Re: Nendele, kes pole veel suudelnud.

Tere :) Olen muidu 13 ja tegelikult veel ei tahagi nii väga suudelda kuid vahest olen ikka mõelnud et milline võiks esimene suudlus olla jne. Kindlasti mitte mingi suvalisega vaid kellegagi kes oleks tore ja keda juba päris hästi tunneksin. Võiksime olla kahekesi kusagil õues jalutamas vms. Kuid ma arvan et kui poiss on tore ning me mõlemad üksteisest huvitatud oleme siis ei olegi see koht nüüd nii oluline.

Elsa kirjutas:Oijamh... midagi sellist, nagu: Nt. talvel. lund sajab ja istume pingi peal. Räägime juttu, siis oleksime hetke tasa ning siis, kui meie pilgud kohtuvad siis... aeglaselt ja pikalt... :3
Külm ei hakka w :'D
Ei no mina näiteks, olen suudlusest nii palju lugenud et kujutan igal õhtul ette kuidas ma poisiga suudlen * kuna me oleme kaugsuhtes siis suudluseni mingi pool aastat veel :'( tahaks nutta

Nipsu123 kirjutas:Mm, nii, mul tuli mõte, et ma küsin siis nendelt, kes pole veel suudelnud, et milline on teie ettekujutus esimesest suudlusest ? Võinoh, on mingit kindlad eelised & soovid ka olemas ? :)

Ja eks ma vastan ise ka siis. :D
No pmst, hästi pikk & ootamatu ..
Ja siis minuarust on see ka armas, kui poiss surub tüdruku vastu seina orsmth & nii.
Ja see võiks jalad nõrgaks võtta. :)
Näiteks jalutaks ja oleks päikeseloojang ja siis me suudleks :)

kuna ma nii vana siis ma räägiks parem kuidas minu 2 esimest suudlust välja nägid.

1. suudlus juhtus kui ma läksin 1. klassi, väiksed tatid nagu me olime jäeti meid alatihti omapead klassi, ma isegi ei mäleta miks, igatahes oli seal klassis üks elu ilusamaid tüdrukuid keda ma üldse näinud olen, siis koos oma sõbraga hakkasime lihtsalt mööda klassi ringi jooksma ja ühel hetkel ma sadasin selle tüdruku otsa ja enne kui ma midagi mõelda jõudsin haarasin ma ta juustest kinni ja panin ühe pika suudluse temaga maha, muidugi lükkas ta mind eemale ja see mälestus on mul tänase päevani alles nagu juhtus see eile, ta lahkus meie koolist pärast 2. klassi.

2.suudlus (just read it !)) see juhtus siis kui ma olin 13 olin kloogaranna laagris suvel, üks õhtu läksin ma omapead randa jalutama ja otsustasin oranzi hilisõhtu loojangul rannas lihtsalt lebotada, sulgeda oma silmad ja kuulata looduse helisid, pm magasin rannas juba , kui üks poiss minu juurde hiilis ja mind suudles, ma pean ütlema, et ilmselt oleks ma selle poisi sinna samusesse randa ära uputanud aga kuna kedagi peale meie kahe seal polnud ja alguses arvasin ma läbi magusa une et mu crush tuli mulle randa järgi siis ma ei liigutanud ka ennast ja nautisin seda hetke aga kui ma jõudsin lõpuks silmad avada oli minu ehmatus kui suur, SEE RAI*E ON JU POISS minu majast. Tuli välja et sellel poisil oli lihtsalt äärmiselt suur tung minu vastu, magas minuga ühes majas, käis koos minuga söömas, pm veetis terve laagri aja minuga , ma arvasin et leidsin endale lihtsalt äärmiselt hea sõbra aga toona polnud mul õrna aimugi mida ta tegelikult tahtis, oma esimest suudlust teiselt poisilt. Pärast seda insidenti vahetasime 3 sõna, et me sellest kellegile ei räägiks, poiss tänas selle ilusa suudluse eest ja me jalutasime läbi metas laagrisse tagasi, me ei rääkinud terve tee ühtegi sõna.
See oli minu esimene suudlus teise poisiga, ning tuleb tunnistada see oli nii meeldejääv, et ma oleks tahtnud midagi sellist teha oma crushile aga saatus otsustas kahjuks midagi muud teha.

mis aga minu loo mõte on? ära kujuta endale igassugust asju ette, sest need ei lähe nagunii selliselt nagu sa tahad, ma ei oleks elu ilmas poissi suudelnud kui mulle isegi miljon euri selle eest makstakse, aga on asju mis on väljaspool sinu kontrolli ja tegelikult parem ongi, sest lõppudelõpuks elad sa mälestustest mis võisid osutuda paremaks kui unistatud versioon.
once a friend, allways a friend.

Meribell kirjutas:
06 Juun 2010, 20:10
hmmm...esimene peaks ikka olema minu arust selline et umm... on mingi väljas olemine või selline asi(kahekesi ofc) ja siis tuleb mingi selline vaikne hetk ja siis tuleb see pikk ja ilus suudlus ja väga nunnu oleks kui poiss surub tüdruku vastu seina!

Kuna mul poissi poe siis seda ilmselt ei juhtu :cry:
Sama aga vastupidi, mul pole tüdrukut xD

Mul oleks mitu varianti :D

Läheksin temaga vastu seina, võtaksin ta ümber kinni (mitte tugevalt), vaataksin ta silmi ja siis suud ning siis teeksin õrna kuid pehme suudluse.

Kui meil oleks oma maja.. Vaataksime ōhtul koos mingit romantilist filmi ja kui armas hetk tuleb, siis ma vaatan talle otsa ja siis teeks suudluse.

Võtaksin selja tagant kinni ja siis üle õla :)

Minu esimene suudlus juhtus kinos (Cinamon) , 2/3 kuud tagasi. Istusime mõlemad ja vaatasime filmi (pean mainima, et sain temaga esimest korda kokku pärast väikest netis sutlemist), ta võttis mu käest kinni üks moment, ja siis kusagil pool tundi hiljem, kui film lõppes, suudles ta mind ise..
Ütlen, et minu jaoks oli see ootamatu, sest olen suhteliselt tagasihoidlik ise, niiet ei mõistnud üldsegi seda, kuidas saab keegi mind esimesel kohtumisel suudelda...
See kõik lõppes sellega, et jäi mulle mingile teisele vennale maasikaid tehes vahele,..ma lootsin, et keegi minust vanem on veidi küpsem (ta on 16 ja mina saan see kuu 16)

see pani mind pikalt mõtlema... aga see võiks olla selline:

On suvine rannapidu paljud noored istuvad ümber lõkke...kuid üks poiss jääb mulle kõige rohkem silma. Ma tõusen et jalutama minna ja siis järsku on ta minu kõrval.
POISS: Hei, kuule sa näid kuidagi üksik.
MINA: Tere, eks sellel üksindusel ka väga midagi viga pole...
Kõnnime minutikese vaikuses mööda vee piiri. Ja siis ta lõpetab vaikuse ja hakkab küsima mis mu nimi on ja värki. siis me räägime õhtukese tühistest asjadest. kui tagasi lõkke juurde läheme siis laulame ja naerame. kui pidu läbi saadab ta mu koju ja siis...... maja ees suudleb ta mind ootamatult ja õrnalt ja siis jookseb ta minema...

PS: Olen kindel et seda ei juhtu kunagi...vähemalt mitte nii :( :( :(

aa ja siis me kohtume veel ja värki et ega me peale seda suudlust üksteiset ei kuule...

srry kirjavigade pärast .... :oops:
Vasta

Mine “Suudlus...”