Kas see on õiglane!

Mul on üks probleem klassijuhatajaga.
Kuna kool algab juba kuu aja pärast, otsustasin selle teema kohe kirjutada.
Nii. Lõpetasin sel aastal 5 klassi. Paar nädalat oli veel koolis käia, kõikidel oli hea, kõik olid rõõmsad, kõik olid vahetundidel väljas, mängiti palli, lendavat taldrikut ja veel muudki. Aga minul ainukesena oli halb, klassijuhataja pärast. Klassijuhataja on meie eesti keele õpetaja.
Oligi Eesti keele tund. Pidime kirjutama antud sõnede abil jutukese. Istusin tagapingis. Mu pinginaaber koguaeg jutustas midagi ja naeris (sosinal), ta ajas mindki naerma. Mu pinginaaber kogemata kõõksatas valjult. Õpetaja teadis et see mu pinginaaber oli, sest siis kui tema kõõksatas, mina kirjutasin juttu. Aga mina jäin süüdi, pisteti kisama, et miks ma tunnis karjun. Õpeataja ütles, et kui see kordub, saan märkuse. Niisiis, ma ei tahtnud, et mu pinginaaber mind segab ja eraldasin oma laua tema omast nii, et ma saan teda vaadata nii, et tema on küljega minu poole, Siis ta keeras ennast minu poole ja hakkas mu lehte ära tirima, ta ebis selle peaaegu poooleks. Ütlesin normaalsel häälel "Kertu, jäta mind rahule." Õpetaja küsis, et mis on lahti. Näitasin talle oma lehte ja ütlesin, et Kertu tegi selle katki. Aga mina sain märkuse, et ma segan tundi. Küsisin, et miks tohib Kertu mind segada, siis ütles õpetaja, et Kertu on kogu tunni vait ju olnud.
Kas õpetaja oli siis minuga õiglane?
Ennem oli mul käitumine eeskujulik, aga siis läks see hea alla. Mind vaevab see, sest varem oli kõik korras.

Ettetänades!
Inimesed mõistavad mind nii vähe, et nad isegi ei mõista, et nad ei mõista mind!

Re: Kas see on õiglane!

Pisike_Punane kirjutas:Aga mina sain märkuse, et ma segan tundi.
Kas õpetaja oli siis minuga õiglane?
Ennem oli mul käitumine eeskujulik, aga siis läks see hea alla. Mind vaevab see, sest varem oli kõik korras.
Kui see mure Sind juba terve suvi vaevleb, siis võib olla tasub sellest lahti saada. Kuidas seda teha?
Mina arvan et kõige parem viis oleks minna selle õpetaja juurde ja rääkida kõigest: sellest kuidas Sa seda olukorda näed; kuidas asi tegelikult oli; mida Sina siis tundsid ja kuidas see asi Sind praegu vaevleb. Väljarääkimine kindlasti peaks kergendust andma. Ja Sa võid juba praegu selleks jutuks ennast ette valmistada, siis on sügisel kergem alustada.
Mõned vihjed, kuidas rääkida leiad siit:
http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... =5812#5812

Edu!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”