi... Kuid ma tahaks temaga ka peale kooli lõpetamist suhelda, nooh põhimõtteliselt nagu sõbrannad eks...
Ma tahaks sellest talle kuidagi märku anda, aga ma tõesti ei tea mida teha, mida ma peaks temaga rääkima... ???

Palju aidake ...

ainult paar kuud on jäänud ja tahaks seda maksimaalselt ära kasutada... :?

Suurimad tänud kõigile mõistlike ja abivalmis vastuste eest :) ...

Re: Hmm... palun aidake... seoses õpetajaga...

Cadence kirjutas:Küsi temalt otse : Vaata , me oleme väga hästi läbi saanud , äkki te tuleksite kunagi meie juurde õhtusöögile ?

Ntx midagi sellist .
ämm , oleneb kui hästi te läbi saate .
nnäiteks kui sa ta õhtusööigle kutsud või temaga nagu välja tahad minna võinii , siis võib
tegelt jääda talle natuke mulje et püüad lihtsalt saada nagu paremaid hindeid võinii .
Tegelikultt muidugi oleneb kkõik ainult õpetajastt ;D
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Re: Hmm... palun aidake... seoses õpetajaga...

Meil on koolis üks keemia õpetaja, ta on juba suht selline vanemaseas, nii 60. Ja tema endised klassilapsed, kes on läinud teise kooli vms, suhtlevad õpetajaga vabalt. Isegi õpetaja juures on kohvil käidud. :P Aga kuidas sina enda õpetajaga suhtlemist jätkata vms saaks, ma tõesti välja ei mõtle..
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”