Breksuuuddd :/

Ma tean, et siin on üks teema siuke, aga aeg on edasi läinud ja mind huvitab, mis tänapäeva pubekad (poisid) breksudega tüdrukutest arvavad. Et näiteks, vaatad, et "kena raam" VMS, nagu te räägite poisid :) ja siis teeb suu lahti ja voala, breksud. Mis te siis arvate/ mõtlete, mida iganes ? :D
Ja võiks kirjutada, kes on esimese suudluse breksudega saanud, kuidas see oli siis, kuidas käituma peaks, sest ise pole suudelnud ja breksud on, et jubee :/ Poissi pole, aga ikkagi nagu oleks aeg leida , kuna 15 ikkagi :shock: ja siis ongi veel see paanika, et ei julge väga suud lahti teha votnii :(
:oops:

Re: Breksuuuddd :/

tundub et oled kena raam siis mind need breketid küll ei segaks aga alguses vb ehmataks ära kui suudluseks läheks aga hiljem oleks suht suva vb kaks esimest suudlust et vb jääb keel kinni või huul või siis keeleneet kuidagi moodi :D aga ma arvan et see oleks ka et muretsen asjadepärast mis ei saa juhtuda või kui saab siis 1 suudlust 1 000 000 vms

Re: Breksuuuddd :/

Ma olen suudelnud paljusid poisse breketitega.. (ärge midagi arvake, lihtsalt suhte ajal). Üldiselt pole väga midagi kurdetud, aga mulle on öeldud, et vastassoole oli see ebamugav.
Mul endal on breketid ja pmts ega ma ka väga ei julge naeratada ega midagi, suudelda ka väga mitte, sest kardan negatiivset mõju poisi suhtes..Aga saab hakkama, tavaliselt ütlen poisile ennem ära, et mul breketid on.
Aga on ka neid, kellele brekud meeldivad ja neid see ei häiri. :)
Ja pmts... Ega hammastega ei suudle ju?
Vasta

Mine “Suudlus...”