Nõuanne poistele/tüdrukutele vanuses 14-16.

Kuna ma mõtlesin, et siit seda ei leidnud, siis kui oled vanem kui 14 vms, siis kõigeparem on suudelda siis, kui oled kuskil peol.
Nimelt, sellises vanuses saab tehtud esimesed alkohooli proovimised, siis kui olete juba naaaatuuuukeeeneeee vintis ja sul on oma poiss/tüdruk, siis kasuta võimalust. :)

Samas, kui järgmine päev ärkad, siis võibolla ei teagi seda, aga siiski said vähemalt ära tunda selle..

Paluks mitte trolle, kuna alkohooli proovimine selles vanuses on inimlik.

Re: Nõuanne poistele/tüdrukutele vanuses 14-16.

olen 13 ja täis peaga suudlemine - thanks but no thanks. Kui juhtub siis juhtub, see on ju ok, ega ma ei ütlegi et purjus peaga hullem oleks, aga ette kavatseda selline purjus peaga suudlemine, õõh. no mingid promillid olen kunagi saanud jah, oli lõbus jaa, julgem ka, aga pooldan ikka kainet mõistust ning üldse - mul palju sõpru, kes sellises vanuses ja ei taha joomisest midagi kuulda.

Ahahaha, üks tobedaim nõuanne mida kuulnud/lugenud olen. Kui sa purjus peaga suudled, siis sa oled ju PURJUS. Kui järgmine kord on kaine peaga vaja kedagi suudelda, siis sa ju teed ikka seda nagu esimest korda. Sest vaevalt, et sa pärast mäletad kuidas sa täpselt nüüd purjus peaga suudlesid. Sa oled ju PURJUS sellel hetkel kui oma esimese suudluse teed , pärast ei mäleta ju enam nii täpselt, ja siis jälle nagu esimene kord :D
Või mida?
Oleneb ka kui purjus sa oled, aga jah..
Ega elu lõpuni ei saa ju pidudel suudelda. Kuigi jah, sa mainised, et natukene purjus.. aga ikkagi. Selleks, et esimest suudlust teha ei pea ju alkoholi tarvitama.
Kohtusid armastus ja sõprus. Armastus küsis sõpruselt:" Kui mina olen maailmas olemas, siis miks sind vaja on?"
Sõprus vastas:"Et jätta naeratus sinna, kuhu sina jätad pisarad"

Teate inimesed. Sellejaoks et kedagi suudelda ei pea te täis olema ega isegi mitte joogised. Lihtsalt peab ennast usaldama ja õppima tüdrukuid lugema. Seda on tegelikult väga ilusti tüdruku silmadest näha kui ta lubab end suudelda. Esimene suudlus jääb meelde kogu eluks ja ma soovitan sel ajal kaine olla. Lihtsalt võtke julgus kokku ja tehke see ära:) Belive me its not so hard at all. Igatahes kaine peaga suudlemine on alati parem kui joogise peaga.

17a poiss:)
Vasta

Mine “Suudlus...”