Re: Väike küsitlus nii poistele kui ka tüdrukutele

1.kellega? - Oma tüdrukuga
2.kus? - Viru keskuses
3.kui vanalt? - 17
4.kui vanaga? - 16
5.kas see oli lihtsalt süütu musike või keelega suudlus? - keeleta suudlus, mitte mingi musike
6.mis edasi sai? - mm, mitte midagi? Ta küsis et kas meeldis, ma ütlesin et "jah" ja siis tegime seda veel mitu korda. Praeguseks oleme lahus ja ta on ainus kellega olen seda kogemust jaganud ka. Rohkem pole võimalusi olnud. Tõttöelda ma enam ei mäletagi mis tunne on suudelda, kuna tegin seda viimati nii ammu :D

1.kellega? oma poisiga
2.kus? bussipeatuses
3.kui vanalt?13
4.kui vanaga?14
5.kas see oli lihtsalt süütu musike või keelega suudlus? see oli süütu musike , suudlus oli alles paar kuud peale seda :)
6.mis edasi sai? käime siiamaani , aastakese juba :)

btw , päris huvitav on siin lugeda et millegipärast on kõik siis endast vanematega esimest suudlust teind :D ma väga kahtlen et siin osad 13 a neiud 19+ aastaste (meestega) suudelnud on

Külaline kirjutas:btw , päris huvitav on siin lugeda et millegipärast on kõik siis endast vanematega esimest suudlust teind :D ma väga kahtlen et siin osad 13 a neiud 19+ aastaste (meestega) suudelnud on
Valed järeldused? Vaata kasvõi mu eelmist posti, minu esimene oli nooremaga. Ja vaata eelmist lehekülge, seal on näiteks:
ApplePie^^ kirjutas:3.kui vanalt?12 .
4.kui vanaga?21
Sigrid kirjutas:3.kui vanalt? / 13 a
4.kui vanaga? 19 a

1.kellega? Tuttavaga.
2.kus? Õues, aastavahetusel.
3.kui vanalt? 14
4.kui vanaga? Mingi 20 vist.
5.kas see oli lihtsalt süütu musike või keelega suudlus? See oli suudlus.
6.mis edasi sai? Midagi, rääkisime juttu, käisime baaris ja siis edaspidi suhtlesime vaid neti teel, kuigi ta ikka üritas suhelda ja kokku saada jne, siis mina ei olnud too aeg selliseks asjaks valmis ja saatsin ta lõpuks üldse pikalt. Nüüd, nii harva, kui näeme, siis muigame üks-teisele otsa ainult.

1.Ühe tüdrukuga
2.Enda koridoris ukse ees, vanemaid polnud kodus ja pidu käis mu külas
3.Ma olin siis äkki mingi 12 või 13
4.Tema oli kas 11 või 12
5.See oli selline süütu musi, mitte just kõige romantilisem, sest ma sundisin teda ennast suudlema, sest muidu ma teda enda külast ära ei lase. Loomulikult kohtusid ka meie keeled ning ta suudles ka mind vastu :D
6.Tegin talle ukse lahti ning tegin põsele musi ning lasin välja

Re: väike küsitlus nii poistele kui ka tüdrukutele

Kitty. kirjutas:1.kellega?Poisiga.
2.kus?Autos.
3.kui vanalt?15 olin.
4.kui vanaga?Ta oli vist 22.
5.kas see oli lihtsalt süütu musike või keelega suudlus?Keelega ja ilma.
6.mis edasi sai? Niisama olime seal autos, rääkisime juttu ja kuulasime muusikat, suudlesime veel ja veel ja veel.Peale toda ööd ma teda enam ei näinud (6).
Minu esimene suudlus oli sinu omaga päris sarnane.

1.Suudlesin ka poisiga, mitte et ta minu oma oleks (tüdrukut tal ei ole).
2.Autos.
3.15 olin.
4.Tema oli 23.
5.Suudlesin nii keelega kui ka ilma.
6.Pärast amelesime edasi ning suudlesime veel paar korda.
Vasta

Mine “Suudlus...”