Keka õps :S

Tere
Mul on mure oma kooli keka õpetajaga. Ta koguaeg vahib mind tunnis ja teretab koridoris alati siis kui näeb mind. Ja hindeid paneb samuti leebelt (mitte mulle ainult vaid ka teistele tüdrukutele) pmst kõik harjutused on viied.. (poistel pole nii) Siuke tunne et õps on perv :? :shock:

Re: Keka õps :S

Täiesti mõttetu teema mille peale aega raisata. Mul oli üheks aastaks 5. klassis meesõpetaja kehalises, muidugi oli kõigil tunne et vahib ja on liiga leebe, aga mida tema teha saab kui talle kari pubekaid on määratud kes teda niigi taga räägivad. Nüüd on lihtsalt temast kahju

Pigem oled sina imelik, et nii mõtled. Ta on kehalise õpetaja, ta peabki jälgima mida te teete ja muide see on puhas viisakus kõikides koolides kus siiani olen olnud, et õpilased ja õpetajad teretavad üksteist. Ta tundub lihtsalt nagu tore õpetaja pigem kui mingi pervo. Mõtle veidi vähem endast.

Usun ka mina, et kõik norm.
Vaatama ta peabki, et teada arendada ja toetada. Samamoodi pole ka hinnete leebus või karmus näitaja.

Tõenäoliselt lihtsalt tahab olla püüdlik ja tore kehalise kasvatuse õpetaja :)
"Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"/
"Õnne võib leida ka kõige pimedamal ajal, selleks tuleb vaid õnnelik olla"
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”