Ma ei julge v ei oska, aidake

Terekest kõigile! Esmalt ilusat uut aastat Teile! Ja nüüd minu mure juurde. Nimelt olen juba 18.aastane noor tüdruk, kuid pole siiani oma esimest suudlust julenud teha. Olukordi, kus seda on poiste poolt väga oodatud, on olnud küll, kuid alati olen pea ära keeranud või lihtsalt ei öelnud. Mitte, et ma ei tahaks, vaid pigem kardan, et ei oska. Pole vist vahet kas olen täis peaga või kaine, mõlemas olukorras olen suutnud mõelda ja keelduda. Muidugi kahetsen. Viimati oligi nüüd aastavahetusel. Sel hetkel kui olime jõudnud kutiga minu maja ette ja koju minema hakkasin, olime mõlemad täiesti kained ja kutt võttis ümbert kinni ja järgmine samm oleks pidanud olema suudlus.. aga mina, lollpea, kartsin ja ütlesin: "eieieie", kutt vist natuke solvus aga sellessuhtes läksime õnneks sõbralikult lahku. Kodus olles kirjutasin talle, sest mul oli tehtud vea pärast endal nii halb olla, vabandasin, et nii nõme olin. Ta vastas alles hommikul ja ütles et pole midagi. Nüüd kirjutame koguaeg. Arvatavasti on plaan uuesti koos pidutsema minna vms ja siis ei tohiks lahku minna TEIST korda järjest suudluseta. Palun aidake, mida ja kuidas ma teen. Ma tean, et see väga loll postitus minu poolt, aga tõsiselt ma kardan.
Vasta

Mine “Suudlus...”