14 aastane

Kuna ma olen siin foorumis ringi vaatanud , siis olen tähele pannud , et juba 11, 12, 13 aastastel on juba poisid ja esimesed suudlused ära olnud ..
Aga kas see normaalne, et olen 14 ja mul pole poissi ja ma pole isegi kedagi suudelnud ? :? Tänapäeval tehakse ju kõik asjad nii kiiresti ära :cry:

Re: 14 aastane

sul on sellest foorumist küll vale mulje jäänud. ikka on jah üksikuid, kellel on juba 11-aastaselt poiss olnud jne, aga ega see mingi tõsiseltvõetav suhe küll üldjuhul ei ole, mida igatseda. 14 on nüüd küll selline vanus, et enamikul siiski mingit poissi ja enamasti ka suudlust pole olnud, aga eks need asjad lähiajal tulemas ole. ära põe, kõik ilus on veel ees.

Ma olen seda foorumit lugedes juba pikalt tahtnud kirjutada kuhugi oma mõtted üles, aga pole õiget kohta leidnud (mingit uut teemat ka väga ei viitsi tegema hakata), kasutan nüüd sinu teemat, sest see läheb nii umbes enam-vähem kokku sellega, mida ma öelda olen tahtnud.

Ausõna, inimesed, ärge mõelge sellele nii palju! Mida rohkem mõelda ja paanitseda selle pärast, millal ma nüüd ükskord oma esimese suudluse kätte saan, seda suurem on võimalus, et sa mõned täiuslikud momendid käest lased justnimelt selle kartuse ja ülemõtlemise tõttu. Ma saan täiesti aru, inimesed suudlevad igal pool ja see tundub olevat nii iseenesestmõistetav, aga pidevalt sellele mõtlemine tuleb tegelikult ainult kahjuks.
Muide, hate to break it to you, aga minu arvates(!) ei tule see suudlus niikuinii päris iseenesest (kuigi kõik seda räägivad), asi on lihtsalt selles, et kõik ju teavad, mida umbes tegema peab ega mõtle, et mida kuradit see teine pool mu huulte kallal tegutseb. Palju tähtsam sellest, kuidas ja millal seda teha, on INIMENE, KELLEGA see toimub. Õige inimesega pole vahet, kas sa hakkad alguses kogemata hoopis naerma, pigistad suurest üllatusest ja šokist huuled täiesti kinni või ei suudle kohe nii, nagu ''kogu maailm'' sinult seda ootab. Õige inimene on õnnelik, et just sina oled teiselpool tema huuli ja ta ei mõtle sellele, et ''issand jumal, ta on 14 või 15 või 16 või 17 või 18 või 19 või.. ega pole ikka veel suudelnud!''

Oeh, sain kõik südamelt ära öeldud ja palju kergem hakkas. Ole tubli (teised ka, kes seda lugema juhtuvad) ja usalda saatust, sest ega see suudlus tulemata jää!
nobody raise your voices, just another night in nantes

Sul pole midagi, mille pärast muretseda. Jah, tunnistan et mu esimene selline korralik suudlus oli 12 aastaselt, aga ma leian, et ega see ei ole mingi häbiasi, kui sa suudelnud pole. Tunnistan, et hakkasin esimesel korral naerma, mida on praegu vägagi lõbustav meelde tuletada. :D Agaja, ma leian, et kui ma oleks esimese suudluse teinud nt. 16 aastaselt poleks sellest ka midagi katki jäänud, niiet ära põe, ega sa ei pea olema samasugune party animal nagu teised sinu vanused, sest nt paljud 14 a tüdrukud on oma süütuse juba kaotanud, mis pole minu arust enam normaalne, mina küll oma süütust nii noorelt kaotada ei tahaks. :o

Hele kirjutas:
M6ttetuJu kirjutas:mida rohkem sa nö ootad, seda kauem läheb.
vaidlen vastu :D

kui ma oma esimesest suudlusest unistama/mõtlema hakkasin, siis oli mõni päev vahel ja voilaaa.. :D
noh, mul juhtus see kõik nii äkki. Kohtasin ühte poissi, ei osanud aimatagi et temalt 1.suudluse saan ja saime kokku kümme päeva hiljem ja siis see juhtus. Aus olla, arvasin ka 14selt enne suudlust, et ma ei saa poissi ja suudlen alles mingi 30selt :D
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

M6ttetuJu kirjutas: noh, mul juhtus see kõik nii äkki. Kohtasin ühte poissi, ei osanud aimatagi et temalt 1.suudluse saan ja saime kokku kümme päeva hiljem ja siis see juhtus. Aus olla, arvasin ka 14selt enne suudlust, et ma ei saa poissi ja suudlen alles mingi 30selt :D

hehe, mul no pm sama lugu.

ja muide, sa polnud ainus kes nii mõtles. ma arvasin sama :lol:

Hele kirjutas:
M6ttetuJu kirjutas: noh, mul juhtus see kõik nii äkki. Kohtasin ühte poissi, ei osanud aimatagi et temalt 1.suudluse saan ja saime kokku kümme päeva hiljem ja siis see juhtus. Aus olla, arvasin ka 14selt enne suudlust, et ma ei saa poissi ja suudlen alles mingi 30selt :D

Muide mul ka täpselt sama. Aga see kümne päeva oli veits pikem.

Hele kirjutas:

Jee, ma pole ainus, kes nii mõtles :lol:
See juhtub lihtsalt nii äkki, et ei jõua ära imestada, mida väiksena mõtlesime :D
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

hah, mäletan kui me väiksed olime ja lasteaias tüdrukuteka tegime nagu musi, mõni poiss lõi kaa vahel kampa : )), aga muidu on see täitsa normaalne. tean ühte kes suudles esimest korda 18+... täpset vanust ei tea : ), aga jahh ega ma kahh pole veel suudelnud, aga mai tea tahaks küll . : ))
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik
Vasta

Mine “Suudlus...”