ÜLIKIIRESTI ABI VAJA !

Ühesõnaga tean, et on suvi.. aga mul on vaja kiiresti mõnda teksti kus oleks kirjas, mis alusel võib jätta last istuma põhikooli klassi. Ja kas istuma jätmiseks on vaja lapsevanema kindlat nõusolekut ?

PALUN KIIRESTI ! SEST MEILE TUNDUB , ET MEILE ON KOOLI POOLT TÜNGA TEHTUD JA MITTTE VÄHE !
kõik teed , viivad tuduma .

Re: ÜLIKIIRESTI ABI VAJA !

No sellel ei ole vahet , lihtsalt mingit seaduste loetelu on vaja miks tohib .
Aga lugu selline , et tasemetööd tegin küll ära , aga ma olin palju haige selle õppe aasta jooksul . Tähendab, mul olid kõik arsti tõendid kõik olemas . Nad oleks pidaud mulle pakkuma suvetöö varjanti , aga jäeti automaatselt istuma . ja veel on asju , agaühesõnaga keegi saab aidata?
kõik teed , viivad tuduma .

-unnamed kirjutas:No sellel ei ole vahet , lihtsalt mingit seaduste loetelu on vaja miks tohib .
Aga lugu selline , et tasemetööd tegin küll ära , aga ma olin palju haige selle õppe aasta jooksul . Tähendab, mul olid kõik arsti tõendid kõik olemas . Nad oleks pidaud mulle pakkuma suvetöö varjanti , aga jäeti automaatselt istuma . ja veel on asju , agaühesõnaga keegi saab aidata?
nnojah , sa olid ppalju haige , siis maei ttea .
Igatahes meie koolis üüks tüüd kes kah koguaeg puudub ( tal on mingi haigus ) , aga saab ikka häidhindeid nojah .
Õpetajad on erinevad , nt meil üks õpetaja , kas pani mulle veerandi kolme , kuigi mul olid eekoolis - 3 3 4 4 5 . normaalne eksju ?
aga ma ei tea jah , kas sa muidu varem oled ültse suvetööle jäänud võõi ? :/
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Asjatundja kirjutas:Tean seda, et klassivend tuli ka meie klassi( jäi istuma ), sest ta oli 2veerandit haige.

Aga talle pakuti küll selline variant, et kas ema on nõus et edasi läheb või mitte. Ema ei olnud nõus ja siis jäi klassivend istuma.
Meie klassi tuli kkah eelmine aasta üüks poiss & siis ta oleks jäänd istuma , aga ta läks teise kooli . Tegelt ma arvan , et ta nagu rändabki niimoodi erinevates koolides & jääb alati istuma xD
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Lapsevanemal on ka sõna väga tähtis.
Meil on üsna väike kool, erikoole nagu alaarenenute jaoks ei ole siin lähedal.
Oli üks alaarenenud poiss, minust 2 klassi allpool. Ta oli mingi suht rõve, ilastas jne jne. Ise tal mitu korda põlvega makku andnud (jah, ma tean, ma olin suht närvihaige kui noorem olin :d)
Tal oli lihtsustatud õppekava, aga ikkagi sai mingi 2htesi ja oleks pidand istuma jääma, aga ta ei jäänd kordagi istuma, sest vanemad ei luband.
Siis ta läks vist Soome.
Kuulsin, et ta kasvas sellest välja, ja on nüüd suht normaalne ( ei kujuta ette seda :D )

Külaline kirjutas:
20 Veebr 2015, 21:49
Lapsevanemal on ka sõna väga tähtis.
Meil on üsna väike kool, erikoole nagu alaarenenute jaoks ei ole siin lähedal.
Oli üks alaarenenud poiss, minust 2 klassi allpool. Ta oli mingi suht rõve, ilastas jne jne. Ise tal mitu korda põlvega makku andnud (jah, ma tean, ma olin suht närvihaige kui noorem olin :d)
Tal oli lihtsustatud õppekava, aga ikkagi sai mingi 2htesi ja oleks pidand istuma jääma, aga ta ei jäänd kordagi istuma, sest vanemad ei luband.
Siis ta läks vist Soome.
Kuulsin, et ta kasvas sellest välja, ja on nüüd suht normaalne ( ei kujuta ette seda :D )
Ma saan siit praegu aru, et oled ûlikõva tattnina ja eputad siin, et panid kellegile maksaka? See "keegi" kes maksaka sai olevat teksti järgi siis vastupanuvõimetu ja ei tahtnud sulle midagi halba teha. Kui ta tegi sulle midagi, mis sulle ei meeldind või ei olnud normaalne oli tema jaoks naljakas või midagi. Pluss sa veel halvustad teda ka välimuse ja käitumise poolest rängalt. Paha hakkab.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”