Tüdrukuga suudlemine

Tervitused. Mainiks paar fakti ära. Olen 14,tüdruksõbraga ja rohkem pole teil vaja teada momendil. Paar päeva tagasi, kui jäime tüdrukuga kahekesi, siis olime varasemalt kokku leppinud et kui on moment siis tuleb see esimene suudlus. Ja tekkiski moment kui jäime siis ostukasse kahekesi, inimesi ka lähedal ei olnud, oli selline romantiline hetk, ütlesin ta nime, ta vaatas minu poole, küsisin kas nüüd võiks, ta ei öelnud midagi, ma tegin esimese sammu, (ega ma ka ei oska, see oli mingi 1sek kui üritasin midagi korraldada, keelt ei kasutanud) aga siis ta keeras pea ära ja nagu naeris vms ja utles et ta ei oska ja peitis näo kätte sisse. Ahjaa mainin ära et tema saab ka varsti 14. Siis ma hakkasin lohutama et kõik korras ja väga hea oli jne aga naq see polnud suudlus. See oli nagu musi ikkagi vms. No siis ma utlesin et proovime uuesti, ega see pole ju mingi raketiteadus, ning siis see sama asi kestis veel vähem ja peitis jälle pea käte vahele. Siis tulid juba mu sobrad kah ja siis enam ei saanud. Miks ta nii teeb? Ma tean jah et ta on arg janii aga me ju raakisime sellest. Korduvalt oleme sellest raakinud. Musitanud oleme nii palju et või või või.. Me oleme täpselt selles faasis kui võiks suudelda. Musid on juba kirglikumad, minu juures on ta mu kaisus olnud jne. See suudlus võiks tulla juba. Äkki keegi teab miks ta nii tegi? Ega mina ka ju ei oska, äkki teate kuidas seda teha, nagu nippe või nii? Aitäh!

Re: Tüdrukuga suudlemine

Ma mäletan aasta-poolteist käisin ühe tüdrukuga ka tihedamini läbi. Kinos, linna peal ja ss tuli korra
minu juurde ka. Läksime randa ja ss ka proovisime-mina olin 12 ja tema oli 13. Oli ka rohkem musi huultele kui suudlus, aga megaarmas oli ikka. Enne kaisutasime suht pikalt, käed üksteise ümber ja pead koos. Mitu korda suudlesime, kui seda võib nii nimetada. Ja tagasi läksime käest kinni. A jaa vahepeal mingid venkud kõndisid mööda ss kui kaisutasime ;) Aga teed läksid lahku kahjuks.

Re: Tüdrukuga suudlemine

Anna aega. Mäletan, et endalgi oli nooremana mure, et kuidas ja mis ja et "äkki ma ei oska". Ma arvan, et kõige parem on lasta sellel loomulikult tulla, eelnevalt kokkuleppimine võib tekitada ärevust ja isegi tunnet, et "seekord ma pean seda tegema", mis omakorda võib tekitada vastumeelsust. Kallistage ja kaisutage ja tehke põsemusisid rõõmsalt edasi ja küll see suudlus tuleb ka loomuliku jätkuna.
Vasta

Mine “Suudlus...”