müstika mu jaoks

kõik algas pihta kui ma viiendasse klassi läksin ja uude kooli seega.
eesti keele õpetaja. juba sellest ajast saati on ta läinud mulle kuidagi rohkem korda kui peaks ja nii on siiamaani.
eiei, ei ole mingeid lesbilisi tundeid, mida iganes :D
enamik õpetajadega on täiesti suva suhelda, küsin, mida soovin, kirjutan töödesse, mis pähe tuleb ning ei hooli, mida need õpetajad minust arvata võivad, aga eta õpsiga on teisiti.
esiteks.. tema tunnis olles ma vahel tunnen, et ma pole mina ise. ma käitun mõnikord üsna ülbelt. see on nii kahtlane sest ma ei tahaks näida ülbe. ma ei julge kirjanditesse eriti palju isiklikke asju kirjutada, sest kardan, mida see õpetaja arvata võib. sama on küsimisega.. lihtsalt ei julge. nagu kardaksin teda, aga samas ta ei ole mind millegagi hirmutanud.
ma mõtlen temast üsna tihti. mitte mingil lesbilikul moel :D aga lihtsalt mõtlen. see on nii veider.
paljud klassikaaslased küsivad, et mis teema õpetajal MINUGA on, et ainult küsib mind koguaeg, tihti vaatab mind tunnis. . noh näiteks loeme tasakesi midagi ja õpetaja lihtsalt klassi ees ja vahib ning kui ma korraks pea üles tõstan näen, et ta vahib mind. see on täiega awkkkwardd olukord.
igatahes.. ma käin praegu 9-das klassis. ehk siis päris mitu aastat on nii olnud ja ma siiamaani ei mõista seda kõike. miks see õpetaja mulle kuidagi imelikult mõjub? miks ma temast nii palju mõtlen? miks ma ei julge oma arvamusi avaldada ja küsimusi küsida? miks ma tema läheduses kuidagi teisiti käituma hakkan? miks ta mind nii palju vahib ja küsib :D see vahtimine ei tundu ainult mulle nii, vaid ka teised on öelnud, et ou kule jälle ta vahib sind..
kohe kindlasti ei ole tegemist pedofiiliaga. :D
lihtsalt aidake mind et mis värk on. ma tõesti olen nuputanud juba aastaid. olen püüdnud olla pohhuistlik.. viimasel ajal pole see võimalik lihtsalt.

helppp. mul vaja üle saada sellest. see on segav faktor :D

Re: müstika mu jaoks

Lähedane kontakt inimestega või suundumus sellele ei peagi olema alati tõlgendatav kui lesbiline suhtlus.

On kas hea või halb põhjus. Võimalik, et antud õpetaja on tõesti sinusse kui õpilasse, inimesse mingil põhjusel rohkem kiindunud, kuid et sõbrakontakti tekitada ta sinu ülbe ja tõrjuva käitumise tõttu ei julge. Võimalik, et ta lihtsalt ei salli sind.

Re: müstika mu jaoks

Eks seda ole üsna lihtne ette kujutada, et vaadatakse. Olen seda palju näinud, kus inimesele tundub, et vaadatakse palju, aga tegelikult ei ole see midagi otseselt tema suunas. Eks kui sa ise jälgid rohkem ja vaatad rohkem (kas või poolsalaja), siis vaadataksegi vastu ka rohkem.

Üldiselt selline kiindumus õpetajasse on päris tihti esinev. Mul on ka juhtunud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid õpetajatega”