poissidega probleemid

tere!!

ma olen 13aastane tüdruk ja elan lastekodus ja ma tulin siis lastekodusse aasta tagasi.
ma ei tea ki kuidas alustada enda muret
nu meid on siis päris pallju koos aga poisse on rohkem kui tüdrukuid aga tüdrukuid on ainult 3ja poisse mingi7,8
me kõikke oleme ju pubekad aga mix poisid käppivad tüdrukuid ma ei saa sellest aru ja veel vähem lihtsalt tulevad ja annavad peksa :cry:
mul on ki just selline probleem et meie poisid kogu aeg mind peksavad ja käppivad kuigi ma ei luba seda aga ma saan siis puukaid jne..... :cry:
nad on kah mingi 12-16aastased
muidugi olen ma sellest rääkinud ka kasvatajatega aga sellest ei tule midagi välja kui kasvatajatele midagi ütlen et nad pekasvad või nii siis saan veel rohkem :cry:
ja kui kasvataja tuleb neile mibagi ütlema siis naad hakkavad luhtsalt vastu ja ma olen proovinud kah neist mitte välja teha aga se ei õnnestu

aga ma palun teid palun aidake!!!!!!!!

Re: poissidega probleemid

Tere, Pliksike13!

Soovitan sulle pööruda Ohvriabi teenistuse poole. Võid helistada ka Sotsiaalkindlustusametile, tel. 6408132, ohvriabi@ensib.ee

Võid ka pöörduda noorsoopolitseisse, tel.110.

Sina võid kirjutada privaatsõnumi kaudu lastekodu aadressi ja oma nime ning meie siis ise pöördume.

Vaata ka meie foorumis arutlemised selle teema kohta, üks nendest on siin:
http://www.lapsemure.ee/forum_est/viewt ... ght=#43549

Jõudu sulle ja kirjuta meile edasi!
Hanna (konsultant).

Kui sa teeks nii nagi Hanna sulle soovitas, siis nad küll saaksid teada, et sa pole mingi nõrguke ja suhtud sellese tõsiselt.

Aga see kuidas nemad käituvad on ebanormaalne, tundub nagu neile hakkas kõvasti "seemnerakkud" pähe lööma, mida iganes...

Ja edu sulle, selle koorma kannatamiseks... :roll:

Nojah poisid jäävad poisteks (ma ise poiss aga mina sellist asja ei tee) Ma soovitaks seda teha mida Hanna soovitas :lol:
ja pliksike13 pea alati seda meeles ,et "Jagatud mure on pool muret" [see ütlus oli vist selline ???]
Põhimõte on selles ,et siin foorumis leiad lahenduse oma muredest,sets siis on palju väljaõppind inimesi.

Edu sulle pliksike
Suletud

Mine “Suhtlemisprobleemid sõpradega”