Aidake ruttu palun.

Mul on koolis peale sedakui mu klassijuhatakas tuli uus õpetaja ja ka inglis keele õpetajaks hinded halvemaks läinud. Lõpuks kirjutas ta mulle ka käskirja valega. Väitis, et ma olevat puudunu, aga tõendeid pole näidanud, aga olin. Nüüd on mul kooli isu täiesti kadunud ja ma ei taha käia koolis. Mu ema teab seda, aga pean minema homme selle õpetajaga rääkima ja psüholoog on ka seal juures. Ma ei oska seal midagi rääkida. Ma ei suuda seal rääkida,et see õpetaja on teinud kooli mulle ebameeldivaks.. Ma lihtsalt jääksin vait seal.. aidake palun. :(

Re: Aidake ruttu palun.

Oii palju õnne käi m6ni päev 37 endas :D näed mis elu on :D 6petajad ja psüholoog mitte ei aita vaid pigistavad sust viimast v2lja :D et õpetajate toas teisele silma paista :) ja edasi jutustada :D paljud tutavad on nii tillikad saanud ja p2rast 6petajad vihjavad ja mainivad sulle :D tunnis

Ma tean mida sa tunned minu pojaga on samuti. Muide Kopli Kunstigümnaasium on selliseid õpetajasid kuhjas. Aga mina arvan,et sinu ema peaks sinuga kaasa tulema.Mina ei jäta oma poega sellisel momendil üksi sest ma tean kuidas õpetajad end sõõst puhtaks pesta. Pole oluline kes on süüdi vaid koos leida lahendus.

Külaline kirjutas:Ma tean mida sa tunned minu pojaga on samuti. Muide Kopli Kunstigümnaasium on selliseid õpetajasid kuhjas. Aga mina arvan,et sinu ema peaks sinuga kaasa tulema.Mina ei jäta oma poega sellisel momendil üksi sest ma tean kuidas õpetajad end sõõst puhtaks pesta. Pole oluline kes on süüdi vaid koos leida lahendus.
(jahh , vana teema .aga ma ei salli kui minu kooli halvustatakse !)
Ei , kopli koolis pole selliseid õpetajaid . vähemalt mitte ,,kuhjas" ! mul on nüüdseks olnud 5 erinevat klassijuhatajat ja mitte keegi pole selline olnud . ja ma ei ole kuulnud ka et kellegil oleks nii juhtunud !! Ja kui oleks siis ma arvan et oleks kindlasti mulle ka selllest räägitud !! Maisaa aru miks kõik Tallinna Kunstigümnaasiumi halvustavad !? see tegelt hea kool ja normaalsed õpetajad !!!
ps: sry, veits närvi läksin ,aga ma ei kannata sellist halvustamist ! ;)

Külaline kirjutas:Ei , kopli koolis pole selliseid õpetajaid . vähemalt mitte ,,kuhjas" ! mul on nüüdseks olnud 5 erinevat klassijuhatajat ja mitte keegi pole selline olnud . ja ma ei ole kuulnud ka et kellegil oleks nii juhtunud !! Ja kui oleks siis ma arvan et oleks kindlasti mulle ka selllest räägitud !! Maisaa aru miks kõik Tallinna Kunstigümnaasiumi halvustavad !? see tegelt hea kool ja normaalsed õpetajad !!!
ps: sry, veits närvi läksin ,aga ma ei kannata sellist halvustamist ! ;)
Iga õpilane näeb õpetajat erinevalt. Näiteks minul pole ühegi õpetajaga probleeme, aga see-eest on kahel klassivennal absoluutselt probleeme paljude õpetajatega.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”