Aga kui sa teda kallistada, siis te ka ei vaata kasvõi korrakski otsa üksteisele? Kui nii, siis kui kallistate, siis püüa tekitada selline situatsioon, et vaatate üksteisele otsa ja lihtsalt suudel teda !
Küsimuse peale , et kas suudeleme, jääb väga imelik mulje. Üllatusena on kõige parem.
Girls want a lot of things from one guy, guys want one thing from a lot of girls.

Re: Tüdrukutele küsimus Xd

minumeelest ei ole sellel erilist vahet. :D mõtle sul on armas poiss, ja ta hoolib sinust ja ei taha kuidaigi oma marki täis teha, või noh, et sul halb oleks, ja vb ta mõtleb et sa kardad, ja siis ettevaatlikult, et ikka teada ennem siis küsibi., minumeelest on mõlemat moodi armas. :D
ma eitea, vb olen imelik, aga minu meelest on see armas ;Dausalt

Kui teil on tunded üksteise vastu, poiss hoolib sinust, siis mina küll kohe suudleks poissi. Sest järsku küsis ta seda hoolivusest, et ehk sa ei taha ja täiesti mark on jääda ka nii, kui teine suudlust ei tahtnud. :D Üldiselt, seal ei ole midagi litsakat ega halba.
Sõbrad on lihtsalt peidetud saba ja sarvedega trollid.

Ma suudleks teda:3
Näiteks olen suudelnud poisiga kohe esimest korda ka.
On ainult üks suudlus mida ma kahetsen :oops:
See oli mingi lollaka koleda poisiga kes sundis mind.Kui oleks ilus ja hea poiss olnud oleks ma õnnelik olnud.
Kõik oli tegelt nii hästi aga ,et selle poisiga olime 2-kesti voodis ja ta tahtis suudelda ja ei julgenud ma loll ei öelda.
Aga see oleks nii romantiline olnud mingi normaalse poisiga .Mõelge ise sellises poolpimedas toas, voodis 2-kesti ja uks lukus....
(kahetsen seda niiiiii väga,et temaga)

Tipsuke21 kirjutas:Ma suudleks teda:3
Näiteks olen suudelnud poisiga kohe esimest korda ka.
On ainult üks suudlus mida ma kahetsen :oops:
See oli mingi lollaka koleda poisiga kes sundis mind.Kui oleks ilus ja hea poiss olnud oleks ma õnnelik olnud.
Kõik oli tegelt nii hästi aga ,et selle poisiga olime 2-kesti voodis ja ta tahtis suudelda ja ei julgenud ma loll ei öelda.
Aga see oleks nii romantiline olnud mingi normaalse poisiga .Mõelge ise sellises poolpimedas toas, voodis 2-kesti ja uks lukus....
(kahetsen seda niiiiii väga,et temaga)

vana sa olidki ? 12 ? (kuskilt eelmisest postistusest lugesin vist)
palun kasva! inimesi ei vaadata VÄLIMUSE järgi, O.o
mida sa üldse ameled niinoorelt mingite igasugustega voodis siis, kui ta nii lollakas ja kole oli ? :?

Tipsuke21 kirjutas:Nagu ma selgitasin olin väga noor ja loll.Pea kohe mölisema!
sorry, kui tundus mölisemisena.
lihtsalt väga haige oli lugeda, et ameled mingi suvaka vennaga (vähemalt ma sain aru nii) voodis aga suudlemiseks on ta liiga kole ja midakõike veel..
tõesti tekkis küsimus, et miks sa üldse amelesid siis temaga..
kui ta sõber oli, siis oleks tema kohta kole veel nõmedam öelda. loeb ju ikkagi inimese sisemus. ;) võimis?
sellepärast ma saingi aru,et ta mingi suvaline oli, et sa tema iseloomustamiseks selliseid sõnu kasutasid.
: )

Ma arvan,et kuna oleks kolmas kohting siis ta järelikult meeldiks mulle ju väga ja arvatavasti ei peaks kumbki seda küsima vaid see tuleks iseenesest. :P Aga sa võid ju küsida,kui just tunned tungivalt,et peaks.

Lihtsalt,kui tüdruk tuleb sinuga juba kolmandale kohtingule seega sa meeldid talle ja ma arvan,et see juhtub ise,seniks,aga ära väga muretse selle pärast! :D :D

samas näiteks minult poiss küsis seda,ja samas arvan et väga hea oli et ta küsis,,sest ka mina ei olnud oma tunnetes kindel,ja ei oleks meeldinud kui ta oleks lihtsalt kohe suudelnud,,ning selle küsimuse peale ma lihtsalt natuke aega midagi ei öelnud,,vaatasin talle otsa ja suudlesin,ja see oli väga romantiline:D

delicious kirjutas:Tead käi kukele sellise jutuga, et "loeb ainult ikka inimese sisemus" ja blabla. Välimust peab ikka (natukene) olema, sest kes tahab käia ja eriti veel suudelda mingi räige tüübiga, kelle hügieen on olematu ja peab enda vuntsiudemeid lahedaks. :D
Nõustun, aga minu meelest on nii, et suudlema ei peaks igasuguste siis, kui tundeid ikka üldse ei ole.. Kui sa oled armunud, siis see inimene on sinu jaoks ilus, mis siis, et võib-olla teised teda ilusaks ei pea.
Koos oleme võitmatud!
Vasta

Mine “Suudlus...”